Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation VR


mikas_cze

Recommended Posts

před 2 hodinami, trotlos napsal:

Display je sice 1920x1080 ale musíš to vydělit 2 = 960x1080 a ještě si uvědomit výkon PS4 a máš výsledek te složité rovnice proč je obraz na PS4 ve VR v nižším rozlišení :wink: Ale jako PS1 to určitě nebude :P

hm,ale za tie € by som povedal že by obraz aj v okuliaroch mal byť ako v tv.a naozaj,je to skoro ako na ps1 :-)

před 7 minutami, mirai_trunks napsal:

pozriem..diky ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 7 minutami, liborpoulik napsal:

:-D myslel som že ked pozriem aj za seba tak tam niečo je.je to reakcia na toho chalana co tam vidí len ako cez trubku.. :-) a čo povies na kvalitu obrazu cez okuliare??vieš niečo k téme?

Tak samozřejmě, že když otočíš hlavu, tak se ti otočí kamera, ale nikdy přece nevidíš najednou 360 stupňů celý kruh, grafika je u normální ps4celkově slabší, u ps4 pro je to prý mnohem lepší, ale to je to co jsem jen četl, nikdy jsem VR neměl.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Ahoj, když sa kůže začne drolit, je už pozdě a nijak to nezachráníš. Něco podobného jsem řešil u headsetu, koupil jsem na aliexpressu náhradní ohlávku a klapky na uši. Podle youtube jsem headset rozebral, kožené věci vyměnil a headset je jako nový. Takže zkus pohledat na ali jestli tam najdeš náhradní díly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu