Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XV


mikas_cze

Recommended Posts

tu speciálku měli i v originalkach a mají ji tuším i v jrc

 

Jinak má story s deluxe edicí má šťastný konec. V průběhu včerejška jsem měl na sledováku od pošty psané zásilka poškozena nebo ztracena - probíhá reklamace. Dneska ve dvě odpoledne telefon od řidiče čp, že má pro mne express zásilku. Já na něj čuměl jak puk, on mi dovezl deluxe edici :D Pošťačka už dávno doma a oni mi ze zlína vypravili extra auto ke mne dom (cca 30km) jen s tím jedním balíčkem/obálkou :D Obálka neporušená, přijde mi že jim balík buď někde zapadl anebo sa ho někdo pokusil ztopit pro sebe, ale po zadání reklamace od jrc se balík zčistajasna objevil :D

Takže mirai_trunks ještě jednou děkuji za tvou nabídku, ale bohužel ji nevyužuju.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

ok. happy end ne fajn! já zrovna nesu z Alzy také takže hype! Myslíš, že má cenu ji za 2700 ztoho xzone vzít a zkoušet prodat? Vyprodáno všude, akorát nevím zda pro pár stovek to má cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajn, že vše dobře dopadlo ;). Pak napiš své postřehy ... já si dal od FF pauzu, než mi dojde domů ta Luna edice :D.

mira_trunks: Za 2.7 to nekupuj, prodáš to spíše se ztrátou popř fakt malým ziskem ( a to zatím možná). Já sám uvažuju, za kolik střelit svou deluxku a vše vidím reálně tak okolo 2.5max.

Jinak hrajete někdo FF na klasické PS4? Je to vpohodě hratelné, nebo tam jsou taky problémy s framepacingem jako u pro na high?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odehrané dvě hodiny a žádné problémy jsem nezaznamenal. Snad jediný, jak sa v úvodu tlačí auto tak jsem pár vteřin čuměl a čuměl, než mne napadlo že už není animace a mosím něco dělat. Každopádně zatím výborné, po nicmoc, spíš nicnic xiii a jejich poddílech to vypadá velice dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem ma jak ps4 tak ps4 pro na high.ale neni to zas tak znat.ja hram na pro na high a patch tu bude za chvili..je to sranda ale xone jde v tomhle bez problemu:).Ve hre sem na zacatku 3.kapitole a mam nahrano 16 hodin.ted sem zrovna chxtal zaby:))))Je to proste neskutecna bomba.jsem fanda FF od FF6:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, mirai_trunks napsal:

Dotaz na tu Luna edici, to má jen JRC nebo i někdo jinej?

Luna se dá co vím sehnat jen u JRC ( Docela se divím, že ju mají ). Ono jsem koukal je v některých Luna edicích i rozdíl ve verzi hry ( EU má tuším deluxe a zbytek day one či special edition.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Hele nebo to dej na easy. Snažím se udělat všechny hunty kolem mého lvlu pak side questy. Jinak hodne pomaha ten groum heal co ma Ignis za 2 commandy a take potiony jsou fajn. pak vsem koupit 2 sloty na accesories. Začnu warstrike s 2H mečem a pak přepnout na 1h. Taky je základ XP použít až v hospodě co dává 150% XP za 300g a před huntama udělat jídlo + damage a HP. Jinak warp zezadu pro max damage.

Jinak obal bych nascanoval rád, bohužel verze se steelbookem byla neodolatelná:) Jinak doporučuji od začátku používat skill snapshot v boji, dělat fotky a lvlovat ten foto skill, tedy pro Platinoidní lidi jako jsem já:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12/5/2016 at 9:04, tokyno napsal:

Nenašla by se tady dobrá duše, která by mi oskenovala obal FF XV pro PS4? Kdyžtak PM. Předem díky.

Pokud nepotřebuješ ten origo, tak jsem měl někde z redditu obal co je dle nějakého artu od SE ( je hezčí než origo :D ). 

https://www.reddit.com/r/FinalFantasy/comments/5dhfr3/i_made_a_custom_game_cover_in_case_anyone_wanted/ Tady ten :) ...  mít klasickou vrzi, tak ho tam hodím osobně taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu