Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy XV


mikas_cze

Recommended Posts

Tak celý víkend jsem strávil v Pitioss Ruins, a konečně to mám. :cool:

Ale je to tedy děsná fuška, to skákání mi vůbec nešlo, věčně jsem někam padal, nebo se na něco napichoval. :dry:

Ani si nejsem jistý, jestli za ty nervy ta Black Hood stála.

 

Jinak pokud by někdo ne úplně angličtiny znalý hledal nějaké informace o FF XV v češtině, tak na http://navodycesky.cz/xbox-one/final-fantasy-xv-kompletni-pruvodce/ jsou velmi užitečné stránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pokud je to 15 dolarů rozdíl, tak se to dle mě vyplatí. Máš tam season pass a nějaké kraviny. SP samotnej stojí cca 600 jinak no, bohužel zatím je tuším venku 1 episoda ze 4 co mají v SP být...jinak pokud to plánuješ hrát na US účtu, můžu ti hodit ten skin na auto co jsem nabízel výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

S updatem 1.10 přibylo do hry pár zajímavých otázek na budoucí DLC ( Třeba je s odstupem udělají všechny :) )... nicméně hrát za Lunu/vystřihnuté scény by byly super, jelikož člověk o ní prakticky nic neví. Tak třeba z té hry za rok bude hra, kterou FF být mohlo mít na to více času ( nepočítám 10 let, jelikož projekt překopali cca rok před vydáním no a starý - lepší koncept zahodili).

DAjoydHXsAAvg7I.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

https://www.gamespot.com/amp-articles/final-fantasy-15-director-on-whats-next-and-hopes-/1100-6453381/ menší rozhovor s Tabatou o budoucnosti FFXV atd. 

Jsem rád, že konečně si všimli že PC hráči hry kupují a to ve velkém měřítku ( např v rozhovoru zmíněný Nier :) ) . Snad po oznámení kompletní edice na PC oznámí i něco na PS4 případně dají při vydání PC verze DLC zdarma či něco podobného.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Hru už jsem před časem dohrál, ale teď byl v akci Royal pack, tak jsem ho koupil a ke hře se vrátil. Hrajete to taky ještě někdo?

Dočetl jsem se, že v Insomnia City Ruins je možné získat repliku Regalie. Bohužel jsem ale zatím našel postup pouze anglicky, a s mou chabou angličtinou se v tom trochu ztrácím. Všude píšou, že musím hru napřed dokončit, ale já mám hru dokončenou, i když tu původní bez Royal packu, ale abych mohl do Insomnia City Ruins, tak musím vybrat kapitolu 14, a přestože po výběru kapitoly vyberu save dokončené hry, tedy kapitoly 15, ve kterém mám Regalii typ D a dokončeny všechny questy ohledně Regalie, Talcott se mi v základně Glaives neobjeví. Můžete mi tedy pls někdo poradit, jak se dohrabat k té replice Regalie v kapitole 14?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu