Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect: Andromeda


Cartman182

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nerad by som tu trolil ale cim viac ukazuju z tej hry tym horsie. Je mi luto fanusikov serie cakajucich na dalsie vesmirne dobrodruzstvo ale po tejto groteske to s veskerou vaznostou asi hrat nebudu chciet.. Toto spracovanie naozaj nieje hodne roku 2017 a este to hrdo pustia v takom stave medzi nas, s ocakavanim ze si to normalny clovek predobjedna, zvlast v dobe kedy vychadza jedna pecka za druhou. Snad sa mylim ale mam blby pocit ze toto bude posledny diel serie.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, fofito napsal:

Nerad by som tu trolil ale cim viac ukazuju z tej hry tym horsie. Je mi luto fanusikov serie cakajucich na dalsie vesmirne dobrodruzstvo...

 

Sdílím tvůj a asi nejen tvůj dojem/názor.. Toto bohužel vypadá na velkej průšvih, ale těžko soudit podle několika málo minut ze začátku hry. První mise v ME1 taky vypadala všelijak a nakonec se ze hry vyklubal klenot. Ovšem velmi nerad bych se zklamal a doufám, že další série nebude "zneuctěna".. Ale ty animace a grafika všeobecně i z gameplay videí už teď napoví hodně. A vůbec první dojmy a komentáře, ať už herních kritiků (tedy těch "nestraných") nebo hráčů, nejsou zrovna pozitivní. Proboha ME byly vždy nejen o akci, ale stěžejní byly rozhovory všeho druhu a pokud ty postavy zkrátka nemají dobře zpracovanou mimiku, např někdo zemře a charakter se směje, no tak to 2x na atmosféře nepřidá. Někdo se zasměje, odstřílí to, dohraje to, ale fanoušek zapláče.. vidím to zkrátka skepticky.

To co v posledních měsících vychází za polotovary, je do nebe volající, ale můžem si za to sami, ptže předobjednáváme. Někdo tomu říká beta, někdo early access, přitom je to už plná hra, na kterou se sbírá feedback k budoucím updatům (a bůhví jestli bude vše opraveno).. Vývojáři pouští nehotové paskvily, aby se stihlo oficiální datum vydání a distributor si mne ruce. + prý i MEA bude obsahovat mikrotransakce. Jako sorry, ale už jen z principu hra za 60 eček (nebo 1800 Kč chceteli) prostě NEMÁ obsahovat tenhle sajrat z F2P titulů. Tohle patří na mobil a ne na konzole/PC. Nezlobte se na mě, ale už to ve mně kvasilo dlouho :) a na novej Mass Effect jsem se fakt těšil. Teď spíš doufám, aby to nedo***ali úplně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, IniTW8X napsal:

Sdílím tvůj a asi nejen tvůj dojem/názor.. Toto bohužel vypadá na velkej průšvih, ale těžko soudit podle několika málo minut ze začátku hry. První mise v ME1 taky vypadala všelijak a nakonec se ze hry vyklubal klenot. Ovšem velmi nerad bych se zklamal a doufám, že další série nebude "zneuctěna".. Ale ty animace a grafika všeobecně i z gameplay videí už teď napoví hodně. A vůbec první dojmy a komentáře, ať už herních kritiků (tedy těch "nestraných") nebo hráčů, nejsou zrovna pozitivní. Proboha ME byly vždy nejen o akci, ale stěžejní byly rozhovory všeho druhu a pokud ty postavy zkrátka nemají dobře zpracovanou mimiku, např někdo zemře a charakter se směje, no tak to 2x na atmosféře nepřidá. Někdo se zasměje, odstřílí to, dohraje to, ale fanoušek zapláče.. vidím to zkrátka skepticky.

To co v posledních měsících vychází za polotovary, je do nebe volající, ale můžem si za to sami, ptže předobjednáváme. Někdo tomu říká beta, někdo early access, přitom je to už plná hra, na kterou se sbírá feedback k budoucím updatům (a bůhví jestli bude vše opraveno).. Vývojáři pouští nehotové paskvily, aby se stihlo oficiální datum vydání a distributor si mne ruce. + prý i MEA bude obsahovat mikrotransakce. Jako sorry, ale už jen z principu hra za 60 eček (nebo 1800 Kč chceteli) prostě NEMÁ obsahovat tenhle sajrat z F2P titulů. Tohle patří na mobil a ne na konzole/PC. Nezlobte se na mě, ale už to ve mně kvasilo dlouho :) a na novej Mass Effect jsem se fakt těšil. Teď spíš doufám, aby to nedo***ali úplně.

Ono tuhle hru dela uplne jinej team nez ten co delal ME1-3!!a je to videt.zadalsi animace nedelali jak kazdy  pres motion cap.ale pouzili na to nejakou technologii ktera je v plenkach a je to videt.Stejne grafika a chod hry na obyc ps4 je nic moc dropi fps taky.Silenost tohle.Verim ze pribeh bude super aj hra ale tohle ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Tak jsem tomu dal cca 2hodky. Grafika ala Toy story. Komplexnost hry bude značná, planet celkem dost i ruzne vylepsovani skillu. Priběh to snat zachrání. tak kolem 8/10 typnu. Animace obliceju jdou kdyz necháte zaple helmy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kendykejnova napsal:

Ono tuhle hru dela uplne jinej team nez ten co delal ME1-3!!a je to videt.zadalsi animace nedelali jak kazdy  pres motion cap.ale pouzili na to nejakou technologii ktera je v plenkach a je to videt.Stejne grafika a chod hry na obyc ps4 je nic moc dropi fps taky.Silenost tohle.Verim ze pribeh bude super aj hra ale tohle ......

Ano dělá ji jiný tým, než původní trilogii, přesto pro tak velkou značku, jakou ME je, toto není omluva. Naopak si má minimálně držet standard kvality původních dílů. Přece nebudu zkoušet jiný engine, pokud ho nemám osahaný, vyzkoušený.. hra s tak velkým rozpočtem přeci musí mít nějaký betatesting a kontrolu kvality, tohle přece není možný, aby pustili do světa něco takového.. :) 

S novými charaktery a v podstatě i s prostředím už takhle bude těžké se ztotožnit, ptže všem nám určitě budou chybět postavy, co jsme si dřív oblíbili, nicméně tyhle grafické glitche a vlastně jejich velmi špatná (neexistující) emoční stránka, na zážitku a ztotožnění se s nimi zrovna teda nepřidá. A bugů, nedokonalostí a zvláštních vývojářských rozhodnutí je ve hře víc. Např. prolínání textur do sebe, kdy třeba helma pronikne do hrudi postavy, bránění člena týmu než něco hackne, přičemž tupě stojí (!) uprostřed nepřátelské palby a ani se nekryje, neskrčí = pro AI teda snadný cíl, nicméně to naštěstí tupě střílí pouze po vás.. nebo třeba náhodné vykreslování textur a postavy přímo před očima, no wtf!? Dále navíc třeba cover systém tentokrát funguje automaticky, takže nevíte, k čemu se postava přilepí a k čemu ne.. Osobně mi vyhovuje zmáčknutí tlačítka, když se chci krýt za překážku a dalšího, když jí chci přeskočit (to v MEA přitom zůstalo, zvláštní). Nový díl s kompletně novými charaktery a příběhem to samozřejmě bude mít těžké, hráči jsou natěšení a čekají jen to nejlepší a i proto bych čekal, že si autoři dají maximálně záležet na všech detailech. Samozřejmě se v tak velkých projektech sem tam objeví nějaký ten bug, ale tohle? Já teda mám pořád tendenci srovnávat vše ostatní s CDPR a Zaklínačem, a i v tomto případě, to je prostě jako nebe a dudy.

No nic, nebudu tady už víc brečet. Nezbývá než doufat, že to tak strašné nebude a že to autoři rychle opraví.. Ještě dneska ve většině z nás rezonuje konec ME3, druhý velký fail v sérii by mohlo sérii snadno potopit. Jaký z toho máte pocit vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja koukal vcera asi na 3,5 hod streamu s pc verze na Agraela.Ten taky rikal jak je to na p.ale hra pribeh zatim super.Mne se osobne libi boj a nastesti mimika u nelidi je ok.Ja furt cekan jakn a tom bude hra na ps4 pro.Bo Agraelus ma i7 a 980ti a hodne mu to sekalo musel ubrat hodne veci a furt to neslo jak chtel.Kdyz vidim B1 na stejnem eginu a tohle tak nehapu no.A este maju na twitru a ruzne keci jak je to bomba hra.a oprava tehle sracek jen tak nepride potvrdil to primo ten jejich koko...Bojim se hlavne toho vsude skenovani.U auta snad pujdou pridelat zbrane bo pokazdky kdyz neco na  tebe utoci vystupovat wtf kor kdyz je tam radiace a jine sracky:))No ja to koupim bo ME miluji a verim ze pak to dopadne super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kendykejnova a podle CZ recenzí třeba na Eurogameru se jedná o nejslabší RPG od Bioware (průměrný scénář a slabé questy) nebo na Games hra dostala sotva 7čku, kde kritizují vesměs to samé - hloupý příběh a nenápadné postavy..

Nejen tedy technické chyby, ale i slabý příběh a postavy, hlavně, že jsou ve hře implementovány mikrotransakce :rolleyes: Takže to vypadá na první zklamání tohoto roku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ

před 11 hodinami, IniTW8X napsal:

@kendykejnova a podle CZ recenzí třeba na Eurogameru se jedná o nejslabší RPG od Bioware (průměrný scénář a slabé questy) nebo na Games hra dostala sotva 7čku, kde kritizují vesměs to samé - hloupý příběh a nenápadné postavy..

Nejen tedy technické chyby, ale i slabý příběh a postavy, hlavně, že jsou ve hře implementovány mikrotransakce :rolleyes: Takže to vypadá na první zklamání tohoto roku. 

Jj mikrotransakce a promitaj zive homosexualov:))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu