Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zdvojení položek her v menu


Recommended Posts

Zdar,

Po instalaci nové hry, se mě stalo že se mě zdvojila nabídka her v menu, a objevilo se mě tam asi 60 položek např. avatar editor, dash.extraAVC atd

Je nějaká pomoc, jak to z menu odebrat ?

Když dám delete tak se to asi odebere i z disku ne ?

Když jsem tu novou hru odinstaloval a dal znovu prohledat obsah, stále tam jsou ty zdvojené hry a systémové soubory.

Je nějaká rada co s tím ?

Jak toto menu vyčistit tak abych tam měl jen to co opravdu chci ?

(mám RGH a dual nand)

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Smaž záznamy v databázi (Clear Data) a nechej provést novou indexaci - po restartu F3 (pokud bude konzole připojena k internetu) se obaly a artworky ke hrám znovu automaticky stáhnou. Video z odkazu ti kdyžtak pomůže -

Předpokládá to mít správně nastavenou cestu ke hrám v "Manage Game Paths".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc, zkusím to, zatím jsem to k netu nepřipojoval, tak nemám obaly skoro u žádné hry. Měl jsem za to, že konzole z z RGH se nesmějí připojovat k netu že hrozí ban.

Takže když nebudu hrát hru, tak se mohu připojit?

A nebude mě to nutit nějakou aktualizaci systému ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Připojení k internetu a hraní na Live serverech jsou dvě různé věci. Na Live s konzolí s RGH samozřejmě nemůžeš, naopak připojit ji k internetu je dobré právě pro účely stažení obalů a artworků ke hrám a taky pro možnost hraní online na alternativních serverech.

To jestli se bude konzole pokoušet připojit k Live anebo ne (a následně vnutit update SW) záleží na nastavení v Dashlaunch. Pokud je položka "LiveBlock" nastavena na "Enabled", potom se nechtěného připojení k serverům Live nemusíš obávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, mohu poprosit o nějakou další radu ?

Provedl jsem to podle rady, ale jediné co zmizelo jsou obaly her, v seznamu je stále 70 položek.

Provedl jsem tedy jen smazaní game data, mám také dát default seting a reset skin setting ?

Konečně jsem našel ten Dashlaunch a je to nastavené na enabled. :cheesygrin:

Upraveno uživatelem joys_333
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je že když chci odstranit něco, co už tam není tak to stále píše Deleting game data a nic se neděj, běhají tam zelené kroužky a píše to abych počkal.

V pozadí vidím menu a mohu rolovat nahoru a dolu.

Ovšem ta cesta se neodstraní, když jdu zpátky A tak je tam stále, nedokončí se to odstranění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Hmm ... zkus chvíli vydržet, ale pokud ti nejde odmazat žádná z definovaných cest tak se obávám, že to vyřeší už jen přeinstalace Freestyle 3. Při té příležitosti bych rovnou doporučil přechod na novější Auroru, jelikož Freestyle 3 už je nepodporovaný projekt a jeho další vývoj byl ukončen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ne, nic složitého to není. TADY je ke stažení vč. českého prostředí, v podstatě tam není žádná instalace, jen se rozbalí do libovolně pojmenovaného adresáře a nastaví se k ní cesta v Dashlaunch v položce "Default" v nastavení "Path".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nic takového. F3 můžeš klidně nechat tam to je (tolik místa nezabírá, aby ti jeho smazání uvolnilo nějak extra místa na HDD) a Auroru nahrát do samostatného adresáře.

Až věechno nastavíš a bude ti fungovat, pak můžeš klidně starý F3 smazat. Hry a uložené pozice jsou mimo adresář F3 (pokud si teda vědomě sám nenahráváš hry pod stejný adresář kde máš F3, což nepředpokládám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nainstaloval, a několik poznámek.

Nenašel jsem tam zprávu účtů, rád bych měl v Xboxu alespoň2, když skáču do Freestal prostředním tlačítkem padám zpátky do FS3 a popravdě ani po grafické stránce to není žádná bomba.

FS3 mě přišlo daleko lepší.

Buď jsem to nenašel, nebo to má značně osekané nastavení systému.

Také jsem nemašel file manager.

Jde nějak opravit stávající FS3 ?

Případně jde provést nějaká aktualizace ?

Jestli to je ono, tak mám verzi Dash ver 3.0b rev. 775

Kernal 2.0 16747

Upraveno uživatelem joys_333
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Pokud jsi stahl kompletni Auroru z odkazu co ti dal drak3go, tak ta obsahuje cestinu, nekolik vzhledu Aurory a DVD obalu.

http://console-forum.net/tema/184547-cestina-aurora-0-5b-cz/page2?p=1486217&viewfull=1#post1486217

Nastav si Auroru do cestiny a vyzkousej co vse obsahuje.

Je to uplne jine nez FSD3, jde jen o zvyk.

Jinak nastaveni vzhledu B, Spravce souboru je pod tlacitkem < (Back) a Nastaveni je pod > (System)

Tak vyzkousej a uvidis.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Normalne vytvoris ucet prostredni velke tlacitko na ovladaci, tam je 2 odshora ucty a v nem si vyber ucet pod kterým se chces prihlasit nebo vytvor novy ucet.

Taky jsem si nemohl zvyknout kdyz jsem prechazel z FSD3, je to jen otazka zvyku, zkousej a prolez si celou Auroru, muzes si nastavit jaky chces vzhled, je to jednoduche.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • Junior Moderators

mas zdvojenou nabidku vsech her?

neinstaloval jsi nahodou hru co je na vice discich, jakou hru si instaloval?

nemas hry na internim hdd v Xboxu a pripojeny ext.hdd se stejny ma hrama a nastavene cesty ke hram jak na interni tak na externi hdd?

je treba se vice rozepsat, moznosti je vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu