Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zde piste nazory na vsechny hry ktere jste meli moznost si zahrat na ps3


vasek362

Recommended Posts

Mám:

Oblivon-velmi dobrá hra, vydrží desítky možná i stovky hodin hraní...rozsáhlý arsenál zbraní a výzbroje, možno dělat questy nebo i jentak si běhat, zabijet, expit se apod.

Simpsons game-Doporučuji, nejlepší je ve dvou, je sice poměrně krátká asi kolem 15 levelů, ale každý je odlišný a nabídne něco jinýho než předchozí, můžete hrát za Barta, Homera, Marge, Lízu a občas i za Maggie. Každý z nich má jiné schopnosti.

NFS: ProStreet-Taky dobrá hra, vydrží na docela dlouho. Nejlepší jsou hoooodně rozsáhlé možnosti tuningu, oproti předchozím dílům

The Eye of judgment-Karetní hra, která se hraje za pomocí PSeye a speciálního "ubrousku" :D dá se hrát hodiny, nikdy nejsou stejné soubouje, možno hrát i s kamarádem nebo přes net s lidmi z celýho světa

Army of Two-Výborná střílečka, kterou můžete hrát ve dvou nebo s AI proti teroristům. Na hře je dobré nakupování nových zbraní a vylepšní na ně. Hra je krátká ale na větší obtížnost to dá docela zabrat.

Haze-Povedená FPS, kde je možno řídit řadu vojenských vozidel. Dá se hrát ve dvou. Hra mě velici zklamal svojí délkou, má jen asi 4 nebo 5 misí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Já sem zatím tak nějak zažranej do těch GTA IV - hrál jsem jen pár večerů mám hotovejch asi 30 %. Vcelku mě ta hra baví ale není to zas sednout si a dohrát to. Pauzu si dávám u MP Warhawka, kterej mě taky dost bere. A sm mladou na splitsceenu sme si oblíbily Virtual tenis 3ku. Pak mám doma ještě The darkness - ale ta hra mě absolutně nezaujala. V mechanice jsem jí měl snad jednou. Pořád čekám že to někdy příjde a přepadne mě nálada si to zaprařit, ale zatím marně. To je zatím vše co jsem dohrál ale moc se těším na Burnout Paradise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže seřadíme to od nejlepšího k nejhoršímu a prostředek asi vynechám pač je toho moc xD

1) FIFA 08(09)

2) Gran Turismo 5: Prologue

3) Heavenly Sword

4) Resistance: Fall of Men

5) GTA IV

6) Bourne: Conspiracy

7) Uncharted: Drake's Fortune

.

.

.

xx) Pirates of The Carribean: At World's End (je to děsná hovadina, ale bavilo mě to a dohrál sem to :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

1. Burnout Paradise

Pro mne osobně určitě nejlepší závodní hra na PS3 (chci se vyřádit, ne studovat fyziku jízdního modelu) a prozatím i nejlepší hra vůbec. A to jsem ještě nehrál update s motorkami;-)

2. Uncharted: Drake's Fortune

Nějaké výhrady bych určitě měl - třeba omezenost pohybu a chybějící potápění, ale stejně je to zatraceně dobrá hra.

3. Skate

Počáteční rozpačitost z ovládání a stylu zobrazení postavy ustoupila a nyní se už jen raduju z realistických triků.

4. NHL 2K8

Pro mne jednoznačně zábavnější hokejová hra než konkurence od EA. Mód kariéry je hodně dobře udělaný a i ovládání jsem nakonec přišel na chuť.

5. Virtua Fighter 5

Tato bojovka je sice obecně velmi dobrá, ale já jsem rozpačitý jak z animací (které jsou prakticky totožné z předchozími verzemi), tak i z grafiky. Čtvrtý díl na PS2 dokázal okouzlit, tento na PS3 už to podle mne nedokáže.

6. Fight Night Round

Grafika slušná, ale některé animace již méně. Nechápu také, proč jsou v tomto díle chudší statistiky než ve dvojce na PS2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Ps3 jsem měl clkem kratkou dobu asi 3 měsíce..

a hrál jsem toto :

Haze - Dobrá hra ale slabá grafika

Heavenly Sword - Výborná hra .. celkem mě bavila

Stranglehold - Dobrá hra , bavila mě

Virtual Fighter 5 - Moc mě to nesedlo málo uderů , Tekken o mnoho lepší

Fight Night Round 3 - Hezká grafika celkem ale moc nemusim to ovládání .

Burnout Paradise - Výborná hra hezká grafika , více druhů závodů ..

Motorstorm - Klasika , dobrá hra

Kane & Lynch DM- Moc mě to nechylo ale dá se to .. :-)

MGS 4 - Dobrá hra hezká grafika ..

NHL 08 - klasické NHL dobrá hra každej zná

FiFa 08 - klasická FiFa dobrá hra - každej zná

Medal of Honor : Airborne - Klasika dobrá hra ale bavily mě víc předchozí dily na PS1 a PC

Soul Calibur 4 - Klasická bojovka - Tekken je mnohem lepší !!

Tony Hawk PG - Tenhle díl se mi libí .. ale na klasiku jako je 2 to nemá :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Virtua fighter 5 ma malo uderu? Asi si to moc nehral. Pro me zatim nejlepsi bojovka na ps3 a poctem a kombinaci uderu se tekkenovi hrave vyrovna. Ale tekken je tekken, to je fakt.

Pro me zatim nejlepsi hry na ps3 z toho co sem mel moznost hrat jsou

TES: Oblivion (netreba nic dodavat), Heavenly sword, Uncharted (pro me nejhezci grafika na ps3), Devil may cry 4, Battlefield: Bad company (super online), Virtua fighter 5 (nez bude tekken 6, tak nejlepsi bojovka), PES 2009. (Byl by tu i Killzone 2 ale z rychlosti reakci tech analogu je mi na bliti).

A nejvetsi chu*ovina - Assassins creed spolu s Piratama z Karibiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu