Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nefunkční Ps4


seam

Otázka

zdravím mam problem,mám 6 her na dvd,normalne jsem je hral pul roku,ale od minuleho tydne strcim hru na dvd do konsole - dám start a hra se spusti na uvodni obrazek,mechanika pracuje ale pote ihned pada do menu,podotykam ze dvd je ve 100% stavu,neposkrabane.Nenapise to ani zadnou chybu.

Hry ktere mam na hardisku z PsStore normalne spustím.

7.4. se konsole aktualizovala na firmware 3.50

Prosim nejake rady

Upraveno uživatelem seam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak jsem vyzkousel konsoli tedy vytahnout ze sítě.Normalne to pomohlo vyzkousel jsem hry na dvd a sli az na jednu-Watch Dogs - u této hry me Ps4 napsalo ze je poskozen disk a at ho opravím pritom dvd je neposkrabane a v naprostem poradku,no a vzapeti chci hrat jinou hru ktera pred chvilkou normalne sla spustit a uz nejdou taky tyto hry zase spustit.Co to je za chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus rebuildnout databázi, popřípadě udělej formát (ale na to bacha přijdeš o data z disku a je potřeba mít zálohovaný uložený pozice, ale to máš asi automaticky na PS serverech). Poškozenej disk mě to hlásilo taky u NHL16, potom co došlo k zaseknutí konzole a musel jsem ji natvrdo vytáhnout ze sítě, po rebuildu šlo, ale všechno ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak zkusil jsem rebuild databaze,nasledne zkusil hru Fifa 16 a funguje,pote Watch Dogs a tu proste nespustim a stale hlaska disk je poskozen,oprav disk takze jsem zkusil tovarní reset - Initialization - Initialize Ps4 - full - 2 hodiny se provadel format,nasledne vyskocila hlaska Cannot Initiallize (CE-33563-0) potom hlaska at pripojim dualshock resp. zapnu protoze dualshock mám pripojeny celou dobu k Ps4 - dam ok a poté at naistaluji nejnovejsi update 3.50 - dám ok jenze v tu chvily vybehne chyba (CE-30784-2) ze USB zarizeni neni pripojené!A stale se Ps4 reseteju.Zkousel jsem i druhé usb.Nejake rady?diky

Tento odkaz me nejak nepomohl.

https://www.playstation.com/cs-cz/get-help/help-library/error-codes/ce-30784-2/

Upraveno uživatelem seam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupil sem si PS4. Byla továrně restartovaná a nejde mi spatřovat joystick. Když ji zapnu chce aby se joystick připojil přes USB a stisknu tlačítko PS, ale ono to nejde, když stisknu tlačítko PS tak to stejná nefunguje. Když podrzim tlačítko na zapnutí konzole +-7 sek. tak se to dostane do nějakého módu asi SET MÓDU, nevím. Tam kontrolor funguje nevím jestli je zničeny harddisk nebo kontroler, protože když sem ten kontroler připojil k telefonu a pustil Fortnite Mobile tak všechno na něm fungovalo. Prosím poraďte mi.
Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupil sem si PS4. Byla továrně restartovaná a nejde mi spatřovat joystick. Když ji zapnu chce aby se joystick připojil přes USB a stisknu tlačítko PS, ale ono to nejde, když stisknu tlačítko PS tak to stejná nefunguje. Když podrzim tlačítko na zapnutí konzole +-7 sek. tak se to dostane do nějakého módu asi SET MÓDU, nevím. Tam kontrolor funguje nevím jestli je zničeny harddisk nebo kontroler, protože když sem ten kontroler připojil k telefonu a pustil Fortnite Mobile tak všechno na něm fungovalo. Prosím poraďte mi.
Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud ovladač DS4 nejde spárovat se systémem PS4, proveď podle níže uvedených kroků nové párování.

  1. Přejdi do nabídky [Nastavení] > [Zařízení] > [Zařízení Bluetooth].
  2. Označ zařízení, které chceš spárovat, stiskni tlačítko X a poté stiskni tlačítko OPTIONS > [Zapomenout zařízení].
  3. Pomocí kabelu USB připoj ovladač přímo k systému PS4.
  4. Stiskni tlačítko PS a přihlas se do systému PS4.
  5. Světelná lišta by měla zmodrat, což značí, že ovladač DS4 byl spárován.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu