Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zásek GTA VCS - druhý ostrov - L


Krystoferus

Recommended Posts

Zdar, zkoušel jsem podle návodů, nikde nic otom nepsali, jdu si pro misi u L na druhém ostrově je to mise Blitzkrieg, a po dojetí videa mi to napíše toto: A minimum of 5 businesses are required. Expand your Empire! (viz přiložený screenshot) zkoušel jsem googlit, ale stránky byly většinou plné otazníků... Neví někdo co mám dělat? Předem dík za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno musis mit vic jak pet obsazenejch budov ktere ziskas kdyz zabijes gangy... :)... Musis k nim prijet (k sedejm-neobsazenejm mapa dlouuze krizek a tam si nastav bussinesy ;) ) a znicit auto...a pak oni vylezou a ty je prej roztrilis a nebo si je koupis (takhle mi to rekl bratr ;) )

Díky... Snad ta otravná hláška zmizí:roll::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 1000% procent :) nebot zkus to prohnat translatorem! :D A uvidis... Aneb je vyzadovano minimalne 5 tech budov! Rozsir sve panstvi :)!

:)translatorem sem to proháněl, pochopil sem tu větu, ale nechápal jsem jaký baráky že to maj na mysli:) mé panství mi stačilo dokud ho pomě někdo nechtěl ted za mnou jezděj ty šašci z gangu a čas od času mě sejmou:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu