Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Body Tuning


rtmz

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:) a jeste by jsi mohl napsat proc?.. :D Mno takhle nausnice u kluku...jedna je v poho dve uz ne.. :D pokud bych byl punker tak si necham nastrelit vse mozne...Ale k veci...zadnej pierc nemaaaam :)

Ten nazev topicu....to mi prislo jak scena z futuramy kdy Fry s celou svoji bandou prilitne na nejakou planetu a tam je prekupnik s organy a chce mu dat zabry...akorat ze prej prijdou az za tyden ale jestli by mu plice (ktere nebude potrebovat...) nemohl dat :)))...

Ja posloucham punkrock ale jinak teda zadnej piercing bych si do sebe nenechal nabodnout :D :D zadnej punker nejsem ,jen posloucham pop-punk a punkrock :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som chcela na lytko draka, ale rozhodla som sa, ze este radsej pockam, nechcem aby som toho neskor nahodou lutovala:).

no drak to uz je celkem velky rozhodnuti :) ale tak na lytku je to takovy schovany takze by o tom lidi asi moc nevedeli kdyby si nechtela :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si pred tejdnem propichl ucho zaviracim spendlikem a do tedka ho tam mam...furt na me nekdo cumi :) po zahojeni si chci udelat tunel :)

http://www.tunnels.cz/upload/galerie//961f7f449f4bae356ecd698f35392725.jpg

ty jo tak sam bych si to asi nepropich.....ale tunel vypada hezky :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

WoKo_O: :cheesygrin::cheesygrin:

ty jeho komentáře nemaj chybu :cheesygrin:

jinak já žádnej piercing nemám, ani nechci.

Já chci jen sloupat kůži ze zad a udělat tam takovou velkou a hnusnou jizvu abych mohl machrovat jak mám velkou a hnusnou jizvu.

Hm... možná udělat něco fakt cool - třeba popálit nohu až ke stehnu úplně do černa,...

ne kecám - piercing jen u holky a to na 3 místech kde (a nesmělo by to být velký! jen malinkatý a roztomilý): (kromě náušnicí) jazyk, pupík, vagína - ne na všech místech!! jenom na jednom z těch 3... a nejlíp aby to byly kamarádky a abych to pak pěkně vyzkoušel v posteli se všema 3.... abych věděl co je nejlepší a jakou si pak vzít za ženu :wohow:

tetování asi taky ne

moc to nechápu, ale mám kamarádku s propíchlím pupíkem, je pěkná a když je v plavkách tak to nemá chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si ten pierc vyndáš tak to protejká:) takže můžeš dělat takovej vodotrysk :D a při líbání je to celkem dobrá věc ale musej ho mít oba a samozřejme se to dá použít i na .... :D.

hej to me nikdy nenapadlo :D:D:D a ani mi neprijde nejak dobry mit porad poslintanou bradu :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

l

ja mam piercing skrz zalud a na zadech mam obrovskyho andela...pak mam propichly oboci,jazyk,nos,usi..zuby mam zlaty a stibrny mam zmenseny zornice u oci v jednom mam jenom belmo a nechal sem si chirurgicky odstranit 2 zebra..

to si jako delas pr*** ze?propichnuty zalud auu to bych teda fakt nechtel

a 2 zebra rikas ze to aby si mohl hultit:D to je spise neco pro michaela jacksona fuj já uvažuju o něčem na záda třeba nějakou zbraň.

ale jako slysel jsem ze to slusne boli a mozna bych si dal diamantek do ucha vypada to dobre kamos to ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu