Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Body Tuning


rtmz

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jezisi kriste!!!!!!!!!atry ty s prominutim VOLE!!!!ted se mi zved kybl z tohohle :D tohle muzou delat jen masochysti......jinak si to nedovedu vysvetlit.....

..no sou este vostrejsi veci, ale zas sem to nechtel prehanet...navic nektery obrazky sou 18+ :)

..este jednu vec sem chtel, ale uz sem ji nenasel - typek mel skrz kotnik (jakoby nad patou, za achilovkou) "piercing-kůl" z chirurgicky ocele (prumer to melo tak 2cm)..kdyz to vyndal, tak tam mel diru na 2 prsty..to uz bylo ostrejsi:blink:

..tak kazdopadne este tedy sory lidem se slabsim zaludkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl v obočí...od 13 let a dal sem za to celkem 3000 páč sem to musem na základce při tělocviku vyndavat a furt sem to ztrácel...teď na učňáku to hcteli aby s tím nechodil do školy..na to sem se jim.... a když sem žes na slučák základky tak na mě skočil nějake čor*k a natrhnul mi obočí tak sem se nasral a vyndal to.. teď chci kerku na lejtko nebo někam na ruku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

:lol:Body Tuning:lol: proč ne? Mám propíchnutý obě uši měl jsem obě obočí to už není.. Taky byli obě bradavky taky už není ale chystám se na to opět... Pak tetování na páteři a určitě přibyde další! Pro odpůrce tetování co zastávají názor že co ve stáří? Na to odpovím takhle myslíte že tak dlouho vydržíte? Já myslím že v 70 už tu dávno nebudu8).. Takže proč ne body tuning

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xD tak to jsem rád že jsem si tohoto téma všiml nechápu ty týpky kteří mají propíchaný snad všechno co jde takovýdle týpky bych vzal a nakopal doprdele xD je někde potkám a musim se smát totálně nechápu proč si to nechávaj propíchávat když už tak jenom u holek jazyk to chápu ( prý je to lepší u sexu xD) ale jinak je to hnus !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xD tak to jsem rád že jsem si tohoto téma všiml nechápu ty týpky kteří mají propíchaný snad všechno co jde takovýdle týpky bych vzal a nakopal doprdele xD je někde potkám a musim se smát totálně nechápu proč si to nechávaj propíchávat když už tak jenom u holek jazyk to chápu ( prý je to lepší u sexu xD) ale jinak je to hnus !!!

Tak ten tvůj názor hochu to je masakr:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu