Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry pro děti na XONE - kde jsou?


TatkaSoptik

Recommended Posts

Musím si povzdechnout, ale třeba mi pomůžete.

Původně jsme měli Wii, ale nabídka her nás donutila upgradovat. Rohodovali jsme se mezi WiiU, PS4 a XONE.

Prodavač nám řekl, že Kinect je ideální pro hraní dětských her a rodinnou zábavu. Po zakoupení, rozbalení, zapojení a registraci na Live

jsem našel ve storu jen samé krváky, kde jde jen o střílení, sekání hlav, mutanty a pod. Takto jsem si rodinnou zábavu nepředstavoval :(

Hrajeme Kinect Sports Rivals, ale další rodinnou zábavu ne a ne najít.

Můžete mi prosím napsat, které hry pro rodinou zábavu znáte? Zaklínač a Mafia nepovažuju za zábavu obecně, na tož rodinnou. Kinect Sports Rivals nás nesmírně baví a rádi bychom další tipy.

Děkuji. Pokud víte o nějaké podobné hře, napište.

Všem předem děkuji.

Hejtrům a trollům: Prosím pěkně nepište, že jsem blbec (to jsme každý) a podobné superlativy :bash: Pište jen hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, asi budeš trošku zklamán, ale nabídka her na Xbox One pro Kinect není opravdu moc velká.

Hry, které lze použít pomocí Kinectu.

Kinect Sports Rivals

Killer Instinct - není pro děti

Zoo Tycoon - poměrně slušná hra pro děti, ale ovládání přes Kinect mi moc nesedělo

Fighter Within - bojovka, pro děti asi taky ne úplně OK

Just Dance (14,15,16) - doporučuji, ač netancuji, tak tato hra sklidila na Silvestra jednoznačně nejlepší hodnocení

PS: Doporučím downgrade na X360, kde je na Kinect zhruba 50 her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy.

Downgrade mě taky napadl, tedy spíše myšlenka "Co jsi to proboha koupil?"

Na druhou stranu jsem četl o zpětné kompatibilitě, tak jsem v tom neviděl problém. To jsem však netušil, že kompatibilita je omezená.

Taky se mi nechtělo kupovat něco, co se přestalo vyrábět.

Díky tvé myšlence o downgrade jsem našel jsem ještě Rabbids z X360 a měl by být kompatibilní.

Takže díky ;)

Ahoj, zkus se poradit s tetou heurekou http://hry-pro-xbox-one.heureka.cz/f:19473:1396809/

Jinak zkus projít všechny hry co jsou v heurece v sekci x0, občas jsou tam i špatně zařazené, viz třeba v mém odkazu gow v dětských icon_biggrin.gif

Díky. Dobrý nápad!

Zkoušel filtr na Alza.cz a díky jejich slušné nabídce mi to taky pár her ukázalo. Pořád mi to příjde málo O:-)

...ale nechápu třeba proč LEGO vypustí hry, kde je "PEGI 7" a je označována pro děti (násilí a hororové prvky). Já se na to dívám z pohledu otce, který má malé děti. Ještě jsem plný iluzí icon_razz.gif

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem natom obdobně měl jsem PS4 říkám si joo tam bude her pro děcka a nic.Koupil jsem XBOX ONE+Kinect a jak píšete jediná hra Kinect Sports Rivals a nic nic a nic,tak jsem to také prodal koupil WiiU a parada malovani na tabletu,pohybové hry i s Wii prostě super pro děcka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši než prášit třeba prodat tu na foru nebo krůtovi do jeho shopu. Ještě k tomu hraní, dávám synovcům nějaké dětské hry na ps3 (wonderbook, up vzhůru do oblak) no a při příští návštěvě u segry mně jeden nadšeně popisujů jak hráli u kamaráda gta v. A to chodí do první třídy :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kinect na One jede na jiném rozhraní. Ze zpetne kompatibility hry z 360kinectu na One nepojedou. Prodej One a kup 360s kinectem. Za zbytek penez vem starou někam na víkend. Klukovi jsem na vanoce koupil taky 360 a tech her je tam fakt hodne. Po bazarech se ty hry pohybuji od 90kč. Kinect na One jsem prodal ihned po vybalení konzole. Tahle periferie umřela aníž by se pořádne narodila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo, když už senomet, tak aspoň kvalitativně pořádny, žádné čínské smejdy. To jsem jednou takhle dělal s nějakým Siang Pchjongem a na Makitu to nemělo, seno mi litalo všude po stodoli. Chce to aspoň tohle http://www.blazek-jbl.cz/senomet-jbl-350 ale jak píše strejcu, moc ti toho nezbude těch peněz. Nejlepší ještě je, nekoupit ten kruhový stroj 360, ale do tohohle rovnou ty smrady nahazet a za chvíli mají z těla 360° sami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To ti prodavac poradil spatne, pro deti je nejidalnejsi X360 s kinectem a nebo WiiU konzole dneska. XONE a PS4 dnes cili spis na hardcore hrace. Z dětských her je tam jen rayman alego hry, plus tech par na xone kinect které ani nestoji za rec. Takze v tvem pripade bych konzoli prodal a koupil WiiU nebo X360, obe konzole se daji poridit za slusny peniz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu