Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[NÁVOD #1.1 - aktualizace] Jak hrát stažené hry na Wii U (5.5.x)


Luke25

Recommended Posts

Zdravím, máte někdo odzkoušeno s jakou největší kapacitou a jak rychlé bere WIIU SD karty?

Díky za odpovědi.

Mám vyzkoušenou SDXC 128GB Kingston class 10 a funguje.Je třeba jí naformátovat do FAT32 , což může být pro někoho problém.

Upraveno uživatelem drak3go
Citace dotazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je možné hrát Wii hry. Dělá se to právě, jak ty píšeš, hackem Wii sytému ve Wii U konzoli. Svým způsobem jde o stejný princip, jako u původního Wii, akorát se to musí dělat přes určité originální hry. To znamená, že pokud chceš hacknout Wii systém, je nutnost mít určitou originální hru, a to nejlépe Lego Batman. Já osobně jsem hack ještě nevyzkoušel, jelikož nemohu tuto hru sehnat. Proto jsem tu taky ještě nedal návod. Ale pokud by byl zájem, můžu ho sepsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke25:díky za odpověď .O této variantě vím,ale taky jsem se do toho nepustil,protože jsem línej tím trávit čas a taky mi to přijde složitý .Jinak těch her přes ,který to jde hacknout je víc např.Lego Indiana Jones ,Super smash brawl. Já myslel,jestli by to nešlo jednoduše přes SD kartu jako u těch WiiU her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za double post, ale je to nutné...

POZOR! Vzhledem k aktuální (2.6.) nefunkčnosti (stalo se to již vícekrát) DNS serveru, který máme nastavený jako Primary DNS (107.211.140.065) a tudíž není možné načíst server s Loadiine (Homebrew), tak jsem přidal do návodu řešení. Stačí v nastavení internetu přidat jako Secondary DNS tuto adresu: 104.236.072.203. Nyní by se už nemělo stávat vypadávání internetového připojení.

+ bonus - i YouTube je díky tomu funkční...

Upraveno uživatelem Luke25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

zdravim mám dotaz když načítám hru přes loadiine tak se objeví černá obrazovka s hláškou FSGetMountSource failed neví někdo jak bych to měl vyřešit? Nintendo nejde ovladačem vypnout pouze ze sítě. 

A ještě dotaz zdali může být karda micro sdhc?

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 6. 2016 at 16:12, saza napsal:

Hacknout wii mód bylo možné na starším firmwaru. Na novějších to nefunguje. Po nějaké aktualizaci wii hry přestaly fungovat. V usb loaderu se nezobrazí.

Také potvrzuji. Úspěšně spouštím Wii hry přes USB Loader GX, hacknuto přes hru Lego Batman. Firmware Wii U - 5.5.1. Ono totiž je jedno, jaký firmware má Wii U, protože to jsou technicky oddělené konzole, které spolu nespolupracují. Prostě 2v1 (nebo 3v1 i s GameCube :) )

 

V 21. 8. 2016 at 12:34, radekr2 napsal:

zdravim mám dotaz když načítám hru přes loadiine tak se objeví černá obrazovka s hláškou FSGetMountSource failed neví někdo jak bych to měl vyřešit? Nintendo nejde ovladačem vypnout pouze ze sítě. 

A ještě dotaz zdali může být karda micro sdhc?

Díky za radu

Tato hláška znamená, že tvá SD karta nebyla vložena / načtena - viz téma Často kladené otázky: 

http://console-forum.net/tema/187231-faq-casto-kladene-otazky-hack-wii-u/

Ujisti se, že máš kartu naformátovanou na FAT32. Já normálně používám micro SDHC class 10 a zatím bez problémů. Také může dělat problémy adaptér na SD kartu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu