Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Luke25

FAQ - Často kladené otázky - hack Wii U

Recommended Posts

FAQ

Pro jaký firmware jsou návody určené?

Jakýkoliv návod lze provést na těchto firmwarech - 5.3.2, 5.4.0, 5.5.0 a 5.5.1

Co když mám firmware nižší než 5.5.1. Mám konzoli aktualizovat?

Pokud máte 5.3.2 a 5.4.0, NEAKTUALIZUJTE. Pokud máte 5.5.0, můžete AKTUALIZOVAT.

Mám se bát poškození konzole?

Není třeba se ničeho bát, nejedná se totiž o přímou manipulaci se systémovými soubory.

Lze hrát stažené hry online?

Online funkce her přes program Loadiine prozatím nejsou dostupné (plánuje se).

Můžete zde dát nějaké odkazy na stažení her?

Z důvodu nepovolení vkládání tzv. warez souborů, odkazů apod. na toto fórum to není možné. Nejlépe pomůže strýček G00gle :D (popř. mi napište SZ ;)).

Musím zakazovat pomocí DNS aktualizační servery?

V současné době to není potřeba, avšak z důvodu možné vydání opravy od Nintenda to důrazně doporučuji!

Když zakážu aktualizační servery, mám možnost ještě hrát originální hry online?

Ano, online hraní u originálních her funguje bez problémů.

Lze hry spouštět z HDD nebo z Flashky?

Ne, to prozatím není možné (plánuje se).

Ztratí konzole záruku?

Ne, neztratí. Stačí vyjmout SD kartu a vymazat historii a cookies v prohlížeči a konzole je jako nová.

Jak mám vypnout spuštěnou hru?

Klasicky přes domeček a pak přejít do Wii U menu. Po té stačí spustit MiiMaker a Loadiine vám hned načte.

Je hack v konzoli napořád?

Ne, není. Po vypnutí konzole je potřeba znovu načíst soubory přes web http://loadiine.ovh/.

Je možné hrát hry i z jiného regionu (JPN, US)?

Ano, je. Avšak některé specifické hry to nemusí podporovat nebo je potřeba upravit několik souborů ve hře (malý počet).

Konzole zamrzne při načítaní dat ze serveru loadiine.ovh, spuštěné hře nebo při samotném spouštění hry. Je to problém?

Ne nijak zvlášť. Stát se to může z důvodu rané fáze hacku. V tomto případě podržte on/off tlačítko na konzoli až do její vypnutí a proveďte načtení dat se serveru znovu.

V Loadiine nevidím žádné hry. Proč?

Hry se nezobrazí z těchto důvodů:

• chybný název hlavní složky hry
  • chybí nějaká ze tří složek hry, většinou složka meta
  • chybně vytvořena struktura na SD kartě
  • karta není zformátovaná na FAT32
  • na kartě nemáte žádnou hru :)

Řešení hledejte v návodu #2.

Můžu použít jakékoliv jméno pro SD kartu?

Můžete, kromě jména "wiiu".

Můžu přenášet uložení hry (ze složky saves) na jinou konzoli?

Ano, tohle je možné.

Při načítání Loadiine nebo jiného programu, se mi ukázala chybová hláška, co s tím?

Zde je přehled možných chyb a jejich řešení:

FSGetMountSourceFailed: Tvá SD karta nebyla nalezena. Ujisti se, že jsi vložil kartu, která je naformátovaná na FAT32.

Could not load file /program/program.elf: Program, který se pokoušíš spustit nebyl nalezen. Ujisti se, že jeho umístění odpovídá následujícímu schématu: (SD:/wiiu/apps/program/program.elf).

Můj detekovaný firmware na webu loadiine.ovh je nesprávný. Jak je to možné?

Pravděpodobně jsi zadal zbytečně dlouhou adresu, kterou jsi někde našel, jako třeba: http://loadiine.ovh/index.php?l=777. Zadej původní adresu: http://loadiine.ovh a vše bude OK.

Když chci načíst hack z webu podruhé, konzole zamrzne. Proč?

Protože hack stačí načíst pouze jednou. Jakmile vypneš hru, stačí znovu spustit MiiMaker a po té Loadiine. Jen při vypnutí konzole je potřeba načtení souborů z webu.

...průběžně se aktualizuje...

Upraveno uživatelem Luke25

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu