Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAY TV modul PS3


Lukan

Otázka

play-tv.jpg

Popis :

Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP™ (PlayStation®Portable), PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací.

PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů:

» Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení.

» Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS™ nebo Blu-ray dálkovým ovládáním.

» Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).

Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.

Volitelné grafické zobrazení na obrazovce poskytuje bohaté informace o stavu PlayTV a poskytuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům na pozastavení nebo záznam živého vysílání.

PlayTV také automaticky nastaví správné rozhraní pro zobrazení buď SD, nebo HD rozlišení pro bezproblémový zážitek ze sledování.

» Vzdálené sledování pomocí PSP™: Bezproblémová konektivita s PSP™ umožňuje nastavovat nahrávání, sledovat živé vysílání a nahrané TV programy na dálku prostřednictvím WiFi připojení (pomocí funkce Remote Play) – nebo si můžete přenést video soubory do PSP™ přes USB kabel.

» Dlouhá technologická životnost: PlayTV se bude časem vyvíjet – přidávání nových nebo aktualizace existujících funkcí bude probíhat pomocí sítě PLAYSTATION®Network.

PLAYSTATION®3 už překročila hranice běžné herní konzole; nyní nabízí i TV tuner

:arrow: PlayTV je jedním z mnoha důvodů, proč by PS3 měla být srdcem každého obýváku. :arrowl: :D

Bohužel ta cena: okolo 3000 kc s DPH :(

TEST Play tv modulu -- > http://avmania.zive.cz/Testy/PlayTV---televize-pro-PlayStation-3-video/sc-20-a-2032/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 245
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Mam dotaz, dneska mi play TV napsalo, ze je novej firmware 2.03, tak sem ho nainstaloval. Kdyz ho ale nainstalujete, tak to po vas chce PS3 firmware 3.56 a vyssi, a protoze mam 3.41 a nechci 3.56, tak sem preinstaloval play TV. Takze na play TV mam znova firmware 1.00. Je nejaka moznost, jak stahnout starsi firmware na play TV, treba 2.01, a nainstalovat ho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Uz sem to asi vymyslel, menil jsem HDD, tak mamm zalohu s 3.41 a nejakym 2.01 playTV nebo tak nejak, takze preinstaluju cely PS3, jak pri vymene HDD a bude hoto, jeste to pak potvrdim. Takze pro Lidi, co maji PS3 s 3.55 a nizsim a nechteji byt z jakyhokoliv duvodu upgradovat na 3.66 a maji play TV, tak at si neinstaluji firmware 2.03.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

I have been used video converter for 3 years, because of my work, an editor of a website, I have to cut many videos a day, and combine, convert, edit them. So, I used various video converter, I think any video converter and leawo video converter are the best ones, for any video converter is very easy to use, and leawo video converter has a good convert speed with high quality. I use them both.

http://www.leawo.com/leawo-video-converter/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj všem,

poraďte prosím kde koupit Play TV modul pro PS3, PS3 nemám dlouho (slim 160 gb), ale chtěl bych z něho vyždímat maximum.

Pokud se také najde někdo ochotný, kdo by poradil jak se s Play TV modulem pracuje (jestli podporuje češtinu atp.) a jak se propojuje s PS3 a televizí (LG 32LD350), všiml jsem si, že má vstup na anténu a tak potom nevím, jak se řeší, pokud chci sledovat televizi a zároveň nahrávat...

Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vážení, měl bych prosbu.

Koupil jsem PlayTV z druhé ruky. Bohužel ji mám bez instalačního CD/BD :cry:. Bylo by možné si jej od někoho z vás půjčit? Jen kvůli instalaci. Jsem z MB. Někde poblíž si dojedu a zase vrátím.

Děkuji vám.

Myslím že se PlayTV soft dá stáhnout z US nebo UK store.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem se k tomu konečně dostal na UK Store, ale je tam k dispozici jen jakési demo. Ne ovládací software. :-(

Neměl byste někdo prosím instalační CD na půjčení? Děkuji.

Zkusím to najít v download listu PS3, je možné že jsem se zmýlil a stahnute to mam na CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud si stále nesehnal. Mohl bych zapůjčit. Místo předání Lysá nad Labem, což po dálnici není z MB tak daleko.

Nicméně vzhledem k tvému Itraderu, datu registrace zde na foru, bych požadoval jako záruku nějakou vratnou zálohu. Jistota je jistota.

Pokud budeš mít zájem, napiš SZ, zas tak často sem nechodím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám ten stejný problém. Zakoupili jsme na aukrou Play TV modul, ale prodávající nám jaksi zapomněl říct, že nepřikládá instalační CD. Zkouším ještě poslední možnost, tedy pokud by byl někdo kdo by mi půjčil instalační CD, které bych hned vrátila po instalaci. Napište někdo, jsem z Brna, ale můžu dojet na místo v okolí Brna, případně i Zlín a okolí.. Děkuji, jestli se někdo ozve.. kabrno@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu