Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAY TV modul PS3


Lukan

Otázka

play-tv.jpg

Popis :

Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP™ (PlayStation®Portable), PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací.

PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů:

» Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení.

» Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS™ nebo Blu-ray dálkovým ovládáním.

» Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).

Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.

Volitelné grafické zobrazení na obrazovce poskytuje bohaté informace o stavu PlayTV a poskytuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům na pozastavení nebo záznam živého vysílání.

PlayTV také automaticky nastaví správné rozhraní pro zobrazení buď SD, nebo HD rozlišení pro bezproblémový zážitek ze sledování.

» Vzdálené sledování pomocí PSP™: Bezproblémová konektivita s PSP™ umožňuje nastavovat nahrávání, sledovat živé vysílání a nahrané TV programy na dálku prostřednictvím WiFi připojení (pomocí funkce Remote Play) – nebo si můžete přenést video soubory do PSP™ přes USB kabel.

» Dlouhá technologická životnost: PlayTV se bude časem vyvíjet – přidávání nových nebo aktualizace existujících funkcí bude probíhat pomocí sítě PLAYSTATION®Network.

PLAYSTATION®3 už překročila hranice běžné herní konzole; nyní nabízí i TV tuner

:arrow: PlayTV je jedním z mnoha důvodů, proč by PS3 měla být srdcem každého obýváku. :arrowl: :D

Bohužel ta cena: okolo 3000 kc s DPH :(

TEST Play tv modulu -- > http://avmania.zive.cz/Testy/PlayTV---televize-pro-PlayStation-3-video/sc-20-a-2032/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 245
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Hele a nahrávat to může jen na interní disk v ps3, nebo to jde odklonit třebas i na externí připojenej do ps3 přes USB?

Máš opravdu dobré dotazy, napiš si do SONY vidíš že by se tu někdo chlubil že jej vlastní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co jsem se dočetl, tak ve firmwaru, který bude aktuální v době uvedení playmodulu na trh, nebude možné z PS3 nahrané pořady dostat, což znamená, že úložištěm bude jen a pouze interní disk :roll:. Otázkou zůstává, zda tuto "vlastnost" upraví nějaký další fw o čemž kvůli možným žalobám ze stran vlastníků práv k vysílaným pořadu v EU silně pochybuji. Ale nechme se překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to digitální tuner a k čemu by ti byl analog, když ho za nedlouho vypnou :D

Chápu to správně, že pak přijmám DVB-T signál a mám normálně televizi v PS3??? To by bylo totiž úplně super. PS3 mám u sebe a nemám v pokoji televizi a tohle by mi dost ušetřilo.

Pokud to myslíš tak že máš PS3 připojenou k monitoru, aspoň tak jsem to pochopil. Pak odpověď zní ano budeš moci udělat ze své sestavy plnohodnotné centrum domácí zábavy včetně příjmání TV na digitálním pozemním vysílání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prej zatim ne no,ale stejne nova ani ct1 mpeg4 nejdou spustit....

:arrow:PS:Nevíte nekdo nahodou jak na to kopirovani videí??

Play tv mi zatím kvůli pomalému PPLku nedorazilo, ale jak jsem to na zahraničních forech študoval, mělo by stačit překopírovat nahraný film z knihovny PlayTV rovnou do XMB menu a odtud už to na flashku jde bezproblému - napiš jestli to tak je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Play tv mi zatím kvůli pomalému PPLku nedorazilo, ale jak jsem to na zahraničních forech študoval, mělo by stačit překopírovat nahraný film z knihovny PlayTV rovnou do XMB menu a odtud už to na flashku jde bezproblému - napiš jestli to tak je...

Taky uz sem neco takovyho nasel ale kdyz sem to zkousel tak sem nemohl najit zadnou nabidku na kopirovani tak nevim no:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

If you wish to move a Recording to the Video Section of the XMB you select Options and then Move to Home Menu. This little takes 10 seconds to move the file. Leave PlayTV and there is file sat in the Video Section of the XMB.

uděláš nahrávku - zelenej trojůhelník - move to home menu. a mělo by to být nakopčený do video složky. jinak tady je pěkná recenze v angličtině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu