Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAY TV modul PS3


Lukan

Otázka

play-tv.jpg

Popis :

Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP™ (PlayStation®Portable), PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací.

PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů:

» Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení.

» Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS™ nebo Blu-ray dálkovým ovládáním.

» Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).

Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.

Volitelné grafické zobrazení na obrazovce poskytuje bohaté informace o stavu PlayTV a poskytuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům na pozastavení nebo záznam živého vysílání.

PlayTV také automaticky nastaví správné rozhraní pro zobrazení buď SD, nebo HD rozlišení pro bezproblémový zážitek ze sledování.

» Vzdálené sledování pomocí PSP™: Bezproblémová konektivita s PSP™ umožňuje nastavovat nahrávání, sledovat živé vysílání a nahrané TV programy na dálku prostřednictvím WiFi připojení (pomocí funkce Remote Play) – nebo si můžete přenést video soubory do PSP™ přes USB kabel.

» Dlouhá technologická životnost: PlayTV se bude časem vyvíjet – přidávání nových nebo aktualizace existujících funkcí bude probíhat pomocí sítě PLAYSTATION®Network.

PLAYSTATION®3 už překročila hranice běžné herní konzole; nyní nabízí i TV tuner

:arrow: PlayTV je jedním z mnoha důvodů, proč by PS3 měla být srdcem každého obýváku. :arrowl: :D

Bohužel ta cena: okolo 3000 kc s DPH :(

TEST Play tv modulu -- > http://avmania.zive.cz/Testy/PlayTV---televize-pro-PlayStation-3-video/sc-20-a-2032/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 245
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Proč by jste mě tu neviděli ?to já zase nebudu určitě něco vědět:ziped:, jinak PSP bohužel nebo naštěstí nemám:roll:

Tak jsem to zapojil, je to super, ale i když jsem nainstaloval aktualizaci 1.02, tak mám pořád v epg posunutý čas o hodinu zpět. Jakou tam máte nastavenou zemi? nebo kde se to dá upravit, ja to nikde nenašel:?. Jinak dobrá blbůstka, doporučuju. Mám tam daný UK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem to zapojil, je to super, ale i když jsem nainstaloval aktualizaci 1.02, tak mám pořád v epg posunutý čas o hodinu zpět. Jakou tam máte nastavenou zemi? nebo kde se to dá upravit, ja to nikde nenašel:?. Jinak dobrá blbůstka, doporučuju. Mám tam daný UK

Ja mam nastaveny myslim other country a cas tam mam presnej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,tak jsem jsi koupil Play TV,ale potřebuju poradit.Dám vyhledat stanice a najde mi to jen všechny čtéčka.Jak se dostanu na Multiplex 2.Nebo to se mi objeví samo.Koukal jsem i na mapu pokrytí a měl bych ho chytat.Koupil jsem i anténu.

Díky za každou radu

Multiplex 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koukám, že se tady ztratili nějaký příspěvky? Ptal jsem se, jestli má na kvalitu záznamu vliv, když mám povoleno download background a přitom koukám např. na film nebo hraju?

a dále v jakým programu upravit formát ve kterém se nahraný soubor ukládá, abych ho mohl vypálit na dvd a následně přehrát v dvd přehravači, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

buldog - nečteš nevíš http://www.xilisoft.com/hd-video-converter.html

jinak ke ztrátě příspěvků došlo asi vlivem migrace webu, daň za komfortnější prostředí, buďme rádi že se o to Rixcz tak stará.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo ještě, screen size mám 16:9 na wide, ale když jsem zkoušel něco nahrát a přenesl jsem to do home menu a pustil, tak obraz byl 4:3, nevíš co s tím - Raven?

Musíš si to upravit tuším že čtverečkem.Tam je nabídka pro rozměr obrazu,tak v ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Šťastní majitelé, nechcete se pochlubit odkud a za kolik? Celkem bych do toho šel.

Šťastný majitel ti akorát může poradit, aby jsi se zkusil domluvit s rybakem nebo tekken90. Zkus se s nima dohodnout na ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Šťastný majitel ti akorát může poradit, aby jsi se zkusil domluvit s rybakem nebo tekken90. Zkus se s nima dohodnout na ceně.

Ja som to objednaval z DVD.CO.UK za zhruba 51 libier, prislo to za 3 dni.

Vsetko funguje ako ma. Mam nastavene Other country a aj cas aj diakritika je OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
koukám vykulenej n a to DVD.CO.UK protožr tam to vyjde o polovinu levnějc...takže do ČR ti to přišlo za 3 dny jo? super :)

resp. do SR

Prislo to za 3 dni do CR, zijem v Prahe.

Platil som to ale dopredu, cez kartu.

Kupoval som v tom obchode uz aj blu-raye a tiez vyjdu omnoho lacnejsie nez stoja v CR. Tie blu-raye ale prisli zo Svajciarska a PlayTV z Britanie.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak to funguje s nejakou kabelovovkou?

ja mam upc pres kabel, muzu to propojit, aby me to ukazovalo/nahravalo tyhle programy mimo dvb-t?

Chlapče chtělo by to trochu číst, digitál je ve třech provedeních satelitní, pozemní, kabelový. Pozemní nese označení DVB-T a kabelový DVB-C viděl jsi že by výrobce uváděl DVB-C???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu