Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Má letos ještě smysl kupovat XBOX One ?


kzouhar

Recommended Posts

Tak mi řekni, kolik bude stát herní PC, na kterém si zahraju Forzu a ony ostatní exkluzivity ve stejné kvalitě jako na Xboxu One? Odpověď určitě nebude 7 tisíc, spíš trojnásobek, jestli vůbec. A to je ten důvod.

Stejně jako možná to, že mnoho lidí (třeba já) prostě nechce PC. Chce jenom konzoli, do které strčí blu-ray a hraje a nemusí se o nic starat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stale dokola zde i jinde,odpoved nakousl kolega ze shora ... Videl jsi pozadavky ba qb? Tak aby to jelo se vsim vsudy jsi tam hoodne pres 7 nova konzole/buro za jetou...a to se proste vyplati. Jsem konzolista pc je mi u riti,nechapu tu histerii okolo vydavani na widle? Nekde u jedne diskuze nekdo daval odkaz na steam kde maj slozeni stroju hracu a celkem traga,takze forza,halo,qb apod spise ne nebo vse stazene a tedy hra o hovne...ne kazdej vysoli 40 koliku za bednu ale to uz zabihame jinam.

Zajimala me proste ta nahla vlna prodeje(pochybuju ale ze se hraci stehuji ja pc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, nic méně jsem PCčkář než konzolista :) Takže konzole co jsem mejval byli spíš druhořadý a tak to je i teď. Nicméně jsem poukázal za prvé na to, že nemusíš mít PC za 40k a za druhé, že není nutné prodávat hned xbox když máš PC.

Manas: dnes jsem ho šel vrátit tomu zelenýmu kktovi... byl to děs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No... pokud máš 4K TV tak to asi nemusí bejt špatný. Zkoušel jsem stream PC her přes WiFi, lagovalo to, přes kabel to jelo jakžtakž ale i tak mi přišlo, že hry z cloudu snad jeli i líp a ještě ke všemu mi u polovičky her z PC na tom nefungoval gamepad. Internetovej prohlížeč nebyl vůbec nainstalovanej a dokonce nešel sehnat ani na google play, takže si musel stáhnout na PC APK soubor ale když si to nainstaloval musel sis to spouštět přes nastavení a aplikace.

Takže se*u na to a koupím xone nebo ps4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy to proste nechapete co sem chtel rict, ciste konzolistu neni zas tak moc kdezto PC na kterym hry utahnou alespon na slusne detaily je hodne, kazdej kdo si chtel zahrat nejakiu exkluzivku tak si musel xbox poridit ale to uz ted neplati, xbox prisel i obrovsky trh ze dne na den, jak si myslite ze dopadne ? myslite ze na nej bude ted vychazet vic her ? nebudte naivni, xbox tohle potopi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se svými názory seš tady na fóru mimo mísu a nerozumí ti tady nikdo, už si se předvedl tady

http://console-forum.net/tema/186224-playstation-vr/page2?p=1492055#post1492055

Tvrdošíjec, který si to žene proti všem, hnající se za imaginárním statem a osamocen na cestě.

Vzpamatuj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz a CiD: se vykecávejte o shieldu jinde, díky.

Hráč123: toť asi jediný argument, proč slim kupovat. Bude to plnotučný 4k přehrávač. Vůbec verze 500GB bude z tohoto pohledu zajímavá a na to MS hraje. Pak ale nechápu uvedení přednostně 2TB verze na trh. To už mi přijde ustřelené za tu cenu. Xbox není v pozici, že by mohl být drahý. Naopak bych co nejdřív uvedl 500GB verzi.

Upraveno uživatelem Smartmax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Hráč123: toť asi jediný argument, proč slim kupovat. Bude to plnotučný 4k přehrávač. Vůbec verze 500GB bude z tohoto pohledu zajímavá a na to MS hraje. Pak ale nechápu uvedení přednostně 2TB verze na trh. To už mi přijde ustřelené za tu cenu. Xbox není v pozici, že by mohl být drahý. Naopak bych co nejdřív uvedl 500GB verzi.

Já jsem naopak za uvedení 2TB modelu coby současné "vlajkové lodi" jako prvního v řadě rád, protože bych si pořizoval stejně právě ten a takhle nebudu muset alespoň čekat až do vánoc. Pro hraje určitě právě velikost HDD, protože současná konzole s 500GB co mám je nedostačující s ohledem na tituly, které vycházejí v Games with Gold. Kapacitu jsem sice rozšířil o další 2TB použitím Media Hubu (Collective Minds), ale ten bude vzhledem k menším rozměrům Slim verze konzole nepoužitelný. Řešení s ext. USB HDD na káblíku nemám moc v oblibě, takže vítám tuhle variantu s větším HDD. Jako bonus navíc, kromě diskutabilního HDR apod., beru bílou barvu, která mi zapadne do konceptu celé A/V výbavy no a samozřejmě úspora místa, která se mi zrovna hodí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smartmax: do marketingoveho materialu se hodi vic 2TB protože konkurence nic takého nemá...nicmene na shopu si vybere každý...ja osobne skocim po te 2TB variante z podobných duvodu jako drak...proste mista malo..

Jinak argumentu je samozrejmne vic...velikost je podstatne mensi...pro nekoho (me nikoliv) interni zdroj, design, IR blaster pro aktivaci třeba TV,sterea apod jednim ovladacem a konecne i novy ovladac s lepsim gripem a dosahem.

Nicmene za 299 dollaru je to velmi zajimava cena za novy xbox s 500....v podstate skoro bazarova cena za novy...

drak: to diskutabilni HDR....zatím asi jo nicmene podle informaci, který jsem nasal mam pocit ze HDR muze byt pro hry podstatne lepsi nez tlaceni nejakyho 4k apod...zkratka na spravnem HW se spravnym SW zpracovanim hry vypadaji podstatne lepe...HDR urcite najdeme i v Neu a je mozne se domnívat ze ten "Neo" rezim bude take zahrnovat HDR kompatibilitu pro hry jako GOW, Days Gone apod...Me osobne se HDR ve hrach moc zamlouva...

Upraveno uživatelem Hráč123
uprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No..že těch her s podporou HDR zatím je :-) Myslím teď plné HDR, ne nějaké bloom efekty ala koketování s HDR v Half Life 2. Navíc to bude stejnej hype jako VR, jako 4k apod. Co se pere za efekty do her je kolikrát kontraproduktivní. A chápu, že na konzolích to nelze, ale řada PCčkářů sahá do registrů, aby některé "DE"fekty upravili na nižší hodnotu. Proboha řada monitorů, televizorů z běžných cenových relací není ani pořádně nakalibrovaná. Lidi mají docela rozum, až se divím...4k je tu jak dlouho a voni ne a ne si to ve velkém kupovat, tak s čím přijdem...hmm..HDR. Můj názor, laický...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiste ze tech her je poskromnu (Forza Horizon 3, Gears of War 4, God of War , Days Gone, The Last Guardian) ale to se casem zmeni...nejake HDR mody jsou pekna věc ale je to pouze uprava respektive aplikace domnělého HDR efektu na monitor ci TV, která toto nepodporuje...Jiste je to lakadlo podobne jako 4k nebo VR ale co chci rict je to ze pokud bych si mel vybrat 4k (když sedim 3 metry od TV tak to dle me ztraci smysl) nebo VR (hrat s helmou x hodin a mit bolehlav nebo se vecne podelavat u hororu taky nemusim) nebo HDR, tak rozhodne beru HDR protože tohle ma pro me po vizualni strance největší prinos pro hranni tak jak ho znam a mam ho rad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu