Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Má letos ještě smysl kupovat XBOX One ?


kzouhar

Recommended Posts

Zdravím,

uvažuji o Xbox One a nebo Xbox One S. Podle některých článků je Slim konzole o něco výkonnější co se týče počtu fps. Nevím jak se ve hrách chová originální konzole Xbox One ale já sám vlastním Xbox 360 a dost her pokud jde o rychlé scény tak padá fps klidně i na 20, což je otřesný alespoň pro mě. A to vůbec nemluvím o Metal Gear Solid V: Phantom Pain, kde téměř pořád běží na 20 - 25 fps. Chtěl bych konzoli, která bude mít stabilní výkon a hry které jsou pro ní optimalizované, ne jako je tomu u Xbox 360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

goblinN82: buď jsi hodně mladý a nebo nechápavý. Xbox360 je suprová konzole, které se nesmazatelně zapsala do historie....hry na ni byly právě že úžasně optimalizované, ovšem to pouze za předpokladu, že bereš hry vytvořené v střednědobém období životnosti konzole, nemůžeš tak brát hry, které vznikli na konci životnosti konzole a které nebyly primárně vyrobeny na tuto konzoli ale na konzoli další generace. Srovnej hardwarové nároky Metal Gear Solid 5 na počítači a porovnej to se specifikací xboxu 360, je to jako postavit vedle sebe žigula a Lambo. 

 

Každá konzole staré generace, která se snažila rozběhnout hry, které vyšly primárně na nové generaci měla problém s framem, to je prostě fakt. 

 

Ovšem abych nebyl OT tak tady velice zajímavý článek a pohled na xbox one...viz tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je nechápavého na tom chtít pro danou konzoli optimalizované hry po celou dobu její životnosti? Samozřejmě že jsou časem hry náročnější ale také je tu snad možnost při vývoji hry na starší generaci konzole snížit detaily, rozlišení, AA apod ne? Vždyť i při hraní Gears of War 1 při souboji s bossy je silně znatelné padání fps a to je hra vydaná v roce 2006 (btw padání fps u této hry není jen můj problém, setkalo se s tím už dost lidí) Samozřejmě že se konzole zapsala do historie, o tom žádná, já jen říkám že jsem poněkud zklamaný poklesem snímků bez ohledu na to jakou hru na ní spouštím, ať už je to 10 let stará hra a nebo úplně nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zdravím, aktuálně mám PS4 a PC. Na PS4 mám dohráno vše exclusivní co jsem chtěl a pokukuji po xboxu na doplnění mezer v herním vzdělání;) Jaké exclusivity xone nabízí? Quantum Break mám na seznamu ale zbytek jsem nějak nesledoval... Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quantum Break je i na pc, stejně tak to poslední Gears of War, co vyšlo. Forza 5 se na pc tlačí taky, ve formě Apex (zatím takové demo). Forza Horizon 3 bude na pc úplně... takže když to vezmu kolem a kolem, zbyde ti na xboxu akorát Halo a předchozí díly Forzy... Já bych xbox už rozhodně nekupoval a už vůbec ne teď, když má příští rok vyjít Scorpio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Kdybych dneska kupoval Xko, jdu do Slim 1TB ... doma mám 4K TV a k tomu X1 500GB (žalostně málo) - v ready to install má kolem 60her tuším... + něco málo nainstalováno a hnedle 87% kapacity v **** ...tak že zahrát a odinstalovat :D ...paráda no ... jinak čekám tedy na Scorpio, do něj pujdu určo ... jsem zvědavej na cenu ... kolik si za to řeknou ... mrzí mě, že MS tak pohřbil Kinect 2.0, který mám taky... jedinou hru co mám jsou Rivals (na  party je super) ... do nových konzolí počínaje S, už není ani kinect konektor a chce to redukci > **** ... to samé asi bude aj u Scorpia ... přitom hlasové ovládání, přihlášení rozpoznáním obličeje, gesta ...to vše je supr ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu