Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS 4 hučí


malakaiCZ

Otázka

Ahoj, včera mi přišla nová PS 4, je super, ale přijde mi že proti Xbox 360 hrozně hučí. Je uložena v poličce z přední strany nic není, jinak dokola cca 10 cm místa. Teď například je v rest modu (nebo jak se to jmenuje), jenom stahuju hru z netu, tak ji nechci vypínat a stejně hučí. Je to normální? Má PS něco jako Xbox že se vypne pokud se přehřeje na nebezpečnou hranici? Díky, možná mi řeknete že to je normální, ale mě to docela vadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže zaprvé, kdybys trošku hledal našel bys tento topik (cca minuta hledání) http://console-forum.net/tema/164997-ps4-jako-vysavac-nebo-fen/page27

Za druhé, je otázka jak moc hučí, jestli doopravdy nebo je to je tvůj subjektvní pocit. Pokud hučí víc - reklamuj, já měl dvě a obě byly celkem tiché.

Za třetí je divné, že jeden moderátor jakýkoliv pokus o narážku na senomet maže a hrozí kartami, tady narážce na ps4 dá ještě thanks... Toliko k jeho tak proklamované neutralitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To ze huci je normalni. Ted co jsem koupil uncharted 4 tak to hucelo jeste vic ale urcite to bude tim ze hra je na hranici vykonu ps4 a to se da cekat ze konzole bude mit co delat. Prece jen ps4 je vykonejsi nez xone co si budem povidat. A ano presne tak raci hucici ps4 nez xone. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Za třetí je divné, že jeden moderátor jakýkoliv pokus o narážku na senomet maže a hrozí kartami, tady narážce na ps4 dá ještě thanks... Toliko k jeho tak proklamované neutralitě

Když už jsi sem ten off-topic musel dávat, tak ti na něj zareaguju - nechápu jak poděkování za příspěvek souvisí s neutralitou moderátora. Napadá mě jediné, proč jsi měl potřebu to komentovat, a sice tvoje až chorobné zaujetí proti Xboxům. Kdybych prošel tvoje příspěvky, narážky na něj, tvé poděkování tam kde se jen zmínkou shazuje jeho existence a byl zaujatý, jak se domníváš, tak tu nejenže máš nasbírány body na léta dopředu, ale už pravděpodobně i ban. Nechápu, že zrovna ty se oháníš kartami a přitom jsi konkrétně ode mě ještě ani jednu nedostal, co jsem zde moderátorem.

Marně bych hledal druhé fórum v internetu, kde se Xbox nenazývá Xboxem a Playstation Playstationem. Neberu ti tvé chorobné vyznávání všeho, co vypadne z pásu fabriky Sony a neberu ti ani tvé vkusné nazývání Xboxu, které jsi tu zavedl a jsi na to určitě po právu pyšný. Ačkoliv bych se mohl (třeba jako to tu bývalo za bývalého vedení zvykem) cítit tvojí narážkou dotčený a třeba i využít pravomocí mi zde svěřenou k tomu, abych ti nějakou tu kartu dal, když už o ní mluvíš, neudělám to. Neudělám to, protože chci zůstat nestranný a nezaujatý. Namísto toho ti ale dám "kamarádskou" radu - popřemýšlej o vyhledání odborné pomoci, protože teď je to ještě ve stádiu, kdy se to dá zastavit. Jinak ti ty tvoje nad-výrazy nad všemi těmi nad-existencemi, které zažíváš, jednoho krásného dne přerostou nad-hlavu. Klidně se svojí PS4 choď spát a dělej všechny ty nad-mravnosti, ale buď prosím zdrženlivý ve tvých veřejných projevech zde na fóru, pokud jde o lechtivé animované scény, kterými se snažíš popsat, jak se cítíš, když slyšíš ten úžasný zvuk tvé PS4. Na rozdíl od tebe já zde musím myslet na to, že to zde mohou chodit číst i děti.

Upraveno uživatelem drak3go
Grammar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, včera mi přišla nová PS 4, je super, ale přijde mi že proti Xbox 360 hrozně hučí. Je uložena v poličce z přední strany nic není, jinak dokola cca 10 cm místa. Teď například je v rest modu (nebo jak se to jmenuje), jenom stahuju hru z netu, tak ji nechci vypínat a stejně hučí. Je to normální? Má PS něco jako Xbox že se vypne pokud se přehřeje na nebezpečnou hranici? Díky, možná mi řeknete že to je normální, ale mě to docela vadí...

Pokud mas moznost hod sem video z tvoji masinou po delsim hrani, dalsi vec Ps4 topi hlavne vzadu a ze spodu takze doporucuji podlozit a vzadu dostatek prostoru. Nebo zkusit dat na vysku. Jestli huci opravdu i v rest modu pri necinosti tj. divne . Pokud jsou tve pochybnosti opravnene vrat konzoli ve 14 denni zakonne lhute narazil si na spatny kousek. A Treba bude tvuj dalsi nakup konzole v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechápu že zrovna ty se oháníš kartami a přitom jsi konkrétně ode mě ještě ani jednu nedostal co jsem zde moderátorem.

Psal jse že jsem dostal? Ne, ale že jsi mi jimi hrozil ;)

Marně bych hledal druhé fórum v internetu, kde se Xbox nenazývá Xboxem a Playstation Playstationem. Neberu ti tvé chodobné vyznávání všeho co vypadne z pásu fabirky Sony a neberu ti ani tvé vkusné nazývání Xboxu, které jsi tu zavedl a jsi na to určitě po právu pyšný.

Aha, takže název náhrada luxu pro ps4 je vhodný poděkování, kdežto senomet pro x0 se už nelíbí. Btw ten název jsem bohužel nevymyslel já, ale děda okajos, za což jsem mu neskonale vděčný.

Ačkoliv bych se mohl (třeba jako to tu bývalo za bývalého vedení zvykem) cítit tvojí narážkou dotčený a třeba i využít pravomocí mi zde svěřenou k tomu, abych ti nějakou tu kartu dal když už o ní mluvíš, neudělám to. Neudělám to, protože chci zůstat nestranný a nezaujatý. Namísto toho ti ale dám "kamarádskou" radu - popřemýšlej o vyhledání odborné pomoci, protože teď je to ještě ve stádiu, kdy se to dá zastavit. Jinak ti ty tvoje nad-výrazy nad všemi těmi nad-existencemi, které zažíváš, jednoho krásného dne přerostou nad-hlavu. Klidně se svojí PS4 choď spát a dělej všechny ty nad-mravnosti, ale budˇprosím zdrženlivý ve tvých věřejných projevech zde na fóru pokud jde o lechtivé animované scény, kterými se snažíš popsat jak se cítíš, když slyšíš ten úžasný zvuk tvé PS4. Narozdíl od tebe já zde musím myslet na to, že to zde mohou chodit číst i děti.

Tady jde vidět, že jsem trefil hřebíček na hlavičku. Takovéto věci jsi mi klidně mohl říct do pmky, ale místo toho jsi tu dal tento offtopik a proto na něj i veřejně odpovídám. Všech těch šest gifů, na které narážíš, na těch není nic nevhodného ani mládeži nepřístupno. A k těm dalším věcem snad jen :lol:

Nejlepší bude, když tento náš offtopik promažeš a pokud něco, jsem na příjmu v pmkách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud mas moznost hod sem video z tvoji masinou po delsim hrani, dalsi vec Ps4 topi hlavne vzadu a ze spodu takze doporucuji podlozit a vzadu dostatek prostoru. Nebo zkusit dat na vysku. Jestli huci opravdu i v rest modu pri necinosti tj. divne . Pokud jsou tve pochybnosti opravnene vrat konzoli ve 14 denni zakonne lhute narazil si na spatny kousek. A Treba bude tvuj dalsi nakup konzole v pohode

Díky za rady, už jsem ji vyndal z police a dávám jí trochu vzduchu, zatím to jde :-) Kyžtak budu reklamovat, uvídím. Co jsem viděl ty videa tak na tom ještě nejsem tak zle, uvídím při pořádné zátěži :-) Když vidím co se tady strhlo a vzhledem k eistujícímu tématu, prosím o LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu