Jump to content
  • 0

Black Ops III - změna lokalizace

R.e.v.a.n.
 Share

Question

Ahoj!

Podařilo se mi koupit bez předešlých informací od kupujícího Black Ops, která je lokalizovaná do Španělštiny.

Chci se zeptat, jestli není nějaká finta (nenašel jsem), která mi změní jazyk, případně titulky do AJ.

System language v PS4 mám nastavený do Angličtiny.

Když hra zabírá na disku 40GB a ještě dalších 30GB stahuje jako patch, tak to mi neříkejte, že tam někde není ukrytá další jazyková lokalizace :)

Dík za tipy!

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Údajně se velmi pleteš. Pokud máš verzi s nápisem na obalu - Complete in Italiano, máš smůlu. Hra snad ani není v italštině, ale španělštině.

Určitě jsi nějakou tu stovku ušetřil, takže doporučím za ušetřené peníze dokoupit toto -> http://www.lingea.cz/spanelsky-prakticky-knizni-slovnik.html jazyk ti to sice do hry nepřidá, ale kdyby jsi náhodou jel na dovolenou, může se to hodit .. :)

• 0
Údajně se velmi pleteš. Pokud máš verzi s nápisem na obalu - Complete in Italiano, máš smůlu. Hra snad ani není v italštině, ale španělštině.

Určitě jsi nějakou tu stovku ušetřil, takže doporučím za ušetřené peníze dokoupit toto -> http://www.lingea.cz/spanelsky-prakticky-knizni-slovnik.html jazyk ti to sice do hry nepřidá, ale kdyby jsi náhodou jel na dovolenou, může se to hodit .. :)

To já španělsky rozumím, o to mi nejde. Spíš mě štve, že se mi to k tomu vůbec nehodí a ten dabing mi kazí dojem z hry.

Já ani obal nemám, koupil jsem to od překupníčka, těžko říct, jestli o tom, že je hra lokalizovaná jen pro španělský trh, věděl,

každopádně ve vnitřním nastavení nikde změna jazyku není :cheesygrin: