Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak mít zvuk v reprach s kabelem hdmi - dvi


mansda36

Recommended Posts

Hoodně lidí se tu ptá jak to má udělat .Tak jsem se rozhodl zde udělat návod .

Je to návod pkud chcete mít třeba obraz v LCD monitoru a nebo v televizi , ale chcete mít zvuk v Bednách

Takže buď to jde přez rozdvojku .

0.jpg

3.jpg

1.jpg

Do týhle rozdvojky zapojíte 3 kabely co by měli být v základovce A 2 kabely z kabelu , který vedou do SCARTU ( červený , Bílý )

A pak je tu druhá volba pokud máte repráky do kterých jdou zapojit rovnou dva kabely , který se zapojujou do scárta .

Zbyde vám žlutý . Ten buď do scartu a do Tv . A nebo Přes HDMI - DVI do LCD .

4.jpg

Pokud tohle máte v zadu na reprákach tak nepotřebujete zádnou rozdvojku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jaký mas repro ? Jesli máš jen nějaky obyč tak si musíš sehnat tu propojku co jsem vám dal jsem fotky . Jak máš ten kabel tak z něj jsou 3 dráty Bíla , červená a žlutá . Tak z jedný strany do ty propojky dáš ( do tý strany kde jsou jen dvě dirky ) Bílou a červenou . A tď podle repráku budeš mít buď jeden kabel co se dáva do zvukovky nebo 3 kabely . Záleží co máš za repro .

Tak ty kabelz z repráku dáš do ty propojky z druhý strany ( jak jsou 3 díry )

A jesli máš lepší Repro tak ty kabely co vedou do scarta mužes zapojit rovnou do nich zezadu Viz. foto

A zvuk by ti měl jít .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K PS3 jsi dostal kabel , ktery se napojí do Scartu . Je to kabel která má 3 konce červený , žlutý a bílí . Já ho měl u PS3 takže bys ho tam měl mít

super návůdek... btw: ty se asi hodně stydíš za nehet na palci když je censored...:D že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK JESTE JINAK...kam zapojim tendruhej konecco vede ke scartu? opakuju ze mam monitor HDCP, kabel HDMI-DVI-D, a repro s 3 jackama, krabicku si dokazu predstavit...3 jacky zapojim do krabicky, a z druhy strany cervenej a bilej cinch, zbyde zlutej...ten kam....dik, jsem lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK JESTE JINAK...kam zapojim tendruhej konecco vede ke scartu? opakuju ze mam monitor HDCP, kabel HDMI-DVI-D, a repro s 3 jackama, krabicku si dokazu predstavit...3 jacky zapojim do krabicky, a z druhy strany cervenej a bilej cinch, zbyde zlutej...ten kam....dik, jsem lama

ZLTY NIKDE,TO JE VIDEO SIGNAL,TEN NEPOTRBUJES,LEBO MAS CEZ HDMI-DVI:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zapojený obraz přes hdmi přímo do lcd, zvuk táhnu ve stereu zvlášť (v menu se navolí zdroj zvuku), stejně jako ty do geniusu. Se stereo bych se ještě jakž takž smířil, spíš mě teď štve brum (na anténě mám galvanický oddělovač, tím to není). I když jsem táhl zvuk z lcd do beden, tak bručí taky. Není to úplně hrozný, ale trochu to ruší. Tohle je asi v zásuvce, nenapadá mě, jak to oddělit (nějaký galvanický oddělovač na cinch nebo tak něco asi není, co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

je mozny pripojit to takto?:Mám AV kabel z balení,5.1 repro (3 jacky), a tu krabicku s 3 jackama a na druhy strane 2 cinche...kdyz to vsecko propojim, pujde to?

EDIT:ted jsem pochopil ze je to to samy jakoten navod:D:sorry:

nemohl bzstre mi nekdo poslat odkay na tu redukci nahore na fotce? nemohu ji nikde sehnat....nebo aspon jak se jmenuje, jaka firma to vzrabi....nejake cislo...nebo proste neco

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

A kde sezenu tu redukci 2x cinch na 3x 3,5 jack (vstupy)? Nikde jsem ji pres google nenasel. Nebo nejde to vest pres PC? Ze koupim redukci 2x cinch na 1x 3,5 jack (vystup) a ten napojim do PC do vstupu mikrofonu treba a pak by me to melo hrat z repraku ktery mam pripojeny k pc ne? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Otazka vyssi kvality... ^^

Kdyz chci mit PS3 pripojeny k monitoru a zaroven mit opravdovy 5.1 zvuk, jak se to da udelat LEVNE? Videl jsem nejakou krabicku, do ktery se pichne HDMI z PS3, z ni povede dalsi HDMI do monitoru a zaroven prave kabely pro 5.1 zvuk... Jenze stala asi snad 3000, nebo kolik. x_x

Nevite nekdo o levnejsim zpusobu? Pripadne jen levnejsim pristroji.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, mam PS3 a budu mít http://www.alza.cz/26-lcd-samsung-t260hd-cerveno-cerny-crystal-rubine-d95924.htm. Obraz bude preš HDMI-HDMI. Zároven mam DVD s reprákama 5.1 ,který sou pozapojovaný do DVDčka. Pokud budu chtít dostat zvuk 5.1 do PS3 musím propojit optickým (digitálním) kabelem vlastně to DVDčko a ? PS3 nebo to můžu narvat i do toho monitoru :-P Pokud budu chtít používat 5.1 zvuk bude muset bejt DVD přehrávač asi zaplej co, když ho vypnu, automaticky se začně používat zvuk který je přes HDMI a poběží pouze integrované reproduktory v monitoru? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Potřebuji nutně pomoc. Dělám si takový "switch" jelikož mám v pokoji jedny repro 5.1 (taky proč víc) a chci do nich zapojovat PS3 PC a Wii. Problém je vtom že jsou pomíc 3,5mm jacku připojené k pc a tak potřebuji Potřebuji poradit jak je to zapojené (schéma, nákres). Při nejhorším bych koupil tu co je zde vyobrazené ale nevím kde a za kolik. Potřebuji 3 kousky a ke všemu to bude dražší a o hodně než kdybych si jí udělal sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu