Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

podsložka v music


Arcane

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
to bych taky podal jako namet na upravu do dalsiho noveho FW,,, pridavaji kraviny, ale clovek si pritom nemuze ani udelat NAZEV SKUPINY/NAZEV ALBA.. :P
presne tohle bych vyuzil daleko vic, udelat si playlist a mit moznost vedet jaky album to je nez mit nejaky japonsky radio ktery 80% sveta nevyuzije :? i mobil umí podsložky a playlisty...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne tohle bych vyuzil daleko vic, udelat si playlist a mit moznost vedet jaky album to je nez mit nejaky japonsky radio ktery 80% sveta nevyuzije :? i mobil umí podsložky a playlisty...
jestli chceš podsložky a vytváření playlistů tak jak už tu zaznělo lightmp3,velmi dobrej přehrávač kterej je hlavně dělanej aby ušetřil co nejvíc baterii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli chceš podsložky a vytváření playlistů tak jak už tu zaznělo lightmp3,velmi dobrej přehrávač kterej je hlavně dělanej aby ušetřil co nejvíc baterii

no jo, jenže pokud máš kvalitní sluchátka tak se to nedá poslouchat, ten program podtaktovava procesor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no jo, jenže pokud máš kvalitní sluchátka tak se to nedá poslouchat, ten program podtaktovava procesor.

Ehm....ty potřebuješ procesor na plnej výkon? Na hudbu? No to teda :)

v tom případě doufám že muj Mp3 přehrávač neni podtaktovanej :D:D

Prober se kámo, to neni procesorem. :lol::lol:

A já tedy vůbec problémy s LightMP3 nemám, stejná kvalita jako všechno.:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ehm....ty potřebuješ procesor na plnej výkon? Na hudbu? No to teda :)

v tom případě doufám že muj Mp3 přehrávač neni podtaktovanej :D:D

Prober se kámo, to neni procesorem. :lol::lol:

A já tedy vůbec problémy s LightMP3 nemám, stejná kvalita jako všechno.:?

hmm, když máš kvalitní sluchátka tak je to znatelnej rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
měli sme to jednou zapojený na 5.1 bednách na plný koule a procesor sem měl kolem 70hz a nikdo z celý party lidí si nestěžoval že by se to nedalo poslouchat,bylo to uplně normální

hej tak si tam připoj koss porta pro a určitě poznáš rozdíl mezi xmb a timdle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak si asi neumíš ten lightmp3 nastavit,koukám že jako jedinýmu ti to hraje blbě,konec OT

hochu blbe mu to nehraje jako jedinymu, hrabal jsem se poradne v lightmp3 a pres klasicka sluchatka za 200Kc, aneb smejdy, nebo pokud mas zkazenej sluch, tak se to poslouchat da, ale jakmile jsem k tomu pripojil Koss Porta Pro, tak ej ten zvuk nehorazne plochej.. Proste kvalita priserna, pres media engine (rikam ti ze jsem se v tom fakt hrabal :D ) je to jeste horsi.. Je to tim podtaktovanim, ale i programem, zkusel jsem tam tu fq zvysit a stejne strasny..

.. rikam tenhle program sjem pouzival do te doby, co jsem pouzival sluchatka z value/sluchatka koss za 200Kc, tam jsem rozdil nepoznal, tak jsem si myslel ze je to nej app.. k vanocum jsem dostal porty a musim rict ze se to fakt neda v tom poslouchat, pokud mas porty a nepoznas rozdil, tak ty mp3 jsou bud v malym bitrate (kolem 32kbit), anebo mas proste spatnej sluch, jinak neni mozny aby jsi to neslysel..

^^ tohle plati i pro k3vadros, asi nemas lepsi sluchatka, jinak by jsi tuhle hovadinu netvrdil

DOST OT! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu