Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FragFX Controller - zkušenosti


verbatim

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cau vsichni tenhle ovladač vlastním a musim ríct ze me docela zklamal.Myši na počítači se to asi nemůže rovnat.Zkoušel jsem s ním hrát uncharted,fallout 3,gta 4 a u všeho to bylo takový hrozně opožděný a pomalý.Akorát jsem si stáhnul demo resistance fall of man a u toho mě to docela překvapilo že se to ovládalo dobře.Jako je to celkem dobrá věc ale dá se na to hrát asi jenom 10 her aby to nebylo opožděný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši,

nemá tu někdo zkušenosti s Fragem FX jako levák ??? Nevím jestli to koupit když jsem levák, joy bych měl v pravé a myš v levé ruce. Pro leváka to je asi na prd,co ? Hlavně kvůli ergonomii myši a joye...je myslím tvarovaný pro praváky ????

Jako levák na to zapomeň, klasická tlačítka jsou umístěna na levé straně myšky (přesněji řečeno na levém boku) pro palec pravé ruky, takže jako levák bys je měl mimo dosah. Už jsem viděl inzeráty, kde to leváci rovnou po vyzkoušení prodávali dál, bylo to pro ně nepoužitelné ....

Cau vsichni tenhle ovladač vlastním a musim ríct ze me docela zklamal.Myši na počítači se to asi nemůže rovnat.Zkoušel jsem s ním hrát uncharted,fallout 3,gta 4 a u všeho to bylo takový hrozně opožděný a pomalý.Akorát jsem si stáhnul demo resistance fall of man a u toho mě to docela překvapilo že se to ovládalo dobře.Jako je to celkem dobrá věc ale dá se na to hrát asi jenom 10 her aby to nebylo opožděný.

Já to pořizoval teda hlavně kvůli klasickým střílečkám a hraju s tím Killzone 2 a Bad Company a musím říct, že mi to s tímhle jde mnohem lépe než s gamepadem. Zkoušel jsem tohle několikrát hrát s DS3 a pořád tragédie, nemůžu si na to zvyknout, kdežto s tímhle ovladačem jedu podobné hry v zásadě bez problémů. Naopak třeba GTA 4 mě vůbec nenapadlo hrát jinak než s gamepadem, už kvůli řízení aut a když tam je automatika při zaměřovanání ...

Ze začátku mi taky přišlo divný, že to je takový línější, ale u mě to bylo chybným nastavením. Pak jsem se dočetl, že musím ve hrách v nastavení dávat citilivost jednotlivých os (X, Y) úplně na maximum a korigovat to pak ve hře tím analogovým kolečkem přímo na ovladači. Od té doby jsem spokojen, hlavně tím kolečkem upravím citilovost během vteřiny, jak je zrovna potřeba. Dokud jsem ale ty osy X a Y nenastavil na max, tak to kolečko bylo v podstatě k ničemu, respektive nepozoroval jsem žádný efekt.

Jinak ačkoli je to pro mě rozhodně užitečná věc, štve mě hodně cena, dal jsem za to necelé dva litry a to mi přijde předražené. Optimální by to bylo tak do tisícovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako levák na to zapomeň, klasická tlačítka jsou umístěna na levé straně myšky (přesněji řečeno na levém boku) pro palec pravé ruky, takže jako levák bys je měl mimo dosah. Už jsem viděl inzeráty, kde to leváci rovnou po vyzkoušení prodávali dál, bylo to pro ně nepoužitelné ....

Já to pořizoval teda hlavně kvůli klasickým střílečkám a hraju s tím Killzone 2 a Bad Company a musím říct, že mi to s tímhle jde mnohem lépe než s gamepadem. Zkoušel jsem tohle několikrát hrát s DS3 a pořád tragédie, nemůžu si na to zvyknout, kdežto s tímhle ovladačem jedu podobné hry v zásadě bez problémů. Naopak třeba GTA 4 mě vůbec nenapadlo hrát jinak než s gamepadem, už kvůli řízení aut a když tam je automatika při zaměřovanání ...

Ze začátku mi taky přišlo divný, že to je takový línější, ale u mě to bylo chybným nastavením. Pak jsem se dočetl, že musím ve hrách v nastavení dávat citilivost jednotlivých os (X, Y) úplně na maximum a korigovat to pak ve hře tím analogovým kolečkem přímo na ovladači. Od té doby jsem spokojen, hlavně tím kolečkem upravím citilovost během vteřiny, jak je zrovna potřeba. Dokud jsem ale ty osy X a Y nenastavil na max, tak to kolečko bylo v podstatě k ničemu, respektive nepozoroval jsem žádný efekt.

Jinak ačkoli je to pro mě rozhodně užitečná věc, štve mě hodně cena, dal jsem za to necelé dva litry a to mi přijde předražené. Optimální by to bylo tak do tisícovky.

Asi máš pravdu ,akorát je mi líto těch pěněz když to vlastně skoro ani nepoužívám :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

protoze mam v planu poridit ps3 a mimo jine i Frag FX je jedna z plusovejch bodu v rozhodovani mezi ps3 a xboxem, rad bych se zeptal na nasledujici:

- k ps3 se to pripojuje usb kabelem ? predpokladam ze ano, protoze v popisu je uvedeno 3m kabel a nemyslim, ze tento 3m kabel je k propojeni mysli a ovladace, tam bude kabel asi kratsi.

- pokud se pripojuje kabelem, je nejaka moznost, pripojit to na vetsi vzdalenost ? nejakej bezdratovej "bazmek" nebo tak neco. protdlouzeni usb kabelu neni moc idealni, protoze mam dojem, ze maximalni delka,aby to fungovalo bez problemu je 5m

- neexistuje neco podobneho, co by bylo "bez dratu" pro ps3? tedy co by uz bylo v prodeji.

konzoli koupim sice az na jare, osobne si myslim, ze ruzne ovladace ktere maji "urcite" prijit prijdou v dohledne dobe. a to tak, aby byly proverene a opravdu funkcni a hlavne s rychlou odezvou.

dik za info.

jenom na vysvetleni. mam k televizi cca 4,5-5 metru, proto jsou pro me dulezite bezdratove komponety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze mam v planu poridit ps3 a mimo jine i Frag FX je jedna z plusovejch bodu v rozhodovani mezi ps3 a xboxem, rad bych se zeptal na nasledujici:

- k ps3 se to pripojuje usb kabelem ? predpokladam ze ano, protoze v popisu je uvedeno 3m kabel a nemyslim, ze tento 3m kabel je k propojeni mysli a ovladace, tam bude kabel asi kratsi.

- pokud se pripojuje kabelem, je nejaka moznost, pripojit to na vetsi vzdalenost ? nejakej bezdratovej "bazmek" nebo tak neco. protdlouzeni usb kabelu neni moc idealni, protoze mam dojem, ze maximalni delka,aby to fungovalo bez problemu je 5m

- neexistuje neco podobneho, co by bylo "bez dratu" pro ps3? tedy co by uz bylo v prodeji.

konzoli koupim sice az na jare, osobne si myslim, ze ruzne ovladace ktere maji "urcite" prijit prijdou v dohledne dobe. a to tak, aby byly proverene a opravdu funkcni a hlavne s rychlou odezvou.

dik za info.

jenom na vysvetleni. mam k televizi cca 4,5-5 metru, proto jsou pro me dulezite bezdratove komponety.

a bezdratovou variantu Fragu jsi uz videl?

http://www.splitfish.com/?uid=m1nokzp22q2goww8

zatim asi lze objednat jen ze zahranici, nicmene vzhledem ktomu ze klasicky frag fx v2 u nas zlevnil o nekolik set korun, cekam ze bud pred vanoci nebo po nich prijde tenhle bezdrat i do Cech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
objednal som prave Bannco FRAGnStein, vyzera tiez dobre:

http://www.bannco.com/

http://playstationlifestyle.net/2009/09/11/ps3-review-fragnstein/

Kde se dá tento ovladač objednat? Kolik je pořizovací cena FragnStein a kolik doprava? Ovladač mě velice zaujal a uvažuji o jeho koupi. Videa na Youtube vypadají skvěle a hodnocení majitelů taky.

Díky za odpověď

Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Killzone2 pre mna teraz urcite ovela hratelnejsi, aj ked som dost casu stravil nastavovanim citlivosti, aby mi v hre vyhovoval..kazdopadne strielacky uz s dualshockom hrat nebudem :]

tak dej pak vedet jak funguje.

vypada docela dobre a mel by bejt asi o 10$ levnejsi nez Frag FX Pro.

akorat ze se u SplitFishe ( vyrobce Frag FX Pro) "rozcilovali" , ze jim to ukradli...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cau,taky jsem si ho poridil,ale ve vsech hrach co jsem zkousel tak je to uplne na nic!!!

Napr.Call of Duty6,Battlefield bad company 2 proste kdyz chci na neco zamirit tak se me to zasekava,trha a hlavne kdyz malinko pohnu mysi,tak se vubec nic nedeje a to mam nastavenou maximalni citlivost a to jsem se tesil ze je tam budu odstrelovat jak divej,to se me to snad ovlada lip na Dualshocku 3,proste vyhozeny prachy kurva!!!!

Nevi nekdo co jsem udelal spatne pripojil jsem prijmac USB do PS3,u obou jsem zapnul on,nebo musim neco nainstalovat do PS3???? Prosim poradte nekdo dyk to neni mozne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj vcera jsem si koupil tento ovladač. Podle rady jsem aktualizoval firmaware a ovladac se mi nechce sparovat. Parkrat se mi sparoval ale po chvili hrani se mi zaseknul a odpojil a mohl jsem pouzivat pouze mys. Nevite co stim.

S tim sekanim mysi bych asi vedel. Nastav si v hlavnim menu hry senzitivitu na max. a pak ji ovladej koleckem na upravu senzitivity na ovladaci. Prosím poradte Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Doporučuju se na tohle video podívat, kort pro ty co uvažují o koupi podobného ovladače...

Mě přijde lepší FRAGnStein... vypadá, že je líp zpracovanej a hlavně je bezdrátovej..

Na aukru jsem ho ted viděl za cca 2k.., byl tam i odkaz tak ho sem dám : http://www.fragnstein.pl/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu