Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FragFX Controller - zkušenosti


verbatim

Recommended Posts

Ahoj,

tak mě dneska dorazil FragNStein. Kupoval jsem ho přes eBay za 1580Kč i s dopravou. Posílali to z Číny (resp. Hong Kongu :) ) šlo to asi 14 dní, ale jinak je naprosto v pořádku, nové zboží plně funkční - takže můžu jenom doporučit (na eBay obchodník tomtop_shop) pokud tedy nemáte obavy z reklamace (která by byla asi dost šílená).

Co se týká ovladatelnosti a hratelnosti zatím jsem neměl moc času vyzkoušet ho naplno. Měl jsem čas pouze na konfiguraci v PC (je nutné mít k dispozici PC s win XP a vyšší) a pak jsem zkoušel pár minut tréningovou misi v CoD MW2. První dojem je skvělej, ale jak říkám zatím jsem neměl čas si pohrát s nastavením citlivosti atd.... Časem napíšu víc, až ho otestuji v plném zatížení v multiplayeru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem otestoval FragNStein v ostrém provozu na multiplayer CoD MW2 :) S hraním na sixaxisu se to neda vubec srovnavat. Docela me prekvapila presnost mysi - po tom co jsem videl videa na youtube s nejnovejsim bezdratovym Frag FX, kterej preskakuje a je dost nepresnej... FragNStein nic takoveho nevykazuje ma hezky plynuly pohyb.

Zajimava vec je trochu horsi odezva bocnich tlacitek na mysi. Neni to nic extremniho, ale treba obcas v menu musite zpocatku vic pritlacit nez treba na sixaxisu.. Ne ze by sly mackat ztuha, ale reaguji az na "hlubsi" zmacknuti. Jinak pri hrani kdyz je mackam jakoby bokem palce reaguji docela dobre takze je to mozna i zamer abyste se neumackli :)

No a nejvetsi nevyhodu bych videl asi v tom ze jim nezapnete PS3.

Baterie pouzivam dobijeci 700mAh Ni-Cd zatim jsem hral v souctu tak 8-9h a vypadaji porad nabite.

Kdybyste neco chteli vedet napiste rad zodpovim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Zdravím pánové,

Mám takový dotaz, i když koukám že do tohohle tématu už pár dní nikdo nepřispíval.

Docela se mi myšlenka myší na konzoli líbí a dost o tom uvažuju. Teď jsem ale objevil, že SplitFish dělá X variant ovladačů. Mimo jiné taky teda FragFX v2 SE a vedle toho Dual SFX Frag PRO Wireless.

Můžete mi někdo zkušenější říct, jaký je mezi nimi rozdíl, krom toho, že Frag je "drátový" a Dual SFX je "bezdrátový"? Dual vychází už vylepšeného modelu v2 SE? Asi ne, že? Je to jen V2 (v lepším případě) zbavená drátů.

Jde mi o to, aby rozdíl mezi FRAG a FRAG SE nebyl tak velký, že by se o tomto "bezdratu" nevyplatilo vubec uvazovat. Díky za komenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

FragFX mám a podle mě je to katastrofa oproti PC. Hrál sem před tim jen na PC a z toho přešel na PS3,to mi dělalo docela dost problémy,hlavně u 3D akcí,tak sem si koupil tenle ovladač a . . . asi po týdnu sem ho zahodil do skříně. Zustal tam do dnes a myslim že asi ještě dlouho zustane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

No v podstatě souhlasím - ale ženské nebiji :-)

Ale kdyby pro nás závisláky na BF2 ti ♥♥♥♥♥i v DICE udělali verzi BF3 pro PC stejně kvalitní jako je ta na pS3 (což není) a navíc ji udělali tak aby nenutili lidi k upgrade HW což nutí - věz, že bych mnohem raději patřil ke skupině PC kde mám v této hře mraky známých se kterými si vždy rád zahraji. Bohužel, chlapci z DICE jaksi rozhodli za nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak tedkom vam neco reknu... lidi co hrajou na tehle smejdech sou pekni ubozaci, co neumej hrat na ps3 sixasisu a proto potrebujou tyhle ubohosti. pokud ma nekdo problem s ovladacem sixasix nebo dualshock tak at de hrat na pc a nesere se na sit lidi co chtej hrat s rovnym souperem... co ze to podporuje ta mys? rapid fire???????????????????to si ze me delate prdel? PROC BY MEL MIT HRAC NA NEOFICIALNIM OVLADACI TAKOVEHLE VYHODY??? no to uz je konec, vy ste ale ubozaci...hamba vam.ste loseri a jestli potrebujete ke hrani mys tahnete zpatky na pocitace, odkud ste vlastne prisli vy nuly icon_wink.gifkupujete si psko pac zvlada nove hry a vas starej pc uz nestiha, nevite co s roupama, neumite hrat a kupujete tyhle kktiny. smeju se vam do ksichtu jak neumite hrat...xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové po přečtení této diskuze pořád nevím jestli je nějaké schopné zařízení které se dá srovnat s hraní her myší na pc. Koupil jsem fragfx (drátovej) a vyhozený peníze okamžitě to šlo do popelnice... tak bych se nerat znovu napálil na nějakej další šmejd.

theKripix: Ty jsi normálně cwok ... běž se nadejchaj čerstvého vzduchu, už ti z toho pska těžce hrabe !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu