Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak zrušit přístupový kod? (pass code) xbox360


reina1

Otázka

Zdravím Vás. Potřebuji akutně radu. Koupila jsem Xbox360 v dražbě,byl exekučně zabaven. Jenže jsme teď zjistily že je tam nastavený pass code (přístupový kod). Do menu nás to pustí,ale víc s tím dělat nejde. Hlavně nás to nepustí hrát. Účet který tam byl nastavený jsme komplet vymazali. ale pořád to chce ten kod. Volala jsem i na podporu, provolala jsem už přes 200kč (volala jsem dýl jak 40minut)!! Na podpoře neschopná ženská, která se chovala jako by ,,xbox,, slišela poprvé. Neustále mi opakovala že mi s tím nemůže pomoct. Pořád dokola jsem jí musela vysvětlovat že ho mám z dražby a ona to furt nemohla pochopit. Pak když jsem se nasr*la a dala jí najevo jak je blbá, to konečně pochopila. Tak mi sdělila že mi s tím nepomůže. Že je ten xbox registrovaný na původní majitele a nejde to nijak zrušit. Co mám dělat? Zapeklitá situace. Na bývalé majitele samozdřejmě číslo nemám ani je neznám, exekutor to jistě nebude řešit, a i kdyby tak pochybuji že by mu to heslo ti lidé sdělily když jim ten xbox zabavil. Jsem přesvědčená že mi na podpoře přece musí pomoct, musí to nějak jít. ach jo co mám dělat? JSem v koncích. Prosím poraďte nebo se zblázním. Za konzoli jsem dala 4000kč  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Jestliže zapomenete heslo i odpověď na tajnou otázku, je zde možnost vyresetování kódu – Najďte v konzoli do System info (System/Console settings/System info) a namačkejte na joypedu kombinaci: LT, RT, X, Y, LB, RB, Y, „Leva packa“ (zmáčknout) Y Y -objeví se hlášení „Would you like to reset the console to the factory defaults?“ a jednoduše klikněte na Reset.

A nebo

LT, RT, X, Y, LB, RB, dvakrát doleva, dolů (na D-padu) a X

Tady je vice kombinaci:http://forums.xbox-scene.com/index.php?/topic/646175-how-do-i-reset-the-family-timer-settingspasscode-that-was-put-on-my-3/page-1

Nebo by mohlo pomoct dat Factory reset celeho Xboxu.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu