Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 17


Buladog

Recommended Posts

V 29. 9. 2016 at 15:09, rak038 napsal:

Čaute, chci se s vámi podělit o své nasrání. :D

Dnes jsem si pořídil novou FIFU 17. Konkrétně elektronickou Super Deluxe verzi za 2.699, no a co byste řekli? ... Nejde mi FUT. Jen mi to hodí hlášku, že během připojování k režimu FUT 17 došlo k chybě a že mě hodí do hlavní nabídky...

To jako kurde vážně? Člověk na to rok čeká, zaplatí skoro 3 litry a ono to nejede? Řekněte mi prosím někdo, že máte podobné problémy. Vím že FIFA byla vždy zabugovaná, tak snad to není jen u mně.

Jo a jsou to hajzli, díky za pozornost. :ph34r:

ps. Nejde to už několik hodin, takže to není ani chvilkový výpadek serveru.

pps: Ani po 10ti hodinach FUT stale nejede, uz mi nejde ani web app ani mobile app. Pěkná dávka nervů za skoro 3 litry větší adrenalin než skákat z letadla.

Tak po dvou dnech zoufalství a komunikace se zákaznickým centrem EA, je problém vyřešen. Bohužel ovšem dost brutálním způsobem, museli jsme smazat celý muj EA origin účet a vytvořit si zbrusu nový. Přišel jsem tak akorát o několikaletou historii a hlavně všechny věci z FUT katalogu.

Chtěl jsem Vás poprosit, zda by mi někdo nemohl poslat z katalogu změnu názvu týmu a rozšíření přestupní listiny.

Hraju na PS4 a nick mám "Hanys_Rak"

Případnému dárci dopředu velice děkuji. :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, při zápase mi hráči nevyskočí a neodhlavičkují bráněný roh a taky mám na začátku zápasu přednastavenou mentalitu útočnou a ne standartní. Nějaké rady...? Upozorňuji, že nejsem nováček, hraji Fifu už osm roků, takže rady typu, "a zmáčkneš kolečko?" apod. vynechte. Spíš mně zajímá, jestli to není nějaký bug ve hře. Nebo něco nového na co jsem ještě nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsou to fakt bugy. Tady má víc lidí podobný prblém : http://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/Fifa-17-Button-lag-delay/m-p/5598320#U5598320   Při rohu zmáčknu kolečko a hráč stojí a čumí a pokud soupeř mine míč a ten spadne na nohu mého hráče tak ten jej tak po dvou, třech vteřinách odkopne. Zajímavé ale že v útoku mi hlavičkování funguje normálně. A pak ještě přednastavený útočný styl, ale to je menší problém. asi počkám na nějakou aktualizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 10. 2016 at 8:38, kruta napsal:

 Já bych začal smazáním her a všech dat a opětovnou instalací + stažení všech updatů. To by mohlo pomoci.

Tak nakonec to skutečně pomohlo. Problémy zdá se odstraněny. Celou hru jsem nesmazal jen nějaké to osobní nastavení, aktualizace FUT atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Narazil jsem na problém ohledně volných kopů - hodně jsem je zkoušel v těch tréningových minihrách a řekl bych, že jsem v tom už docela dobrý, ale problém je, že jen v tom tréningu. Vezmu si nějakého hráče, řekněme Pirla, a nemám větší problém dát zatočenou střelu do rohu branky. Potom spustím zápas a ze stejné pozice nejsem schopen skoro ani trefit branku, většinou to jde hodně vysoko. Přitom sílu střely a vše ostatní dávám v obou případech stejně. To samé i v módu Journey, kdy jsem s Alexem Hunterem v tréningu přímáky trénoval dost úspěšně a v zápase to je úplná katastrofa. Máte někdo nějakou radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj jde v nové fifě hrát s kamarádem na jednom ps4 přátelský zápas online, proti někomu jinému? Myslím tak že my dva budeme sedět vedle sebe a hrát za stejný tým proti online soupeři? Pokud ano, jak to mohu udělat? nikde jsem takovou možnost nenašel :/ Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 11. 2016 at 21:58, zac.je.toho.loket napsal:

Je moznost treninku, kde si zvolim libovolny pocet hracu a protivniku na hristi? Jsem PESar a tam to vzdycky slo. Tady jsem nasel jen treninkove hriste 1on1

Obávám se že tuhle možnost fifa nenabízí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste jedna vecna... da se hrat prosta sezona anglicke ligy vcetne poharu? zadna kariera jednoho hrace nebo trenera... v modu Turnaj hraju anglickou za Man U a jsou tam jen ligove matche a na lavicce neni Mourinho, ale  nejakej mladej plesoun (pche)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, zac.je.toho.loket napsal:

a jeste jedna vecna... da se hrat prosta sezona anglicke ligy vcetne poharu? zadna kariera jednoho hrace nebo trenera... v modu Turnaj hraju anglickou za Man U a jsou tam jen ligove matche a na lavicce neni Mourinho, ale  nejakej mladej plesoun (pche)

Jo, to že tam není José mě taky štve ... ale v "cestě" za Huntera je normálně José.... jinak jak píšeš s těmi ligovými zápasy, tak bohužel.jde to tuším jen v kariéře bud právě hráče nebo trenéra 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Hoši chtěl jsem se vás zeptat jestli Vám dělá fifa 17 to  co mě respektive hráči .Když hraji klasiku online sezonu tak je to v celku v pohodě ale jak mile dám FUT tak to jde úplně do kytek ,jelikož při zápasech  vůbec mi neexistuje záloha a když se dostanu k šestnáctce tak mi ten míč seberou (žádné náběhy) nebo zablokují  letí do háje ale i když soupeře tlačím a porazím  ho na střeli  14 : 4 tak stejně stěch 4 střel dá tři goly ,Jako kdyby se to stalo jednou ok ale když se to stává víckrát že borci stačí zmáčknou trojúhelník a pak už je drží tlačítko sprint od půlky a vy pak musíte dotahovat goly padající přes kopírák tak je to celkem nudné a deprimující .Jako já hraji fifu celý život a ve fifě 15 bych řekl že nemám moc konkurence jenže 17 je prostě jen o dvou tlačítkách takže žádná taktika nevím jestli je to je špatným rozestavením které na tuhle fifu nefungují nebo čím ale pro mě osobně tohle je nejhorší fifa jakou jsem hrál .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu