Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 17


Buladog

Recommended Posts

před 20 hodinami, saman250 napsal:

Hoši chtěl jsem se vás zeptat jestli Vám dělá fifa 17 to  co mě respektive hráči .Když hraji klasiku online sezonu tak je to v celku v pohodě ale jak mile dám FUT tak to jde úplně do kytek ,jelikož při zápasech  vůbec mi neexistuje záloha a když se dostanu k šestnáctce tak mi ten míč seberou (žádné náběhy) nebo zablokují  letí do háje ale i když soupeře tlačím a porazím  ho na střeli  14 : 4 tak stejně stěch 4 střel dá tři goly ,Jako kdyby se to stalo jednou ok ale když se to stává víckrát že borci stačí zmáčknou trojúhelník a pak už je drží tlačítko sprint od půlky a vy pak musíte dotahovat goly padající přes kopírák tak je to celkem nudné a deprimující .Jako já hraji fifu celý život a ve fifě 15 bych řekl že nemám moc konkurence jenže 17 je prostě jen o dvou tlačítkách takže žádná taktika nevím jestli je to je špatným rozestavením které na tuhle fifu nefungují nebo čím ale pro mě osobně tohle je nejhorší fifa jakou jsem hrál .

na redditu byl dost zajimavej clanek od borce co se dostal do kodu hry a da se tam vycist dost zajimavych informaci o tom jak ti hra oslabi tym, pokud vyrazne vedes na strely, drzeni balonu, goly atd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis bych to videl tak, ze spousta lidi mela naucena urcita schemata, taktiky a rozestaveni, se kterym porazeli kazdeho. No a ea sa asi rozhodla ty schemata pomenit a nejvic se to nelibi tem lidem, kterym jejich schemata nefunguju.

 

To samozrejme neplati u erika, ten ma obje ruky leve a same lagi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2017 at 8:26, Mandaz napsal:

Spis bych to videl tak, ze spousta lidi mela naucena urcita schemata, taktiky a rozestaveni, se kterym porazeli kazdeho. No a ea sa asi rozhodla ty schemata pomenit a nejvic se to nelibi tem lidem, kterym jejich schemata nefunguju.

 

To samozrejme neplati u erika, ten ma obje ruky leve a same lagi :D

kdyby tam byl schémata tak bych to bral :D jenže když někdo dá jen přihrávku do běhu a pak střelu a branku sorry ale tohle neni u mě fotbal jako jo beru v potaz že těm kidum co neumí fotbalově přemýšlet se to může líbit ,,,,fotbal má být taktika a ne o mačkání dvou tlačítek .U této hry mám pocit že čím větší lamer tím větší šance že tě porazí a o FUT raději ani nemluvě :D dáš jsi bronzový tým  proti zlatému a je to vyrovnané dáš jsi zlaté hráče  proto zlatým hráčům a už rázem pohráváš :D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to teď trošku přestavěl na všechno na mojí půlce :D a jen brejky a světe div se, týpek mě minule přejííížděl celou hru, držení balonu snad 68:32 a co se nestalo? já 3:1 ;) 2 brejky a roh. on mně náhodnej gol, protože jsem to blbě rozehrál u branky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam jak fifu tak i pesko...fifu od srdce nenavidim,protoze to je parodie na fotbal...uz od 15 ky kupuju.Mice se odrazi hracum na kopacky,myslim,ze tam funguje i to dost casto probirany omezeni nekterych zapasu,kdy vam proste hrajou jak lamy.Hraci v plne sile jeden zapas behaj jako zivot a dalsi v plne sile sotva chodi.Ale nejvic me stve celkove EA..jsou to.zlodeji.Kupoval jsem deluxe s predplacenymi balicky...a neprisel doposud nikdo dobry.A to nepocitam desitky sestavenych sestavenych jedenactek za balicky.Kdyz se jeste pred rokem dali kupovat treba milion coinu za 300 na ruznych servrech,vyuzival jsem toho casto..nekolik milionu utracenych na balickach a nejlepsi hrac tehdy co.mi padl byl snad benzema inform.Takze ea by hru mela davat zdarma,kdyz do toho clovek musi investovat dalsi penize a i tak nic z toho poradne nema.Kolikrat mi prijde,ze ta hra ti to kazi schvalne,aby te donutili zase utratit penize za nove hrace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro retardy jako ty, je tady lék, nedávat jim peníze. Protože fakt jen vemeno koupí nejdražší edici a pak ještě kupuje dál a dál balíčky... :D

 

Jinak jak psal Perrek a Cartmenez, ta hra prostě přestává lidi bavit, vždyť já to kdysi hrál furt, těšil jsem se, až přijdu domů a dám pět zápasů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to podobný, v 10. divizi jsem postoupil s bilancí 3-0-7 a v 7. divizi bez ztráty bodu .. fakt nechápu ten smysl losování týmů :D .. a za balíčky jsem taky utratil tak 6 stovek a úlovky sotva za 50 tisíc coinu .. takovou chybu už neudělám .. a teďka už mi fifa leží 3 týdnu na polici :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eRik napsal:

Pro retardy jako ty, je tady lék, nedávat jim peníze. Protože fakt jen vemeno koupí nejdražší edici a pak ještě kupuje dál a dál balíčky... :D

 

Jinak jak psal Perrek a Cartmenez, ta hra prostě přestává lidi bavit, vždyť já to kdysi hrál furt, těšil jsem se, až přijdu domů a dám pět zápasů...

Tak za prve...prachy jsem do toho vrazel loni,kdy se coiny dali kupovat za dost levno u ruznych prodejcu.Za druhe...je spoustu her,kde lidi kupuji ruzne edice za ruzne.penize i kvuli blbe plastove hracce.Takze retard tady je.tak max tvuj fotr proto,ze se neustrikl radsi na parez,nez do prvni kozy na.louce,kterou uvidel 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě jak jsem psal, pro mě nyl letošní ročník spíše zklamáním ... co si pamatuju u FIFA 16 tak u té jsem vydržel v klidu celý rok, ať už FUT nebo i s přáteli zápasy.

FIFA 17? Vyšla někdy v září? ... a nebudu přehánět, když řeknu že v listopadu už jsem ji nehrál, pak jsem jen dokončil v prosinci cestu a pochybuji, že to někdy ještě zapnu Když nemám v zápase 8 střel a z toho 7 tyček, tak mi zase obejde hráč se Zoumem celé hřiště a dá šibenici ze 30 metrů :D:D .Nejlepší je v této fifě fakt hrát beton na vápně a jednou nebo dvakrát utéct do breaku a dát fíky a pak to betonovat...jinak je to na sypača

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jestli se dá vypnout šipka u penalt? Když hraji se synem a sedíme vedle sebe, tak ten druhý samozřejmě vidí kam to kopeš. To fakt nějaký blb u EA nedomyslel. Vím, že u online hraní ta šipka za nějaký čas zmizí a objeví se jen občas. Když hrajeme proti sobě tak zatím svítí pořád. Fakt tupci, to EA. To aby ten co chytá měl zavřené oči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu