Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 17


Buladog

Recommended Posts

Též se přidám k negativním ohlasům.U FIFY 16 jsem vydržel takřka celý rok a denně jsem odehral několik zapasů, sice absurdity obsahovala ale v novém ročníku to nabralo větších rozměrů :-D Netuším proč v roce 2017 nemohu pohybovat hráčem (po faulu, výkop od brány) dokud nepískne rozhodčí, když se urycyhlí autové vhazování ,proč moji hráči stojí 5 metrů od soupeře??..i v 97 to šlo. Další věc jsou nesmyslný odrazy míče, který se odrážejí přesně doběhu. O stupiditě spoluhráču, brankařů a divných pohybech netřeba mluvit :D Ale nejvíce mě vytáči jak samotná hra ovlivňuje průběh zapasu, pokud jeden toho druhého "drtí". Bohužel se ke hře stále vracím a po jednom zapasu se vytočím a vypínám, je to droga :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já chytil rage a už jen čekám až mi přijde pes a fifu prodávám. Tato fifa sa pro mne stala jedna z nejhorších co jsem na konzolích hrál. Zezačátku mi to ani nepříslo, ale s postupem času se objevili přesně ty vady, které kazí zážitek ze hry a jsou tu už tolikrát popsány.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odrazy mě taky občas serou, nicméně, tento ročník se mi zdá hodně povedený už jen díky novému enginu. Pokud to někoho nebaví, tak je to jednoduché, prodat či vyměnit za PESko - to jsem měl taky možnost zkusit, ale snad od 99 hraju Fifu, takže i kdyby mi někdo PESko dal, hrát ho asi nebudu - chová se to úplně jinak a navíc se mi nelíbí ty licence... Ale jak říkám, je to o zvyku, možná bych si časem zvyknul, ale asi spíše nechci a zůstanu u Fify :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D4Ave . jenomže ona FIFA 99, byla trošku jinde než 17 - ta ti hází klacky jen pod nohy, což zde bylo nejednou zmíněno a už ani nevím kde ten článek tu je .... . Nechápu tu blbost, že můj rekord je dát 9 tyček za zápas? WTF? - Jako fakt? .... pak, že mi hráč netrefí prázdnou bránu asi ze 4 metrů? .... :D  a borec jde s jedním unikem střela jak Rosické se zlomenou nohou a šibenice :D  - a ty ten gol nedáš a nedáš i kdyby prasata létaly.

Já mám taky raději FUFI - resp. do teď jsem měl :D - teď už PES kupovat nebudu, když bude za "chvilku" nový ročník, ale u 18 hodně zvážím a hlavně zkusím obě DEMOVERZE, ale jsem na FIFU tak nas...víš co ... že to spíš vypadá na PES - a jak zde již je zmíněno - Licence hodíš přes USB a máš to 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou flashkou ohledne licenci jsem to vubec nevedel, diky za info.

 

Souhlas s rakovinou: pokud das 8 tycek za zapas, tak je to asi nekde jinde, ono je zapotrebi i trochu mirit a ne jen bezhlave strilet a doufat ze to tam padne.

Za me taky jeden z nej rocniku, jak jsem uz psal, hlavne uz jen diky Frostbite enginu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, D4ve napsal:

S tou flashkou ohledne licenci jsem to vubec nevedel, diky za info.

 

Souhlas s rakovinou: pokud das 8 tycek za zapas, tak je to asi nekde jinde, ono je zapotrebi i trochu mirit a ne jen bezhlave strilet a doufat ze to tam padne.

Za me taky jeden z nej rocniku, jak jsem uz psal, hlavne uz jen diky Frostbite enginu :)

Jsem si jistej, že kdybys bral proti cartmanovi, tak dostaneš na prdku a ani těch 8 tyček by tě nezachránilo. Je pravda, že já trefím jednu kazdej zápas minimálně. Normální je u mě prohrát 2:1 a dostat 2 góly z brejku třeba. Kdyz už jsou obránci vyflusani. Přičemž právě za zápas dám 3 tyče.

Kruta: trošku jsem ti upravil pravopis, něco nedávalo smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

D4ve - víš ono říkat někomu že má mířit, je krásné... a myslíš si, že po asi 10 letech hraní FIFY neumím mířit? - a proč to ve starších ročníkách šlo? a teď to nejde? - že by EA něco pos**la? :) - a nebo jsi jeden z těch kterým to hold pomáhá no :D 

Kruta: mírný edit vulgarit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Cartman182 napsal:

D4ve - víš ono říkat někomu že má mířit, je krásné... a myslíš si, že po asi 10 letech hraní FIFY neumím mířit? - a proč to ve starších ročníkách šlo? a teď to nejde? - že by EA něco pos**la? :) - a nebo jsi jeden z těch kterým to hold pomáhá no :D 

Kruta: mírný edit vulgarit.

No, raději bez komentáře. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě, pokud tě to baví tak nic neříkám :). Nikdy jsem nikomu neříkal co ma a nemá hrát :), každý jede co chce... Můj názor je, ze tahle fifa se nepovedla - tvůj je pravý opak... Respektuji, a myslím ze nemá cenu we dal '' dohadovat ''... Jediné co se mi na ni líbí je ten nový engine... Proti němu nemám nic 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu