Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 17


Buladog

Recommended Posts

Tak na hraní jsem se moc nedostal....udělalo se hezky,tak lítám okolo domu. :)
Ale Kariéru jsem pár zápasů odehrál,ale tam po pravdě hraji jen se svým hráčem,zbytek jede samo. :D
Online jsem odehrál asi 5 zápasů s tím,že jsem jednou remizoval a 4x dostal kotel. :D
Ale tyčky moc nedávám.....spíše se nedostanu ani ke střele - asi moje neschopnost :D , ale je pravda,že třeba do 70 minuty jsem hrál třeba 1:1 a pak dostal ze čtyř útoků 4 góly. :D
Ale že by to bylo nějak hodně rozdílné od FIFA16 se mi po pravdě moc nezdá.....ale nejsem ten pravý pařmen. :D

D4ve moje ID je jakubsmejda, tak klidně pošli žádost o přátelství. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jsem totálně nasraný ,Hraji fut 17 kvalifikaci do víkendové ligy .Jeden zápas dám během 5 min břevno,tyčku,břevno a v prodloužení prohraji. Další zápas dostanu vyrovnávavací gol z penalty která ani nebyla  na 1:1 a v prodloužení samozřejmě další penalta . ale jako hlavní tečka dne bylo kdy jsem vedl 3:0 samozřejmě borec snížil jak jinak než s penalty já dal na 4 :1 a samozřejmě v prodloužení jsem prohrál 5:4 LOL s toho měl 5 přímých střel na bránu  .na začátku hrál úplný ♥♥♥ a pak naráz to umí LOL .Borec jde z rohu po straně střela a  gol co střela to gol tohle jestli nebyl heck tak to bych se hodně divil .Jako neřeknu kdyby mě tlačil atd ale to šlo úplně vidět jak hraje ♥♥♥ a naráz z ničeho nic úplná změna nezkutečné jsem měl chut to CD rozlámat .Další zápas chytnu penaltu za minutu další :D nemá slov je to fakt těžké hrát proti hře když chce aby si prohrál 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, saman250 napsal:

Jsem totálně nasraný ,Hraji fut 17 kvalifikaci do víkendové ligy .Jeden zápas dám během 5 min břevno,tyčku,břevno a v prodloužení prohraji. Další zápas dostanu vyrovnávavací gol z penalty která ani nebyla  na 1:1 a v prodloužení samozřejmě další penalta . ale jako hlavní tečka dne bylo kdy jsem vedl 3:0 samozřejmě borec snížil jak jinak než s penalty já dal na 4 :1 a samozřejmě v prodloužení jsem prohrál 5:4 LOL s toho měl 5 přímých střel na bránu  .na začátku hrál úplný ♥♥♥ a pak naráz to umí LOL .Borec jde z rohu po straně střela a  gol co střela to gol tohle jestli nebyl heck tak to bych se hodně divil .Jako neřeknu kdyby mě tlačil atd ale to šlo úplně vidět jak hraje ♥♥♥ a naráz z ničeho nic úplná změna nezkutečné jsem měl chut to CD rozlámat .Další zápas chytnu penaltu za minutu další :D nemá slov je to fakt těžké hrát proti hře když chce aby si prohrál 

 

jop o kus vejš se řešilo že hra je nascriptovaná, aby pomáhala slabšímu hráči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopím jednu věc s každým skoro hráčem co hraji s česka tak ten hráč má kámoše co hraje fifu profesionálně.Poté co se rozehraje sezona a vyhraje dva zápasy následující zápas remizuje  s takovými goly co by chytl i brankář v okresním přeboru .Nejlepší  je když mu chybí k titulu 3 body tak pořád vypisuje a když ho už nechcete zas odmítnout i když jste celou noc nespaly a máte unavené oči tak ten borec napíše jj jasně zahrajeme si jen tak :D:D  přitom hraje na plno no a když vás porazí ten poslední zápas tak vám začne dávat rady že hrajete jen na dva hráče a další :D a že si musíte brát slabší tými  ( že ty hráči hrají za něj :D no asi myslel to jak jsem s messim  střelil šibenici ale tak ve fut to dávám normálně s hráčem 83 a v obyč zápasu i z hráčem  nižších hodnot  takže jsem se jen pousmál :D  přitom on hraje s Dortmundem jj ten je asi slabý :D ale když ho opomenete že jste se se tomu nevěnoval tolik k vůli unavě očí tak řekneš že jsou to jen výmluvy :D no a když mu řeknete že fifu umíte hrát taky třeba starší ročníky a odkážete ho na stránky nějakých turnajů at se podívá tak řekne to jsou jen výmluvy já nemusím nic :D    pozdější odveta samozřejmě nedostupná projistotu  odebrání s přátel na ps4 ...
:D
Jako mě to upřímně u prdele jestli vyhraji nebo prohru ano v fifa 15  jsem moc konkurence neměl a vím co jsem dokázal  ale 17 je o něčem jiném a raději sem tam prohraji a  budu hrát fotbal než abych byl nějaký buzik který bude mačakt jen trojuhleník a R2  a zjišťovat youtuber triky jak co nesnadněji dát gol  a pak rozdávat rady jak to umí .Takové lidi fakt nesnazším co hrají průměr a myslí si že jak jsou úžasný 

sorry raději budu prohrávat než abych hrál fotbal podle šablony 
Kdyby byla fifa strategická kde je opravdové logické fotbalové myšlení a každá šance jedinečná tak tyhle lidi by asi neměli ani šanci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jo :D 
napíšu v bodech :D 
bod číslo jedna : O tom že skoro každý má kámoše co hraje fifu profesionálně
bod dva : že když někdo z česka vyhraje tak už dává rady jak umí danovou fifu hrát přitom zápas předtím by rád za remízu 
Bod tři : Když vám někdo začne říkat jak danou fifu máte hrát viz článek a  řeknete mu že víte jak hrát fifu a ukážete mu úspěchy v předchozím ročníku tak vám řekne že se na ty výsledky nechce podívat  a že je to jen výmluva 

Bod čtyři 
odmítnutí odvety a kecy 


Bod pět
kritika šablonových golu viz typ trojuhelník plus rychlost R2 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by bylo lepsi, kdyby ses misto hrani fotbalu na konzoli venoval uceni cestiny. Protoze to ani ty nemuzes chapat, cos tim myslel. 

BTW - kde se da sehnat ten kamos, co hraje profesionalne FIFU? By se mi nejakej takovej asi taky hodil, kdyz teda kazdej z CR ma jednoho takovyho (teda jestli jsem to vubec spravne pochopil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně kámo :D možná by si to chtělo jen pořádně přečíst :D a možná místo toho aby si tady vypisoval jak je to nesrozumitelné raději navštívil čtenářský kroužek uděláš lepší :D 

OMG :D kámo kdyby si nepsal uděláš líp ani nevíš která bije :D a to je napsané ještě v bodech pro úplné UBB:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zbytečný poukazovat na pravopis, kaslete na to svoboda projevu :D , co se týče Fify tak byla vždy o zábavě ( a nervech) je to arkada , jestli chceš simulaci tak obuj kopačky a běž na hřiště :) 

co se týče hry , tak čím více jsem fifu hrál tím více jsem poznal hru a to až tak že jsou situace předvídatelné, viz osobní souboje hlavičky přihrávky do běhu atd.  Zkrátka po těch 500 zápasech už to máte naučené a platí fakt jednoduchost. Čím více kombinací a složitější hraní, tím více jsi hážete klacky pod nohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu