Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový majitel PS4


guterr03

Otázka

Zdravím,

Nedávno jsem zakoupil PS4. Dříve jsem byl vlastníkem PS3, ale samozřejmě je vcelku dost změn a já bych měl pár otázek, pokusím se je zformulovat co nejlépe.

Když si zakoupím členství PS PLUS, abych mohl hrát online. Každý měsíc vyjdou nějaké hry zdarma ke stažení. Když si hru stáhnu a po měsíci jsou zase jiné hry, tak se mi stažená hra smaže a hrát nemohu? Nebo po ročním ukončení členství se mi smaže? Nebo už ji mám napořád?.

Už nejde stahovat filmy přímo z prohlížeče do PS4 ? Zkoušel jsem si dát film na flashku, tu jsem vložil do PS a ten film mi to nezobrazilo. Fotky ano, ale jakoby tam ten film nebyl. Prosím, co s tím ?

A naposledy, kdo budete mít zájem, přidejte si mě, můžeme zahrát Fifu 16, Nhl 16, nebo GTA V. Nick: Imunita365

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Hry ,,zdarma" v rámci PS+ fungují pouze v době platného členství. Po vypršení ti hry zůstanou (nesmažou se), ale budou nefunkční dokud znovu členství neobnovíš.

Pro přehrávání filmů musíš ze Store stáhnou přímo program Media Player. Zde podporované formáty atd. : http://manuals.playstation.net/document/cz/ps4/music/mp_format_m.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu