Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Afkim problém:-(


RedVous

Recommended Posts

potřebuju poradit,mám v pspčku asi 7 afkimů, z různých stránek,snad všechny verze co jsem našel ale prostě ani jedna mi nejde, vždycky se mi to sekne při conecting resolved... všechny různé programy,hry všechno mi prostě jde. mám firmware 3.71 M33-4. dřív jsem se moc nepouyštěl do nastavování recovery menu ale ted jsem zkoušel si tak nastavit u homebrew 1.5 kernel,pak jsem zpátky dával 3.71. který tam mám mít nastavený a může to na to mít vliv? stránky mi jdou,všechno jde jen prostě icq prd. ¨

všechno dávám do složky game150 a nechápu když mám 3.71 proč mám v psp složku game 352->není to náhodou ještě ye starého firmware a nemělo by tam být game371?

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesekne se ti to u toho jak si máš vytvoři acc na bitbee(nebo jak se to píše)

tohle mi dělalo taky potom mi poslal Dominick (diky) jeho afkima už s tím a acc a jede mi to :)

no jako hlásí to tam něco o vytvoření bitbee nebo tak nějak, zadám porstě údaje co mám na icq číslo,pak heslo, potvrdím a hlásí to conecting, resolved a tím to hasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto sa tu uz riesilo presne toto iste s resolved staci hladat :

http://console-forum.net/showthread.php?t=18615

LOCK!

no ale tvůj odkaz mi moc nepomůže je tam 5 rad a ani jedna nepomohla a kdyby tak mi tím odpovíš na 1/3 mých otázek! mám v psp snad všechny veerze afkima co jsem kde našel,signál mám 100% a stejank nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to naformátol a v psp už konečně nemám složku game352 ale game 371 podle firmware. doted jsem dával vždycky programy do game 150, v recovery mam nastavene 3.71 takze mam davat programy do game371 nebo si mam v recovery nastavit 1.5 kernel a davat to do slozky game 150?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu