Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty 4 - Modern Warfare


*Dave*

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já se si sehnal COD 4 ale po na instalování sem to zkoušel spustit a hra semi vůbec nespustila jenom tam vyskočila nějaká chybová hláška teď nevím jaká je to už asi měsíc nazpátek no prostě blbost:ontopic:

A to mám PC AMD ATHLON 2500 , Ge-Force fx 5600 128 MB,1GB ram,OS WIN XP

Vůbec netuším včem je ten problém...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

ku CoD4 poviem len tolko, ze ju povazujem za jednoznacne lepsiu nez trebars tolko ospevovany Crysis... CoD4 je napatie a akcia od zaciatku do konca, grafika prekrasna, hratelnost vyborna... a ked som uz spomenul Crysis, ten je na moj vkus prilis rozlahly a roztahany... casto som sa nudil, ale nezatracujem ho. CoD4 je vsak podla mna proste lepsi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Grafika je v CoD4 skvělá. Nejradši mám lokaci Černobil. Je fakt skvělá. Sem zvědavej jaká bude u CoD5 když jí dělá jinej tým. Škoda jen, že se CoD vrací zpět k 2. světové, i když do Pacifiku. Radši bych zase něco ve skylu CoD4.

Presne tak lepsi zustat s dobou nez zase rozebirat druhou svetovou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra niekto aj po nete?

Samozřejmě ... Ačkoliv já teď nemám hrát na čem ... Ale kdyby někdo chtěl, mám pořád originální CD key ;) Musím ale uznat, že Multiplayer je opravdu skvělý, hodně lidí, perfektní akce, jen po dodělání lvl 55 a všech zbraní už to nějak ztrácí smysl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu