Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.80 M33 + Updates(UPDATE 5)+1.50Addon+Popsloader


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To kde je koren karty? Lebo jak ja to chcme nakopirovat tam uz je jeden priecinok z nazvom psp a v tom priecinku su game game 360 atd To kde mam nakopirovat? Kde je koren karty? Som lamka dik za info.

pokud to chces instalovat tak jdi do game a tam dej tu slozku update odpoj PSP od USB jdi do game a tam mas ten update 3.80M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Měl bych jeden absolutně noobický dotaz: Může se na PSP Slim s tímto fw kopírovat soubory do Flash0? Rád bych si znovu nahodil vlastní gameboot, přičemž předtím jsem to kvůli obavám z bricku dělal přes plugin CXMB, který nyní nefunguje...dříve jsem všude četl, že se zásah do Flash0 u Slimu rovná jistému bricku, tak by mě zajímalo, jestli to už není opraveno.=)

Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem na takovou zajímavou věc u nastavení rozsahů WIFi. Internetové radio mi vypisovalo, že má problémy s DNS serverem. Příklad nastaení IP adres:

APčko :10.26.26.1

PC např.: 10.26.26.60

Maska:24 (255.255.255.0)

DNS protože je na routru (na APčku) tak 10.26.26.1

... takže vlastně jsem předpokládal že zadávám nastavení u WiFi PSP (v mém případě SLIMu - PSP2000):

IP adresa: 10.26.26.1

Maska: 255.255.255.0

Brána: 10.26.26.1

1 DNS: 10.26.26.1 (to vždy u každého WiFi makalo ! ... ale tady NE!!!!)

2 DNS: 0.0.0.0 (běžně není nutné zadávat)

Pokud tedy zadáme 1DNS (tzv. primární DNS) 10.26.26.1 (což je vlastně vnitřní adresa) tak to zkrátka s vnitřní IP nemaká a vypisuje to problém z DNS !!! Pokud však zadáte adresu u Vašeho providera rozsahu veřejných IP, tak už to jede (např. vymyšlená: 212.158.178.26 - tu určitě nezadávejte .... musí to vědět od providera!!!!) tak už internet rádio rozjedete. Snad tento postřeh někomu pomůže.

Myslím, že se jedná o nějakou chybu, protože adresa DNS rozsahu vnitřních adres by měla jet ... alespon jsem se dosud u žádného WiFi zařízení nesetkal, že by to nemakolo :-(

Zatím jsem neodzkoušel zda je to problém aplikace internet rádia a nebo v firmware. Možná by bylo dobré tuto připomínku vložit zvlášť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu