Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.80 M33 + Updates(UPDATE 5)+1.50Addon+Popsloader


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

K cemu vlastne PRESNE slouzi Popsloader (resp. Popsloader v2)? Znamena to, ze pokud jej nebudu mit v PSP tak nebudu moci spustit PSX hry? Kam se Popsloader presne nahrava?

PSx hry ti normálně půjdou....plugin jen zvyšuje kompatibilitu her a umožňuje spouštěj POPS z jiných FW

Lidicky potreboval bych poradit dneska jsem si koupil novy PSP Portable Slim&Lite BASE PACK Piano Black, original FW mam 3.71 a kdyz chci nahrat tenhle Custom Fireware tak mi to pri spusteni napise "The game could not be started. (80020148)" nevite co stim ci pripadne jak dale postupovat ? pripadne nejakej link kam se juknout uz jsem bezradny :'( mam tu nejake ty ISO hry a nejde mi nic :'(

predem diky za info

v návodu je napsáno že nejdřív musíš mít pro instalaci CFW ...kterej uděláš flashem přes pandoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSx hry ti normálně půjdou....plugin jen zvyšuje kompatibilitu her a umožňuje spouštěj POPS z jiných FW

v návodu je napsáno že nejdřív musíš mít pro instalaci CFW ...kterej uděláš flashem přes pandoru

hodil by mi sem nekdo kdyztak link cim mam zacit pro tu instalaci ? nejakej link na navod jak to zacit a postupovat ? diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze z M33 FW to volako nefacha ludia musite ist na 3.73 HX az potom na 3.80 M33 lebo z 3.52 M33 alebo 3.71 M33 vam naskoci ze precitalo stlacte X pre pokracovanie stacite X scernie to a restartne vam PSP nic vam nepomoze ci iny kernel alebo co nic setko som skusal , jedine riesenie je ist na 3.71 HX a potom z neho v poho updatnete na 3.80 M33 ..

to Yuri: potrebujes mat naprv psp s Custom firmwerom inak ti hry ani hb aplikacie nepojdu... chod do tutorialov a tam si pozri ako sa vytvara pandorina baterka vytvara sa pomocou ineho PSP s CF alebo HW upravou co by som neriskoval alebo si pozri mapu Flasherov a stretni sa z niekym kto ti to spravi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDAR mam japosky psp kde byl firmwer 1.50 bez problemu jsem tam mel 3.52 m4..chtel jsem tam dat 3.80M33 a kdyz to delam podle navodu tak mi to pak na pise toto The system configuration of this PSP system does not appear to be correct.The update cannot be completed.Contact technical support for assistance(DRNFFFFFCD)..a daval jsem tam oficialni firmwer 3.80 a napsalo to to same..CO STIM MAM DELAT???:cry::cry::cry:

Jinak moje pritelkyne ma ruzovaka a tak jsem to udelal bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls už jste někdo zkoušel vytvoření/vrácení Pandora´s Battery na tomto FW ? Je to pro mě důležité. Díky

ano pomocí pluginu pro 3.80 M33 - Slim baterie

Je tady někdo,komu se povedlo rovnou CFW 3.52 M33-4 na 3.80???

zkus nejdřív flash na 3.71 M33 nebo 3.73 HX a pak znovu 3.80 M33

ZDAR mam japosky psp kde byl firmwer 1.50 bez problemu jsem tam mel 3.52 m4..chtel jsem tam dat 3.80M33 a kdyz to delam podle navodu tak mi to pak na pise toto The system configuration of this PSP system does not appear to be correct.The update cannot be completed.Contact technical support for assistance(DRNFFFFFCD)..a daval jsem tam oficialni firmwer 3.80 a napsalo to to same..CO STIM MAM DELAT???:cry::cry::cry:

Jinak moje pritelkyne ma ruzovaka a tak jsem to udelal bez problemu

taky zkus flash na 3.71 M33, případně 3.73 HX a pak 3.80 M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDAR mam japosky psp kde byl firmwer 1.50 bez problemu jsem tam mel 3.52 m4..chtel jsem tam dat 3.80M33 a kdyz to delam podle navodu tak mi to pak na pise toto The system configuration of this PSP system does not appear to be correct.The update cannot be completed.Contact technical support for assistance(DRNFFFFFCD)..a daval jsem tam oficialni firmwer 3.80 a napsalo to to same..CO STIM MAM DELAT???:cry::cry::cry:

Jinak moje pritelkyne ma ruzovaka a tak jsem to udelal bez problemu

mel sem stejny problem ale jak sem podle tekka daval instalaci na 3.73 tak mi to napsalo ze mam spatne regidtry nebo tak neco dal sem x a opraveno ted rovmou na 3.80 M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tekken : bracho ako vidis tak normalne to ide 5 ludom a dalsim 20 nie :D preto pisem ze to vllako nefacha .. ty sa zo svojim PSP hras skusas novinky setko mozne mozno si si dal dake fixy registrou alebo cojaviem co :D ale taky obycajny prosty clovek ako ja ktory silou mocou nemusi skusat menit ikony alebo uvody hrat sa s takimyto vecami aj ked som uz sksual :D tak sa mu mozno nieco neunlockne a potom mu to nejde preto musi ist na ten iny FW ....preto to pisem zato ze tebe a dalsim 10 lduom zo 100 to slo vsetko v poho neznamena ze musis dat toho smajlika ze WTF :) takze aby som zas nebol za toho kto sa robi najmudrejsim alebo tak tak ak vam to pojde rovno tka ma ukamenujte ak vam restartne PSP a nenainstaluje FW tak chodte radsej na ten 3.73 HX a z neho v pohde ... okej ?? to je setko vdaka za vas cas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu