Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.80 M33 + Updates(UPDATE 5)+1.50Addon+Popsloader


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 186
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to tam napiš zřetelnějc, všiml jsem si toho, ale neni to z toho uplně jasný .. napiš tento návod je jen pro CFW --- btw, takže to mám přes pandoru flashnout, jako by to bylo 3.71?

Edit, buďto si to tam dopsal, a nebo sem slepej.-.. ale spíš se přikláním k té druhé možnosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem na takovou zajímavou věc u nastavení rozsahů WIFi. Internetové radio mi vypisovalo, že má problémy s DNS serverem. Příklad nastaení IP adres:

APčko :10.26.26.1

PC např.: 10.26.26.60

Maska:24 (255.255.255.0)

DNS protože je na routru (na APčku) tak 10.26.26.1

... takže vlastně jsem předpokládal že zadávám nastavení u WiFi PSP (v mém případě SLIMu - PSP2000):

IP adresa: 10.26.26.1

Maska: 255.255.255.0

Brána: 10.26.26.1

1 DNS: 10.26.26.1 (to vždy u každého WiFi makalo ! ... ale tady NE!!!!)

2 DNS: 0.0.0.0 (běžně není nutné zadávat)

Pokud tedy zadáme 1DNS (tzv. primární DNS) 10.26.26.1 (což je vlastně vnitřní adresa) tak to zkrátka s vnitřní IP nemaká a vypisuje to problém z DNS !!! Pokud však zadáte adresu u Vašeho providera rozsahu veřejných IP, tak už to jede (např. vymyšlená: 212.158.178.26 - tu určitě nezadávejte .... musí to vědět od providera!!!!) tak už internet rádio rozjedete. Snad tento postřeh někomu pomůže.

Myslím, že se jedná o nějakou chybu, protože adresa DNS rozsahu vnitřních adres by měla jet ... alespon jsem se dosud u žádného WiFi zařízení nesetkal, že by to nemakolo :-(

Zatím jsem neodzkoušel zda je to problém aplikace internet rádia a nebo v firmware. Možná by bylo dobré tuto připomínku vložit zvlášť

ted jsem te dost dobre nepochopil, chapu to az do 3/4 -- hele, jak tam pises, ze pokut tam napisu IP od providera .. to myslis IP DNS serveru, co ti dal provider, nebo IP, kterou ti pridelil?? jestli totiz IP, kterou ti pridelil, tak neni chyba v DNS, ale v DHCP serveru, (zkontroluj si jestli ti na PC bezi, (vetsinou soucast FW toho AP) a jestli ne, tak to presmeruj na DHCP , kterou ti dal provider) .. a jestli si myslel adresu DNS, tak se mrkni, zda je v AP nastaveno, že pokud ho bude chtít někdo použít jako DNS tak že ho má přesměrovat na DNS, který ti přidělil provider ... todle musí fachat..:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu