Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Průzkum Vašich příjmů


metuj

Recommended Posts

Ahoj,

ačkoli jsem proti zakládání zbytečných topiců, dovolím si pro jednou porušit svou zásadu;-) Dlouho mě už totiž zajímá, jaký má příjem takový "průměrný" konzolový hráč, aby dokázal živit svého "koníčka":-)

Nebojte se odpovídat pravdivě, zaručuji, že Vaše údaje nehodlám zneužít ani k marketingovým účelům, ani Vám v budoucnu naplánuji vyloupit byt:-)

Doplním ještě, že by mne zajímal spíše "oficiální" příjmy - abychom se nevystavili nějakému riziku;-)

Přiznám se, že mne to zajímá především proto, že moje příjmy jsou (alespoň myslím) poměrně slušné a přesto některým z Vás mohu na bazaru jen závidět, jaké "hračky" prodáváte a kupujete:-))

Dále bych chtěl dodat, že topic zakládám jen z prosté lidské zvědavosti a nikoli proto, abychom si vzájemně začali závidět. Berme to proto prosím s velkým nadhledem;-)

Závěrem první počinek do malé ankety:

Já osobně se pohybuji mezi horní hranicí kategorie F a spodní hranicí kategorie G. Nutno však doplnit, že o velkou část se postará hypotéka, pojistky a samozřejmě ratolest:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jeste mozna doplnit moznost student, ktetrej pracuje

(prestoze je zivenej rodicema, tak si prividelava takovy kapesny...a pak sou i ti co pri studiu dokazou vydelavat i na svoje zivobiti - nechapu)

Ber to jen jako financni anktetu. Moznost B jsem tam pridal jen z legrace a komentar u A je taky na odlehceni. Je tedy uplne jedno, jestli jeste studujes, ale jde o to, kolik si oficialne vydelas.

BTW muj znamy se jeste jako student pohyboval v kategorii G;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to jen jako financni anktetu. Moznost B jsem tam pridal jen z legrace a komentar u A je taky na odlehceni. Je tedy uplne jedno, jestli jeste studujes, ale jde o to, kolik si oficialne vydelas.

BTW muj znamy se jeste jako student pohyboval v kategorii G;-)

to je mozne ... muj znamy taky , jako na vysce ... zalozil si zivnost z specializovanym softwarem a uz si piskal ... pak jenom jezdil na prednasky octavkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kategorie A:) Pobírám menší kapesný, hračky jako telefon a PSP si kupuju sám a to převážně z brigády. Sem tam nějaký příspěvěk od rodičů třeba k narozeninám. Většinou z brigády o prázdninách vydržím celý rok.... Něco se koupí pak zas prodá... no znáte to..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem sice jen tak na brigade obcas jako ale tak videlam si jak kdy ja si vydelavam prevazne jen tak pro svoji radost jako treba abych se mohl jit bavit na vikendy obcas zakalit :D:D a tak ruzne samozrejme pozvat holky na neco :D:D ;) aby byla nejaka ta sradna ne ? :D:D ale tak vetsinou si vic jak 3000 nevidelam protoze tam zajdu treba jen v nedeli nebo v sobotu a to tak 2x max 3x do mesice a jinak me zivy rodice protoze sem student :D:D zatim :D:D a jeste nejake to kapesne a piskam si vetsinou nez penizky dojdou nechapu jak vy tak mladi nekteri treba jakoze do tech 30 let muzete vydelavat tak kotel protoze to se mi zda byt vcelku hodne nekdo jako chytne dobrou praci protoze se dobre uci ma vysokou a tak ale tak proste uceni koho to bavi ze jo :D:D ale tak alespon nekdo si tak piska ze ma kotel peneez protoze mit 40 000 mesicne tak to je velice slusne v dnesni dobe je slusne mit aj pres 20 000 protoze kdo si jen tak vydela v teto dobe 20 000 zadny jen tak normalni co ma jen stredni skolu :D:D no proste stacilo by mi aj tech 20 000 az 30 000 mesicne a nechapu absolutne ty kteri chodi do skoly a maji tolik penez pro me je to bud naprosta blbost a nebo tomu neverim proste nechapu jak to nekdo muze mit kdyby to mohl mit takto kazdy clovek tak se preci nevydelava jak se vydelava ale kazdy student by delal a mel by 50 000 mesicne prsote pro me to sou kecy ze nejaky napr 16lety student ma mesicne 20 000 a jeste dela skolu beru kdyz rekne 5 000 a nebo max 10 000 a dela tezkou praci a nebo normal praci po skole kazdy den jenze proc by chodily rodice do prace kdyz syn vydela 50 000 a jeste se stiha ucit ani nemusi chodit do skoly je to zbytecne se uzivy do konce zivota bez problemu uz od 16 let :D:D fakt podle me sou to kecy ze si nekdo vydela tolik a jeste student jako normal lidi to beru ale nekdo tvrde maka a ma blbych 20 000 a nejaky student dela ho*** a ma 50 000 nezda se vam to jako pekna blbost asi je to dost dlouhe sorry ale tak posle me to tak je :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

ačkoli jsem proti zakládání zbytečných topiců, dovolím si pro jednou porušit svou zásadu;-) Dlouho mě už totiž zajímá, jaký má příjem takový "průměrný" konzolový hráč, aby dokázal živit svého "koníčka":-)....

to jste si pane ale vybral špatné forum(nic proti vam,ani proti te roztomile holčičce:cheesygrin:) ale tady je většině lidem tak mezi 14-17 lety,tak je jasne že nebudou vydělavat 50 000kč....ohledne bazaru-rodicovska peněženka je mocná věc:D

mimochodem ja si vydelavam znamkama ve skole,a takova kategorie tu neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem sice jen tak na brigade obcas jako ale tak videlam si jak kdy ja si vydelavam prevazne jen tak pro svoji radost jako treba abych se mohl jit bavit na vikendy obcas zakalit :D:D a tak ruzne samozrejme pozvat holky na neco :D:D ;) aby byla nejaka ta sradna ne ? :D:D ale tak vetsinou si vic jak 3000 nevidelam protoze tam zajdu treba jen v nedeli nebo v sobotu a to tak 2x max 3x do mesice a jinak me zivy rodice protoze sem student :D:D zatim :D:D a jeste nejake to kapesne a piskam si vetsinou nez penizky dojdou nechapu jak vy tak mladi nekteri treba jakoze do tech 30 let muzete vydelavat tak kotel protoze to se mi zda byt vcelku hodne nekdo jako chytne dobrou praci protoze se dobre uci ma vysokou a tak ale tak proste uceni koho to bavi ze jo :D:D ale tak alespon nekdo si tak piska ze ma kotel peneez protoze mit 40 000 mesicne tak to je velice slusne v dnesni dobe je slusne mit aj pres 20 000 protoze kdo si jen tak vydela v teto dobe 20 000 zadny jen tak normalni co ma jen stredni skolu :D:D no proste stacilo by mi aj tech 20 000 az 30 000 mesicne a nechapu absolutne ty kteri chodi do skoly a maji tolik penez pro me je to bud naprosta blbost a nebo tomu neverim proste nechapu jak to nekdo muze mit kdyby to mohl mit takto kazdy clovek tak se preci nevydelava jak se vydelava ale kazdy student by delal a mel by 50 000 mesicne prsote pro me to sou kecy ze nejaky napr 16lety student ma mesicne 20 000 a jeste dela skolu beru kdyz rekne 5 000 a nebo max 10 000 a dela tezkou praci a nebo normal praci po skole kazdy den jenze proc by chodily rodice do prace kdyz syn vydela 50 000 a jeste se stiha ucit ani nemusi chodit do skoly je to zbytecne se uzivy do konce zivota bez problemu uz od 16 let :D:D fakt podle me sou to kecy ze si nekdo vydela tolik a jeste student jako normal lidi to beru ale nekdo tvrde maka a ma blbych 20 000 a nejaky student dela ho*** a ma 50 000 nezda se vam to jako pekna blbost asi je to dost dlouhe sorry ale tak posle me to tak je :D:D

na to aby jsi vydelaval 50 000 nemusis mit ani vysokou skolu, staci se napr. vyucit v prosperujicim oboru , napr. ja jsem spojovej mechanik (ted si delam nadstavbu) a muj obor zahrnuje nekolik veci - telefoní ústředny (programovani atp) , vnitřní síte (počínaje internetem až po nevim co:) ) , elektronika a optický sítě , a právě v optice je nejvíc peněz . pokud umíč dobře a kvalitně svářet optická vlákna tak je to job za všechny peníze to mi věř ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na to aby jsi vydelaval 50 000 nemusis mit ani vysokou skolu, staci se napr. vyucit v prosperujicim oboru , napr. ja jsem spojovej mechanik (ted si delam nadstavbu) a muj obor zahrnuje nekolik veci - telefoní ústředny (programovani atp) , vnitřní síte (počínaje internetem až po nevim co:) ) , elektronika a optický sítě , a právě v optice je nejvíc peněz . pokud umíč dobře a

.kvalitně svářet optická vlákna tak je to job za všechny peníze to mi věř ;)

..to je pravda..

..taky zalezi co delas za skolu..aniz bych se chtle nekoho dotknout, tak treba co znam lidi z ekonmky (VSE) tak ti si piskaj a nemaj moc do ceho pichnout pres rok, pak se naucej naky makro na zkousku a koncej..(nadsazka!)

..ja sem na CVUTu a nebudu polemizovat co je tezky a co lehky, ale hlavne mame hafo ukolu-rysovani,pocitani atd-co je hodne casove narocny...clovek sice do skoly uz tolik chodit nemusi , ale doma u kompu nad vykresama prosedi pulku zivota..

..takze sem si udelal diru v rozvrhu a chodil rysovat do jednoho atelieru za prachy (ted pres zkouskovy sme se na to vykaslal), ale bylo to takovy "kapesny", abych z toho platil vlastni bydleni atd tak by ve skole vubec nestihal..

..a lidi z ekonomky muzou mit i znalosti k ruznymu financnimu poradenstvi atd..a na tom se daj vydelat penize kdyz do toho vidis

(ale i na ekonomce je hafo lidi co si to tma dou odsedet a nemaj o nicem ani paru:) )

..a taky je dneska hodne mladejch lidi hustejch pres kopmy a grafiku..v tom sou taky prachy, kdyz se dobre chytnes..

..takze jako da se to..ale chce to bejt chytrej, nebo v necem megahustej, dokazat se prosadit a bejt pridrzlej nebo neco.. (zkratka ja takhle rejzovat nebudu:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dnesni dobe se vseobecne shani hodne pracovni sila , protoze se kazdej chce ucit a do prace se mu nechce , z cehoz vypliva ze nema kdo pracovat a tak budou narustat taky platy v oborech ktery se rozvijeji ale lidi je malo... napr. telekomunikace ... takze nechtel bych to nejak zakriknout ale myslim ze jak udelam maturu tak nejakou tu praci s peknym platem bych najit mel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tady je většině lidem tak mezi 14-17 lety

to se pleteš hochu....alespoň v něčem........sice tady převládá kategorie 14-17, ale ti co tu opravdu vydrží a na foru jsou denně (i několik let) jsou úplně v jiný věkový kategorii (průměr okolo 22 let) :)

co se týče peněz: měl jsem štěstí na práci, kde dostávám slušně zaplaceno......bohužel mi (nám jako rodině) pan Topolánek měsíčně uzme díky jeho reformě jednu PSP konzoli (zdanili mi daň s požitku, zvedli DPH atd.....a to mi nikdy nevyšla ani sebemenší sociální dávka).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky si jich vazim :wohow: ale zavidim kdyz vidim jak nekomu rodice koupeji mobil za 10 taliru nebo psp za 5k tak to je nefer :D

jo tak v tomhle mas pravdu, me to take vadi kdyz vidim jak dotycny clovek dostane novyho mobila a ve skole ma petky ctyrky, nekdo dostane novyho kompa ale vubec na nem neumi a jen machruje

snad kazdou drazsi elektroniku (psp, ps3, mobil..) jsem si kupoval ze svojeho ale nekdy me dotovala babicka prej ze jsem az moc nenarocnej toze jsem hral jeste na psx kdyz zrovna letela pstrojka :D

kdyz si to koupim vice mene ze sveho tak si te veci vazim az natolik ze kdyz mi matka schovala ps3 tak jsem se tak ...... ze sem ps trojku nasel a odvezl jsem si ji k babce kde jsem neustale paril .... sakra tedka pisu uplne mimo tema a uplny blbosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu