Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s pandorou ...


Deniszek

Otázka

Zdarec mám takovej problém delal jsem pandoru vse jsem udelal v poho , jedno psp jsem flashnul . U menu pandory nebyla neco jako moznost vratit na normalni baterku , tak sem nahrál ELF menu tak sem zalohoval eepron ( nebo nejak tak ) a taky nand . Tak sem v tom ELF vratil baterku do normálu a vypnul . áha psp zapnu ale nejede jenom sviti zelená power kontrolka a po chvíli se vypne , do recovery se nedostanu .... AJi kdyz tam dám nepandorizovanou baterku porad jenom sviti power kontrolka . Ano zkousel jsem dat psp do nabiječky , taky nic nenaskoci zas cerna obrazovka a kouka na mě green kontrolka

EDIT: mam psp fat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Zdarec mám takovej problém delal jsem pandoru vse jsem udelal v poho , jedno psp jsem flashnul . U menu pandory nebyla neco jako moznost vratit na normalni baterku , tak sem nahrál ELF menu tak sem zalohoval eepron ( nebo nejak tak ) a taky nand . Tak sem v tom ELF vratil baterku do normálu a vypnul . áha psp zapnu ale nejede jenom sviti zelená power kontrolka a po chvíli se vypne , do recovery se nedostanu .... AJi kdyz tam dám nepandorizovanou baterku porad jenom sviti power kontrolka . Ano zkousel jsem dat psp do nabiječky , taky nic nenaskoci zas cerna obrazovka a kouka na mě green kontrolka

EDIT: mam psp fat ....

podrz L+POWER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec mám takovej problém delal jsem pandoru vse jsem udelal v poho , jedno psp jsem flashnul . U menu pandory nebyla neco jako moznost vratit na normalni baterku , tak sem nahrál ELF menu tak sem zalohoval eepron ( nebo nejak tak ) a taky nand . Tak sem v tom ELF vratil baterku do normálu a vypnul . áha psp zapnu ale nejede jenom sviti zelená power kontrolka a po chvíli se vypne , do recovery se nedostanu .... AJi kdyz tam dám nepandorizovanou baterku porad jenom sviti power kontrolka . Ano zkousel jsem dat psp do nabiječky , taky nic nenaskoci zas cerna obrazovka a kouka na mě green kontrolka

EDIT: mam psp fat ....

zapni psp pokud bude svitit zelena kontrolka zmackni L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
taky neznám kombinaci L+POWER me se u cf nic nedeje :-) ale s R+POWER je recovery menu.
:) asi tak ale pán asi necet ze se do psp nedostanu ....
skus udelat znova pandoru a jestli se dostanes do toho menu a pokud si zaloval flash tak ji skus nahrat
jak mám znova udelat pandoru kdyz ta baterka nejede .....teda jede pripada mi too jako kdybych mel polopandorku ... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
určitě sem to pochopil špatně ale...vyndej baterku,zapoj na nabíječku a zapni...měl by ses dostat do hlavního menu PSP...ale určitě sem to pochopil špatně:D...
ne asi pochopils dobre :) a nahore sem psal ze sem to delal ale nic cerna obrazovka ale sviti zelena power kontrolka....
a proc proboha zalohujes pritom flash??? a to jsi tam mel urco mel jen kartu na který nic/nebo nejaky tvoje veci byli. :blink:
kuloví kdo tady povidal o zalohování flashi .......a nechapu tě to s tou kartou....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

skousel si zapojit psp bez nabijecky pockat a pak vlozit baterku takhle se vraci baterka do normaniho stavu (snad) aspon co vím já... jen stále nechapu kdyz si použil svoji baterku na flash jinýho psp a pak dal z5 do tvého že si zálohoval. stačilo jen zapnout psp s nabijeckou a pak tam vlozit tu pandory bat..... ale asi jsem to nepochopil :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
skousel si zapojit psp bez nabijecky pockat a pak vlozit baterku takhle se vraci baterka do normaniho stavu (snad) aspon co vím já... jen stále nechapu kdyz si použil svoji baterku na flash jinýho psp a pak dal z5 do tvého že si zálohoval. stačilo jen zapnout psp s nabijeckou a pak tam vlozit tu pandory bat..... ale asi jsem to nepochopil :-/

jo zkousel sem to ale porad nic ja uz vazne k*rva nevím co mám udělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a este ked nemozes zapnut psp vyber baterku a daj ho do nabijacky tak ho zapnes a potom tu bateriu zrejme je este stale pandora tak to nechce spustit
taky sem to delal pres tento program ( teda poprve , potom sem nahral ELF menu ) ale byly tam moznosti na 3.71 potom 3.71 M33 potom dump nand(nebo eeprom ted nevim) a potom kombinace tlacitek L+R+HOME+SELECT ( to nevim co to znamenalo )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu