Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s pandorou ...


Deniszek

Otázka

Zdarec mám takovej problém delal jsem pandoru vse jsem udelal v poho , jedno psp jsem flashnul . U menu pandory nebyla neco jako moznost vratit na normalni baterku , tak sem nahrál ELF menu tak sem zalohoval eepron ( nebo nejak tak ) a taky nand . Tak sem v tom ELF vratil baterku do normálu a vypnul . áha psp zapnu ale nejede jenom sviti zelená power kontrolka a po chvíli se vypne , do recovery se nedostanu .... AJi kdyz tam dám nepandorizovanou baterku porad jenom sviti power kontrolka . Ano zkousel jsem dat psp do nabiječky , taky nic nenaskoci zas cerna obrazovka a kouka na mě green kontrolka

EDIT: mam psp fat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
taky sem to delal pres tento program ( teda poprve , potom sem nahral ELF menu ) ale byly tam moznosti na 3.71 potom 3.71 M33 potom dump nand(nebo eeprom ted nevim) a potom kombinace tlacitek L+R+HOME+SELECT ( to nevim co to znamenalo )

jj tak a jaky mas firmware?? isiel si na 3.71 M33 ?? jednoducho ak hej tak v recorvery daj kernel 1.50 spusti ten program ale predtym nahraj na kartu svoju zalohu eeprom.bin a tam potom v programe daco take pise ze cosi batery to normal alebo one neviem presne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
deniszek ale to je Pandora MENu ...tam možnost na předělání baterie není .....musíš zapnout PSP bez pandory......vždyť už sme to řešili ....
:) ja vím ze sme to resili :) ale me to psp proste nejede kdyz ho zapojim do nabijecky bez baterky ( teda jede ale sviti jen green power kontrolka a cerna obrazovka )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a jak prosimte :dozey: chapes me ted psp nejede jen cerna obrazovku a kouka na me green power kontrolka .....!!!

a co takle až bude zaply přes ac adapter podržet power na 10sekund.. ?

sorry za otazku nechcem robit ze si blby ale mas zapnuty displej???? ci naahodou:):):):)

psal že mu svítí černě...

EDIT: jinak mě to s tim restartem pomohlo

EDIT2: a ještě mě napadá jesi si nezměnil idstorge? třeba si si tam dal omylem jeho nand

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a co takle až bude zaply přes ac adapter podržet power na 10sekund.. ?

psal že mu svítí černě...

EDIT: jinak mě to s tim restartem pomohlo

EDIT2: a ještě mě napadá jesi si nezměnil idstorge? třeba si si tam dal omylem jeho nand

pockej du to zkusit co me poradils a nand mam svuj ....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu