Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

I-Doser v3 + mp3 / zhulte se legálně!


valdoDK

Recommended Posts

I-Doser v3 + mp3

f_Untitled1i_117am_d4057fd.jpgf_Untitled2i_117am_3df7f3b.jpg

I-Doser pro PC je nejpokročilejší počítačová aplikace pomocí níž můžete dosáhnout různých nálad a zážitků podle předem nadefinovaných simulací skrz použití binaurálních pulsů. Použijte I-Doser k přehrávání zvukových stop.Každá zvuková stopa obsahuje pokročilé binaurální tepy, které synchronizují vaše mozkové vlny - pomáhají mozku zvednout náladu, přivodit euforii nebo dokonce i halucinace.
Program vám umožní přehrát jednu dávku jen jednou, takže pokud by jste ji chtěli slyšet znova, tak by jste si tento program museli koupit nebo postupovat podle tohoto malýho návodu. Dejme tomu že jste si pustili soubor Marijuana1.drg. Po tom co si jej přehrajete, tak už není možný si ho pustit znova ale když tenhle soubor otevřete v poznámkovým blogu a v prvním řádku pozměníte poslední dvě písmenka kodu např z ScAz2EE= na ScAz2dg= tak si jej budete moct pustit znova Wink Jo a při instalaci nezapomeňte překopírovat složku Dose Files do kořenového adresáře, kde jste nainstalovali I-Doser. Tahle složka je zabalana společně s instalčkou k I Doser

DOWNLOAD:

Program

http://rapidshare.com/files/59995700/IDosr_v3_uploaded_by_cool_point.rar

crack

http://rapidshare.com/files/59995770/IDosrr_Crack__uploaded_by_cool_point.rar

zdroj: warsvet.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si pustil tu marihuanu a myslel sem ze mi po 5 minutach praskne hlava...jenom to sumi a vydava divny zvuky...nwim jestli to nekomu dokaze pomoct :D

nechces mi to pls reupnout?? nebo pucit PA ja nemam zajem o tu travu zkuste omg ty opia,cocain a ten kaktus...a navykove to zcela urcite neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem to kdysi zkušel (byla to na českých torrent trackerech) a nic to se mnou nedělalo. Je to docela nepříjemný zvuk, který kvůli účinku máte poslouchat 10 až 20 minut. Mě z toho spíš bolela hlava, ale rozhodně jsem necítil nic z popisovaných účinků. Zřejmě to zabírá jen na určitý typ lidí, kteří jsou si schopni sami vsugerovat, že to účinkuje. Něco na způsob placeba. Když Vám důvěryhodný lékař bude tvrdit, že tabletka (třeba obyčejná lentilka) Vás zbaví bolesti zubů, tak si určitá skupina lidí opravdu vsugeruje, že je bolest menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem to kdysi zkušel (byla to na českých torrent trackerech) a nic to se mnou nedělalo. Je to docela nepříjemný zvuk, který kvůli účinku máte poslouchat 10 až 20 minut. Mě z toho spíš bolela hlava, ale rozhodně jsem necítil nic z popisovaných účinků. Zřejmě to zabírá jen na určitý typ lidí, kteří jsou si schopni sami vsugerovat, že to účinkuje. Něco na způsob placeba. Když Vám důvěryhodný lékař bude tvrdit, že tabletka (třeba obyčejná lentilka) Vás zbaví bolesti zubů, tak si určitá skupina lidí opravdu vsugeruje, že je bolest menší.

mozna to je placebo ... ja mam doma psychowalkman a ten funguje na stejnem principu + brylky s led diodama

btw ... nedavno jsem si stahl hardcore tekno ... ty pisnicky byly skoro stejne zak s toho i-doseru ... hudba na bliti ... doslova - po trech minutech me chytala nevolnost ... nedelam si srandu

jeste neco ... tohle je software ... proc to neni v pc sekci ??? zda se ze uspesne ignorujete novou sekci ... !!!! za tohle zacnu davat karty !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hey, Rune: usnout u fetu...neni to trochu diwný?
neni ... proc by melo ? Po chlastu se ti taky chce spat ...

ve 13 asi jsi moc fetu zatim neokusil co ? :D

teda ja taky ne ... ale prece jenom jiste skusenosti tu jsou :D

asi tak :lol: to je dobry jak ti nejmladsi v tomhle jsou nejzkusenejsi, ja jsem fet jeste nezkousel a ani si nemyslim ze jsem o neco prisel :roll::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu