Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

POPSloader plugin


tekken90

Recommended Posts

Hoj,mam problemek,procetl sem snad vsechna fora,ve vsech moznych jazycich kterym sem aspon trosku rozumel ale neprisel sem na reseni...

Mam PSP slim 5.00,stahnul sem si vsechny potrebne veci POPSloader pro 5.00 a ty baliky s temi soubory.Bohuzel pres vsechny rady (aktivace v RM atd) se mi bnepodarila rozchodit Diablo prposte se hryzne na loadingu....ani nemohu nastavit jakou verzi chci kdyz podrzim R pri spousteni nic se nedeje,budu rad za kazdou radu....dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To bude tím že nejspíš nemáš CFW pokud máš PSP Fat nebo Slim (starší) verzi 3.95 a míň když si to kupoval tak napiš někomu z tyhle mapy http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=cs&om=1&msa=0&msid=117660133732379930077.000441b9b88179b530aa2&ll=50.000678,15.809326&spn=2.859934,7.470703&z=7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak sis ty pluginy aktvivoval když ti nejede recovery menu ? nebo ono ti nejelo až potom co jsi tam dal tu pluginu ?

kdyz podrzim R pri spousteni nic se nedeje
jinak pokud sem to spatne pochopil tak se omlouvam a zkus to co psal tekken

tekken : ok ok tak sry ;) ja tohle nikdy nějak moc neřešil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netix ale on nic o nefunkčním Recovery nepíše ...

jinak nevím jestli není třeba nějak počet pluginů omezen..zkus nějakej odebrat.. a taky zkontroluj jestli jsi přidal řádky do game.txt (nebo pops.txt ? teď nevim jak je to s popsloaderem)

netix: ale POPSloader se taky spouští držením R při spouštění hry.. já to tak pochopil když psal ,že v Recovery menu byl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze primo na koren karty....mam mS0:/seplugins/popsloader.prx + slozka posploader + pops.txt + conf.......... smazal sem vsechny ostatni pluginy

EDIT: jen me zarazi ze v tom pops.txt je ms0:/seplugins/popsloader.prx 1....nechapu vzynam te jednicky protoze kdyz ji smazu nerozebehne se mi hra vubec,hodi to jen error...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

takže, když mi Diablo píše loading a nic jinýho to nedělá a nainstaluju ten POPSloader plugin Pack pro 3.71 M33-4.01 M33 tak mi hra normo půjde??

1.Mám toto na kartěPOPSloader plugin Pack pro 3.71 M33-4.01 M33

2.v recovery menu sem dal enable

3.mám nahraný Diablo

4. když ho spouštím a pržím R, nic se nestane, jen se stále načítá

Co s tím????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Ahoj, nějka se v tom ztrácím takže byhc měl dotaz mám:

PSP 2004 slim

ofic FW 5.03

používám ChickHen a CFW 3.6

některé hry z PSX mi ale nejdou (FF8, Xenogears, MGS)

jak jsem pochopil je to těmi pops, můžu je naistalovat i do svého PSP uvedeným postupem, jak jsme pochopil zapisuje se něco do flash paměti...tzn. nemůžu si pos...t firmware psp?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu