Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

Tak taky jsem zkusil udělat titulní stránku jenom na test :)

plné rozlišení: http://i26.tinypic.com/xfvprk.jpg

edit: tak to není plné rozlišení, se to zmenšilo, plné mám v pc :D

no nice kejmo ;) :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no já nevim, na titulní stranu bych nepsal odkaz, ale to ať si dohodnou grafici :)

btw : udělal bych to tak, že každej kdo napíše recenzi se domluví s nějakým grafikem a ten mu udělá tu grafickou část, nakonec to odevzdají šéfovy a ten to zahrne do celku, ne?

mohlo by se tady napsat u každýho grafika jestli je volnej a fungovalo by to rychlejš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci a dievcata, oznam pre zakaznikov. nic v zlom ale setky tie titulky co ste spravili mi pripadaju ako sracky a nie ako titulky repektive ako obsahy ako tu uz niekolko krat faka zekeasakura. rozhodol som sa ze prispejem trocha a ukazem vam ako by asi mala vyzerat titulka.

pspnewsvu2.png

viem ze to nevyzera nejak extra ale ako priklad to staci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci a dievcata, oznam pre zakaznikov. nic v zlom ale setky tie titulky co ste spravili mi pripadaju ako sracky a nie ako titulky repektive ako obsahy ako tu uz niekolko krat faka zekeasakura. rozhodol som sa ze prispejem trocha a ukazem vam ako by asi mala vyzerat titulka.

pspnewsvu2.png

viem ze to nevyzera nejak extra ale ako priklad to staci

todle je nic moc to ty před tim byly o dost lepší..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to taky zdá čudné, když je to takto otočené aji s textem:(

EDIT: Takhle si myslím, že by to bylo nej :) , kdyby to bylo na výšku, tak by to bylo moc úzké, a blbě by se listovalo...:roll:2wnpiyh.jpg

Přesně tak... Navíc už vidím jak někdo z vás jede v buse a má PSPčko na stojáka a kliká na L a R... A lidi si říkaj co to je za magora... Prostě buď tak nebo tak. 8) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne v tom případě končím.

Nechci to dělat na ležato. Není to vůbec pěkný a ani praktický.

Proč se hádáme o blbostech??? tak to odhlasujem... kvůli tomu že se ti to nelíbí je blbost odcházet já měl psát recenzy ma tu blbost jménem sockom a místo toho jsem si s krůtou domluvil recenzy na seriál Heroes... Muzem nakonec zkusit hodně variant jeden díl na ležato druhej na stojato a co se bude lidem líbit víc tak to budem dělat ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se hádáme o blbostech??? tak to odhlasujem... kvůli tomu že se ti to nelíbí je blbost odcházet já měl psát recenzy ma tu blbost jménem sockom a místo toho jsem si s krůtou domluvil recenzy na seriál Heroes... Muzem nakonec zkusit hodně variant jeden díl na ležato druhej na stojato a co se bude lidem líbit víc tak to budem dělat ok?
dobře řečeno.... aš sa kruta logne na icq tak s nim o tom ještě pohovořim a dáme tu hlasování.... zatim bych prosil aby skončil rozhovor o teto téměř vyřešené záležitosti..děkuji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu