Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPGamer (PSP Časopis)


kruta

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hm ... aspon ze jste se uz schodli na nazvu casaku ... jestli to ma byt psp news tak to mne pekne sklamalo ... sussi nazev na sklade nebyl ?

No a jakej si myslíš,že by byl vhodnější?

PSP mega mr*da mr*dy fuze hyper factor magazín?

Je to krátké a jednoduché a pořád lepší než nějáké PSP časopis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jakej si myslíš,že by byl vhodnější?

PSP mega mr*da mr*dy fuze hyper factor magazín?

Je to krátké a jednoduché a pořád lepší než nějáké PSP časopis.

psp news ? zadej psp news do google a uvidis kolik stranek ti to vyplivne ... jestli neco ma byt uspesne tak to ma byt originalni ... treba mne se libil nazev Flasher ... nebo portable gamer ...

ale psp news ... tuctove jmeno pro tuctovy casoppis ... tento projekt ma na vic a myslim si ze je skoda aby mel obycejne psp news

navic : nazev zni jako pro noviny ne jako pro casopis ...

a navic by nebyl moc vystizny ... jake novinky o psp tak chcete davat ? ddyt tam v tom budou recenze , preview a sem tam nejaka novinka ...

ale jak chcete ... jeden borec tady na foru ma domenu psp-news a dost to tady propaguje bylo by skoda aby si to lide pletli nebo aby se to prekryvalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp news ? zadej psp news do google a uvidis kolik stranek ti to vyplivne ... jestli neco ma byt uspesne tak to ma byt originalni ... treba mne se libil nazev Flasher ... nebo portable gamer ...

ale psp news ... tuctove jmeno pro tuctovy casoppis ... tento projekt ma na vic a myslim si ze je skoda aby mel obycejne psp news

Jo souhlasím... Máš pravdu. PSP news je vážně moc běžné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu