Jump to content
  • 0

Hry , které za to stojí aneb top 5


Samek
 Share

Question

Ať už máte Wii s chipem nebo bez něj , vždycky je dobré vědět co koupit nebo sosat a čemu se vyhnout . Poraďme si vzájemně . Jen krátké a objektivní hodnocení . Maximálně 3 - 5 her v jedné zprávě ať je to přehledné . OK ?

Takže můj Wii TOP 3 :

Sports - kdyby byla statistika všeho času stráveného všemi hráči u wii , tak 90% bude Sports - zdarma ke konzoli - Tenis, Baseball, Bowling , Golf , BOX - úplně nový styl zábavy , perfektní pro páry, neukazovat návštěvám - nezbavíte se jich

Play - za cca 200 k ceně druhého ovladače - 9 miniher - střelnice, pinec , ice hokey, kulečník - okamžitě zvládnutelé , perfektní pro páry,časem se mimo posledních dvou omrzí ale za ty prachy -super

Resident Evil 4 - survival horror - rozhodně není pro každého , vítěz nejbrutálnější scény ve hře vůbec - zamknout pře dětmi ! , už vyšla kdysi pro GC a navíc je to pro jednoho hráče - ale ( alespoň pro mě) hra her - skvělé pokračování skvělé série , které se na wii hraje kupodivu líp než originál na GC . víc než třicet hodin akce při které se hodí i mozek a po dohrání další tři hry v menu. Ahi esta !

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jelikož mám Wii jenom měsíc a chip v něm od včera tak jsem hrál jenom pár her.Ale Wii Sports sou prostě super,tenis je nejlepší.Wii play taky stojej za to si zahrát,protože takoví rybaření,jízdy na krávách,pool nebo střílení nemá chybu ve dvou.A potom Mario Strikers Charged Football,tadle hra mne hrozně baví.Určitě doporučuju!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy