Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry , které za to stojí aneb top 5


Samek

Otázka

Ať už máte Wii s chipem nebo bez něj , vždycky je dobré vědět co koupit nebo sosat a čemu se vyhnout . Poraďme si vzájemně . Jen krátké a objektivní hodnocení . Maximálně 3 - 5 her v jedné zprávě ať je to přehledné . OK ?

Takže můj Wii TOP 3 :

Sports - kdyby byla statistika všeho času stráveného všemi hráči u wii , tak 90% bude Sports - zdarma ke konzoli - Tenis, Baseball, Bowling , Golf , BOX - úplně nový styl zábavy , perfektní pro páry, neukazovat návštěvám - nezbavíte se jich

Play - za cca 200 k ceně druhého ovladače - 9 miniher - střelnice, pinec , ice hokey, kulečník - okamžitě zvládnutelé , perfektní pro páry,časem se mimo posledních dvou omrzí ale za ty prachy -super

Resident Evil 4 - survival horror - rozhodně není pro každého , vítěz nejbrutálnější scény ve hře vůbec - zamknout pře dětmi ! , už vyšla kdysi pro GC a navíc je to pro jednoho hráče - ale ( alespoň pro mě) hra her - skvělé pokračování skvělé série , které se na wii hraje kupodivu líp než originál na GC . víc než třicet hodin akce při které se hodí i mozek a po dohrání další tři hry v menu. Ahi esta !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jelikož mám Wii jenom měsíc a chip v něm od včera tak jsem hrál jenom pár her.Ale Wii Sports sou prostě super,tenis je nejlepší.Wii play taky stojej za to si zahrát,protože takoví rybaření,jízdy na krávách,pool nebo střílení nemá chybu ve dvou.A potom Mario Strikers Charged Football,tadle hra mne hrozně baví.Určitě doporučuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu