Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GraFfiTi :D děláte někdo graffiti? (fotky)


siki

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo, to ze to nekomu patri samozrejme vim - psal jsem to v uvozovkach ;) (vim ze jsi to nepsal jen pro mne)

.. ano to ze to platime vim, ale - na protihlukovejch stenach se to nemaze, tudiz nic neplatime - to same s mostama.. a tam kde se to maze, tak tam to asi nema bejt a je to imho vandalstvi...

.. treba legaly - na Barrandaku - se mi hodne libeji, kazdej na to ma svuj nazor, ano, ale me to prijde jako ozdoba..

.. taky muzeme bejt jako roboti a radni lide ze, nevypalovat cdcka, odvadet dane z daru etc..

.. me vice nez plytvani penez na destrukci graffity spise stve kdyz "zmizeji" miliardy nejakemu politikovi do kapsy ze.. to uz boli mnohem vice, ale to uz je o necem jinem.

.. ze se to studentum libi - asi to bude o kreativite, proste maji radi barvu a zmenu, nejsou "zaprdeni bulici" co radi konzervativni sedou... etc.

To Rune: naprosto souhlasis s jirimem? Ale tomu se nelibeji zadne graffity...

jinak, me sere koureni, nikdo s tim nic nedelaji a koni to neco mnohem horsiho nez penize - zdravi a to i moje, kdyz si nejakej kreten zapali vedle me, jedine co mohu udelat je odejit.. to ale abych nechodil na ulici...

ve vetsine vyspelejch statech s tim neco delaj, tady kulovy - kdyz uz jsme u toho ... navic nvm proc ty graffity mazou - pak by se nic nemuselo platit a zustalo by to nice.. nevadi to v beznem provozu (pokud to nejakej dmnt nenastrika na skla..)

====

to je asi vse z meho - pro nekoho - dosti provokativniho nazoru..

.. jeste ke statu - me se zase nelibi kdyz nekdo moje prachy rozdava nepracujicim apod.. za to bych rozbijel.. nebo kdyz se z toho platej zachytky, to jde uplne mimo logiku.. a co romove, kteri jsou precenovani a maji vice pravomoci nez bili ? Lepsi podminky apod.. Vsechno to je z mojich (nasich) penez, misto aby se delali nove silnice apod.. tak se delaj kraviny - to se pak nejaky miti graffity v tom schova jak nic.. takze asi tak, kdybych o tom mel psat, tak by to bylo na celej zivot.. proto me tak nase situace statu vytaci a kdyz do toho nekdo zacne tahat graffity, ktere jsou z toho snad to nejmensi (co platy politiku?), tak me to vytaci...

/hned jak dostuduji mizim z tehle zpropadene zeme.. bleh../

... stejne me vetsina z vas imho nepochopi, ale to je jedno ...

hh dovol abych kladl odpor :D pokud to máš v hlavě v pořádku, tak musíš chápat chod demokratické společnosti... a jako člověk, musíš taky chápat, že když je někdo v nouzi, tak není zrovna nejlepší otočit se k němu zády a dělat, že ho nevidíš... pokud jde o nepracující, tak bych chtěl vidět tebe, jak přijdeš o práci, žena tě vyhodí z bytu, rodiče po smrti - kam půjdeš? budeš rád, že něco jako sociální podpora existuje a že to na tebe ostatní lidé platí, jinak bys chcípl někde na ulici... romové - tady se radši nebudu vyjadřovat, protože dělám tu chybu, že je hážu do jednoho pytle...

kreativní studenti - každý umělecky nadaný jedinec, který má v hlavě víc než "střík střík hehe" si dokáže zajistit legal a pokud ne tak to nešplejchá venku, kde to napáchá největší škody na cizím majetku (u nás to občas dělají tak, že se domluví s majiteli obchodů etc. a na zadní stranu pak se svolením majitele čmáraj nebo tam dělají grafáče přímo s tématikou dotyčného obchodu [autoopravna - auto na 2 věci/opravené = jakási reklama v jiné formě])...

hulení - poškozuješ tím cizí majetek? ee, takže je to méně prioritní než pomalované zdi od lidí, kteří mají prvděpodobně psychickou poruchu a nemůžou žít ve světě šedých zdí a mostů, prostě trošku úchylové na barvičky (ve školce jich mají dost, doporučuju se tam někdy podívat - jako pedagogům by vám nehrozily sankce a s děckama by ste si malovali pořád ;) )

být tebou tak se svými komplexy něco dělám 8) aby se z tebe náhodou nestal člen Národního Odporu etc. -> nejrozumnější řešení je jít do politiky a změnit to tam i když se to většinou obrátí proti tobě a pak to dopadá jako dnešní vláda...

the end

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

d4x : no neposkozujes s tim cizym majetek , ale nici mi to zdravi . me to osbne nevadi nejsem zadnej priznivec zdravyho stylu zivota, ale je to jen o uhlu pohledu. me nevadi v podstate nic , kdyz nepocitam smradlavy duchodce ve 30 vedrech v buse, meli by jim davat zadaco deodoranty, ale to uz je jinej pribeh. ja si myslim ze je to neked dobry a nekde ne. je to dobry na osklivejch starejch komunistickejch baracich a spatny na novejch baracich. a myslim si ze na legalu to je pro hodne lidi vo nicem ze jim de hlavne o adrenalin, sam to nevim , nezkousel jsem, ale myslim si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem chtel kdysi byt writerem, ale uz to bude nejakej patek... jindy zase pilotem a stejne ho*no :D

kazdopadne se mi podarilo najit nejaky stary skicy a oskenovat je, tak hodte voko... timhle jsem se zabyval jeste kdyz jsem chodil do skoly a nemel psp :)

a to uz je opravdu dloooouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Graffiti jsou skvělá věc, taky jsem zkoušel skicovac, ale není to nic moc... až se mi něco povede, tak se vám pochlubím!:roll:

Pokud chcete s Graffiti začít doporučuji přečíst si:

http://www.ustaf.cz/graffitiforum/viewtopic.php?f=13&t=296

nikde nezískáte tolik infa jako na této stránce! 8)

Jestli máte zájem tak jsem uploadnul nějaká Graffiti videa, která se hodí (i) do PSP:

http://console-forum.net/showthread.php?t=84533

(pokud budete chtít jiný server, napište)

Jinak west][ovi skici forever!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu