Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problémy s obrazem


xando

Otázka

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, mám takový nepříjemný problém - u některých her se chvíli po spuštění stane, že najednou získá obraz modrý nádech, textury jsou zrnité a objevují se "duchové". Myslíte, že je to tím, že nemám Xbox 360 připojený přes scart, ale rovnou přes AV zástrčky?

A dále mě zajímá, jestli je možné do ovladačů použít klasické nabíjecí tužkové baterie AA+ nebo jen jednorázové tužkové baterie.

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to bude telkou... ale já třeba používám AV i scart a v pohodě(mě třeba blká vobčas telka xD)

no jednorázové používám(někdy) nabíjeci jsem nezkoušel ale myslim že není problém je používat...já jsem si kupil baterku s usb nabíječkou za 300,- a je to v pohodě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám takový nepříjemný problém

Jéje to mě dělá TV taky! A je to tím že ten RGB kabel nedoléhá do slotu v televizi. Má asi kratší piny. A když ten pin vypadne tak ti vypadne i ta barva která po něm vede (zmodrá) Z obrazu se stane kompozitní, to je ta zrnitost.

Dá se to vyřešit redukcí, prodlužkou RGB šnůry, nebo přepájením do nového scartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu