Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Takže dneska jsem si koupil tenhle WiFi klíč nastavil jsem všechno podle metrixova návodu a...a nic.Siť je odpojená nebo není k dispozici a pokud se připojí zhodí mi internet.Zkoušel jsem i vypnout FW nebo nenastovat IP a pouze nazdílet internet a stále nejde.Prosím o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
koupil sem si ten samej typ tohodle adapteru ale novejsi software vydanej 2009 uz nepodporuje AP bod neni tu nekdo kdo by mi uploadnul starsi verzi ?

Já jsem měl taky tu novější verzi a zkusil sem tam nainstalovat starší ovladače, ale nešli ani nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a podarilo se ti to nejak zprovoznit zkusil sem napsat na tech support do TPLINK tak uvidim co napisou

Nastav si to do Ad hoc režimu a postupuj podle návodu ,až na pár odchylek ,by Ti to mělo šlapat ,akorát nemůžu přijít jak nastavit bránu firevall Windows tak ji mám zatím vypnutou :idea: pak napiš ,jest-li se podařilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam windows 7 Ultimate x86 a XP mode a stejne mi to nejde v tom Xp mode mi to ani ten klic nenajde prosim poradte nainstaloval jsem to v "XP" a ikona toho klice je cerna co s tim? nazev wifi klice (IEEE 802.11g Turbo Mode)

kdo mi poradi a pujde to dam 2000 creditu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

metrix.m: ten soft co máš ty na CD.. nemoh by si mi to někam upnout? mam nějakou novější verzi která je pošahaná a nic takovýho nemá.:cry:

EDIT: Kdo mi pomůže klidně mu zaplatim na CZS/HS/RS apod kredit do 100,- přes mobil.Šlo by o to že by někdo stáhnul team viewer a zkusil mi to nějak udělat.Stačilo by zapnout notepad.. napsat ať to zkusim a zkusil bych to v PSP jestli to funguje.

Kdo by do toho šel tak mi napište PM.

vyřešeno radši sem si koupil router

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

lidi celej den si s tim hraju a nevim cim to je, vypnul jsem vsechny firewally,co slo, nasdilel co slo a pripoji se to ale proste neodesila, mam pevny pripojeni od centria (kabel) a prijima to packety, ale neodesila.. Internet Connection Failed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Mam tento wifi kluc,ale ani za boha mi to nejde nastavit... davam vsetko automatic (skusal som aj napevno IP, ale vysledok ten isty). Prepnem na AP, vytvorim AP, ale PSP-cku nepriradi vobec IP, psp pise The connection to the access point timed out... Neviete mi poradit co s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Nema prosim vas niekto skusenosti s nastavenim tohto adapteru vo win7.Stiahol som si instalacny soft pre model TL-WN322G.Podla oznacenia zo zadneho stitku mam v.2.Nainstalujem vsetko v pohode, priradi si to drivery v pohode, ale ani za nic na svete nespustim wireless client utility.Tudiz si nemozem nastavit kluc ako AP a som v riti.Pod XPckami to slapalo v pohode ale win7 ani tuk.Maximalne mi vyhodi hlasku "wireless LAN is controlled by windows zero configuration".Pri spusteni s kompatibilitou s winXP to nerobi nic.Skusal som menit automaticku konfiguraciu siete WLAN v systeme ale ani to nepomaha.Nic ine som ani nevygooglil tak uz fakt neviem.prosiiiiim o radu a dakujem za pripadne odpovede!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu