Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja nevím kde je problém ... hlavní je postupovat podle navodu a psát tam správne ip do správných políček.

pokut tedy máš na siťovce 192.168.0.1 nebo 192.168.0.2 tak ti doporučuji nastavit ip u toho wifi max 192.168.1.1 jako jeho ip a vše ostatní dělat podle návodu

jinak ti ještě poradím obrať se na toho kdo ti ten wifi max prodával on ti určitě lépe poradí jak to nastavoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na zdileni jsem prisel ale kdyz dam potvrdit tak mi to napise ze maj sejna IP a ze mi je zase prehodi

asi je to pro to ze nastavujes stejnou ip jakou ma tvuj modem-zkus budto vse aby bylo automaticke(pokud to nastavis a nepujde to tak zkus wifi max vytahnout a znova do PC pripojit) a nebo se podivej jak to je u tvyho modemu-DNS a DHCP nastav stejny jako u modemu a IP treba o cislo vyssi nez co ma tvuj modem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pratele postupoval jsem presne podle navodu a zastavilo me to taky u toho DSN problemu. Podel me to je tim ze nas panelak je napojenej na wifinu a ono se to dohromady triska..maji tam zabezpeceni!!po vypojeni z usb to ani nechtelo otevrit ten program..zmenila se ip adresa a buhvi co vsechno..predtim me zas nesel net co mam na pc!!Nevim jak dal poradte prosim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem se dostal dále :P dostal jsem se k Dsn error jak jsem skousel internet.... Ale mám takovej problém máme doma 3pc... mamka hlavní na kterém je Router a od neho kable k dalsím 2 ...k mému nemám tam dát ip od toho hlavního pc?

lidi já fakt nevím co s tím nenapísete mi prosím podle screena co mam napsat v psp a co do toho Pripojení bezdrátová sít ? prosím : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem se dostal dále :P dostal jsem se k Dsn error jak jsem skousel internet.... Ale mám takovej problém máme doma 3pc... mamka hlavní na kterém je Router a od neho kable k dalsím 2 ...k mému nemám tam dát ip od toho hlavního pc?

lidi já fakt nevím co s tím nenapísete mi prosím podle screena co mam napsat v psp a co do toho Pripojení bezdrátová sít ? prosím : )

no musíš tam zadat ty adresy které dostaneš na soje PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz sem se dostal dále :P dostal jsem se k Dsn error jak jsem skousel internet.... Ale mám takovej problém máme doma 3pc... mamka hlavní na kterém je Router a od neho kable k dalsím 2 ...k mému nemám tam dát ip od toho hlavního pc?

lidi já fakt nevím co s tím nenapísete mi prosím podle screena co mam napsat v psp a co do toho Pripojení bezdrátová sít ? prosím : )

hej na tom obrazku mas net mask 255.0.0.0 -to je spatne-to ma bejt 255.255.255.0 uz jen podle toho je mi jasny ze si neco blbe nastavil...hele dej vlastnosti u modemu a ty cisla z nej napis do toho routeru nebo co to je-DHCP napis stejny,DNS taky stejny,Default Gateway taky stejnou a ip budto automatickou nebo kdyz bude mit modem napr. 192.168.1.1 tak ty dej 192.168.1.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej na tom obrazku mas net mask 255.0.0.0 -to je spatne-to ma bejt 255.255.255.0 uz jen podle toho je mi jasny ze si neco blbe nastavil...hele dej vlastnosti u modemu a ty cisla z nej napis do toho routeru nebo co to je-DHCP napis stejny,DNS taky stejny,Default Gateway taky stejnou a ip budto automatickou nebo kdyz bude mit modem napr. 192.168.1.1 tak ty dej 192.168.1.2

hele já tam nemůzu v tom kompu nikde najit kde bych tam mnel modem abych zjistil to ip atd.... v cem ho mám hledat ? Ovládácí panely nebo kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já tam nemůzu v tom kompu nikde najit kde bych tam mnel modem abych zjistil to ip atd.... v cem ho mám hledat ? Ovládácí panely nebo kde?

No prece v systray-to sou ty ikonky dole vpravo-tam ams ikonku pripojeni od modemu-jednou na to kliknes levym a pak dej podpora(nejsem si jistej co tam presne je-pripojuju se pres wifi takze se to muze lisit) a v ty podpore vidis adresu IP,DHCP ale je to malo-dej jeste podrobnosti no a tam to vsechno vidis-okno si posun nekam na stranu,otevri si nastaveni routeru/wifiny,tyhle udaje krome ip opis nebo nastav to automaticky a dej ulozit(reboot,apply,bla bla)

12.02.2008 09:42

Electropunker Nevite jak mam predelat,to kdyz jsem napsal pro ten wifi router spatne ip adresy? Kde je pripisu, diky moc

tohle nastavis v adminovskym rozhrani routeru-do toho se dostanes kdyz zadas default gateway do webbrowseru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele pls napiste mi co mamm napsat do nastavení te Wifi síte de o tohle (Adresa IP ,maska podsítě,vychozí brána,upřednostňovaná DNS,náhradní DNS)

a potom v PSp jak uz nastavuji Manualy nastavení pripojení ( Ip address

subnet mask ,deafult router,DNS )

Tady k tomu davam screeny podle kterých by to snad mnelo jít :( ten 1 je od PC KTEREJ MA U SEBE ROUTER ten 2 je MUJ díky za odpovedi :P

ps za pomoc vsechny pts co mam ...moc jich neni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele pls napiste mi co mamm napsat do nastavení te Wifi síte de o tohle (Adresa IP ,maska podsítě,vychozí brána,upřednostňovaná DNS,náhradní DNS)

a potom v PSp jak uz nastavuji Manualy nastavení pripojení ( Ip address

subnet mask ,deafult router,DNS )

Tady k tomu davam screeny podle kterých by to snad mnelo jít :( ten 1 je od PC KTEREJ MA U SEBE ROUTER ten 2 je MUJ díky za odpovedi :P

ps za pomoc vsechny pts co mam ...moc jich neni :D

Hele jak pripojujes ten router k tomu compu co na nem jde net?Nekdy totiz musis povolit sdileni internetu...nekdy zase pomuze kdyz rebootnes wifi router a po rebootu by se mu to mohlo nastavit samo....co se tyce PSP tak tam bych budto dal vsechno automaticky nebo zase vsechno stejne az na IP o jedno cislo vejs

15.02.2008 13:21

Senpu

Nastavil sem vse jak melo byt ale porad my to pise s tim Dns (nacitalo to asi 1 min a pak mi to tam naskocilo dns..) Help Me!!

Hm tak si nastavil na routeru/wifine spatny DNS-nebo si se v necem nekde hrabal...nebo ti to jede pres proxy...jo taky si zkontroluj esli teda mas atky sdileni internetu u toho routeru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak pripojujes ten router k tomu compu co na nem jde net?Nekdy totiz musis povolit sdileni internetu...nekdy zase pomuze kdyz rebootnes wifi router a po rebootu by se mu to mohlo nastavit samo....co se tyce PSP tak tam bych budto dal vsechno automaticky nebo zase vsechno stejne az na IP o jedno cislo vejs

Hm tak si nastavil na routeru/wifine spatny DNS-nebo si se v necem nekde hrabal...nebo ti to jede pres proxy...jo taky si zkontroluj esli teda mas atky sdileni internetu u toho routeru

jako sdílení internetu u toho pc co u neho je router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak mne de net na vsech kompech .... to prave dela ten router routerem : ) .....na svem pc sem to dal podle toho navodu Sdilet insternet a dal sem to wifi...pak mi to neco napsalo zmenila se mi ip maska atd...nebo to psalo nejakou Kolizi

edit : ja tady sepísu v bodech postupne co mi to píse + obrázky ,radsi to dám do wordu a pak mi reknes co delam blbe ok?

Tak tady to je a jestli mi podle toho uz neporadíte tak sem utratil 300 za uzitecný přívěšek : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak pripojujes ten router k tomu compu co na nem jde net?Nekdy totiz musis povolit sdileni internetu...nekdy zase pomuze kdyz rebootnes wifi router a po rebootu by se mu to mohlo nastavit samo....co se tyce PSP tak tam bych budto dal vsechno automaticky nebo zase vsechno stejne az na IP o jedno cislo vejs

Hm tak si nastavil na routeru/wifine spatny DNS-nebo si se v necem nekde hrabal...nebo ti to jede pres proxy...jo taky si zkontroluj esli teda mas atky sdileni internetu u toho routeru

Mam Vse nastaveny ok ale u bodu 21(proste tam kde sem mel nastavit sdileni) mi vypadne net u PC uz nvm co stim Help Me!

A jeste je tam furt chyba DNS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jede to uplne vpohode navod musi pochopit i totatalni lama rozjel sem to na poprve,poklona matrix :)

tak kdyz to musi pochopit totalni lama tak si stahni ten Muj soubor ten zazipovanej a porad ne omg???

plane kecat umi kazdej ale pomoct a dat si trosku prace jen nekdo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu