Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

některý firewall to prostě nepustí třeba kerio personal u toho si to musel nastavit

Ty taky neumis cist, vzdyt psal ze vsechny firewaly vypnul. Nic proti tobe ale takhle bud mit v hlave akorat tak maglajz a nenastavi to nikdy. proc misto nic nerikajicich zapisu z nej nevytahnes nejaky informace. Me by jsi tim treba dost ulehcil praci, kdyz uz tedy odvadis rec jinam. Ja bych si aspoň přečetl o čem už jste mluvili.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistil jsem při dnešním bádání proč mi nejde net i když jsem použil tento návod

místo nastavení 1394ky jsem nastavil to samé přímo u Připojení k místní síti a voala, funguje to

díky za návod, bez něj bych to nikdy nerozjel

Jen pro info ostatním členům 1394 je Fire wire, na tom to opravdu nastavit nejde.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mam problem. Diky tomuhle navodu jsem svuj wifi klic nastavil a vsecko behalo, chodil jsem na net a bylo to super :) a v pocitaci kdyz sem se podival na silu signalu tak to psalo vzdycky vynikajici nebo neco takoveho....dneska rano jsem to mel zaple jako vzdycky a byl jsem jeste na tom s psp na netu a pak to najednou neslo, tak jsem se podival na silu signalu v pocitaci a psalo mi to zadny signal...tak jsem zkontroloval jestli se neco neprenastavilo nebo neco neni s firewallem, ale vsechno je tak jako pred tim akorat ze to bezdratove pripojeni k siti (usb wifi klic) hlasi zadny signal takze se s psp nemuzu pripojit na net.....nevite cim by to mohlo byt? diky za rady

P.S. mam jiny typ wifi klice nez je tady propagovany.....mama ten A-link co je doporucovan v topicu pro zacatecniky, ale podle nastavil jsem to podle tohohle navodu a vsecko bezelo OK az do dnesniho rana :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro info ostatním členům 1394 je Fire wire, na tom to opravdu nastavit nejde.:cheesygrin:

no právě, ale proč je to v návodu? :blink:

je pravdou, že autor postupoval podle svého připojení a každý to má trochu jinak, takže můžou být odlišnosti

jediné co mě mrzí je ta nepodpora cz fontu, takže to prohlížení to celkem dost degraduje, protože na eng weby takřka nechodím :(

nevíte někdo o něčem lepším s CZ podporou? asi ne, že? vím že je nějaký homebrew prohlížeč, který jsem zkoušel a vůbec není přizpůsobený pro PSP tak, aby se dal rozumně použít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ohledem na skutečnost že jsem nepřítelem zařízení na USB sběrnici, tedy myslím tím co slouží pro vysokorychlostní připojení. Jsem to nikdy nezkoušel, budu si muset od někoho půjčit klíč a čeknout to.cz Nicméně můj osobní názor je ten, že si nechtěl rozhodit stávající připojení a potřeboval ukázat jak je to nastavené v defaultu, tak to ukázal na 1394 NET, páč když ho zakážeš tak se nic nestane, max mě napadá že to spojuje přes BUS PC jednotlivé adaptéry. Uvidíme až seženu ten klíč.

p.s. já mám radši routery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jak jsem to předtím dělal ale je možné že jsem se překlep a dal 1394 takže sory že jsem se překlep ale myslím že mi to běhalo ale nejsem si jistý (stejhně v text navodu je to co mate otevřít :) )

/opravim

//opraveno z důvodu přehlednosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádnou chybu to nepíše, prostě se to v network settings připojí (Test connection), ale když dam Internetovej prohlížeč, tak se nenačte net, ani nikde jinde... mam dojem, že do tý sítě nejde internetový připojení - logicky.

A nakonci internet connection máš suceeed?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nasdílený? Udělal jsem vše, co je v tom návodu, jen jak tam bylo vybrat to připojení, se kterým to sdílet, tak to jsem tam neměl, byly tam jen dvě položky, jedna z nich sdílet se všemi připojeními nebo tak, takže by to asi jít mělo... To suceeed nevim ani, co je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když dáš scan sítě tak si to automaticky najde a nakonfiguruje to připojení a na konci máš přece test co ti řekne jakou máš přidělěnou IP adresy a na konci je info jesti se povedlo spojit do NETU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit. Co mám dělat, když mám v PC statickou adresu, kterou jsem si musel nastavit ručne. Problém je v tom, že když pak kliknu na sdílení a dám to sdílet té wi-fi klíčence, tak mi to napíše, že bude adresa automaticky změněna na 192.168.0.1, což mi pak zase samozřejmě nejde net ani na PC ani na PSP. Na PSP musím mít pořád zadanou tu adresu, kterou mi poskytovatel dal a nic jiného... Nevíte co s tím?

EDIT: Problém částečně vyřešen. Je to blokované Firewallem. Jen nemám tušení, jak to nastavit. Nemá někdo nápovědu? Mám Zone Alarm

EDIT 2: tak něco málo jsem už jsem nastavil, ale teď mi to ještě hlásí tohle: "The firewall has blocked Internet access to 202.47...atd (HTTP) from your computer (TCP Flags: S).

vůbec netuším, co ta adresa znamená..neznám. Nevíte, co nastavit dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao , potřebuju poradit , normálně si wifi klíč nastavim , všechno normálně funguje , ale když vypnu PC a pak zapnu tak se jakoby celý nastavení resetuje a místo to aby se to chovalo jako acces point tak se chová jako station a chytá různý wifi signály . Když chci spustit ten program aby sem to nastavil tak mi to vyhodí nějakou tabulku . Docela mě to nebaví pořád to nastavovat . Jestli někdo víte čím to může být tak mi to písněte :) DÍKES:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu