Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

1. Nainstalovat WIFI

2.Připojit a naistalovat new hardware

3.Sítová připojení > Vaše připojení k síti > Vlastnosti > Upřesnit a tam zakliknout umožnit ostatním uživatelům....a vybrat wifinu

4.Nastavení a vše zaklikat......

5. V psp: Settings>network settings>infrasructure>new connection>scan>wlan ap>security none>easy>save

PS:nekdy to haze ze nedosla ip adresa tak jdi do sitova pripojeni klikni pravym na wifinu a dej opravit...me to nekdy vypadne a timto to spravim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyzkoušel jsem všechny možné návody , ale za živýho boha to nemůžu rozchodit. Zkoušel jsem i ten jednoduchej návod od maxskater ale to nefungovalo vůbec.

Naprosto všechno jsem udělal podle návodu od metrix.m. Zkoušel jsem k tomu vše možné vše nemožné ale nerozchodit a nerozchodit. Zkontroloval jsem to asi 20x vše sedí , ale nefunguje. Potom když to nepomohlo tak jsem vyzkoušel udělat další postup podle návodu od Nil3E , který je tady na 4 stránce. Nastavil jsem taky vše jak psal , ale výsledek je pořád stejný.Vše je bezproblémové až do té chvíle když dám - Test Connection,chvíli to testuje a nakonec to napíše: Internet Connection: FAILED.

A když třeba v Internet Browser chci jít např. na stránku http://www.seznam.cz tak mi to napíše:Communication with the server failed. A DNS error has occurred.(80410410)

Už to nastavuju asi týden a sem bezradný, prostě si s tim nevim rady. Jedna věc co mě zaráží na kterou už jsem se tady ptal a nikdo mi neodpověděll je toto:

tak uz je vse ok.chyba byla v tom ze jsem nemel zaplou sluzbu RMS.Ve sluzbach jsem mel zakazano RMS a tim padem sdileni neslo povolit aniz bych to vedel vykazovalo ze je povoleno ale nebylo.

Mohu se zeptat kde (si) to RMS našel?

Takže jestli je tady někdo kdo tomu rozumý a věděl by co s tim a chtěl by mi pomoci tak mi prosim napište PM , já vam poštu moje screeny jak to mám vše nastavené a třeba v tom někdo najdete chybu. Dík :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád ten problém s DNS ERROREM.

Mám: Připojení k místní síti - Adresa IP 172.29.100.48

Maska podsítě 255.255.255.0

Výchozí brána 172.29.100.1

Servery DNS 213.192.14.14

213.192.14.15

Bezdrátové připojení k síti: Adresa IP 192.168.0.1

Maska podsítě 255.255.255.0

Výchozí brána 172.29.100.1

a dns jak u mistni site

Nastavení v PSP: IP Adresa 192.168.0.1

Subnet Mask 255.255.255.0

Default Router 172.29.100.48

a dns jak u vseho predchoziho

PROSIM VAS REKNETE MI ŽE JE TAM NĚKDE CHYBA NEBO SE PICNU,POŘÁD MI TO UKAZUJE TEN DNS ERROR

JO A UKAZOJEMI TO JESTE V COMPU ŽE Adresa IP koliduje s jiným systémem v síti , PLS ODPOVĚSTE

JO A I KDYZ PREPISU IPADRESU V PSP NA 192.168.0.1 TAK SE TAM TEN NAPIS Adresa IP koli..... NEUKAZE ALE PORAD JE DNS ERROR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád ten problém s DNS ERROREM.

Mám: Připojení k místní síti - Adresa IP 172.29.100.48

Maska podsítě 255.255.255.0

Výchozí brána 172.29.100.1

Servery DNS 213.192.14.14

213.192.14.15

Bezdrátové připojení k síti: Adresa IP 192.168.0.1

Maska podsítě 255.255.255.0

Výchozí brána 172.29.100.1

a dns jak u mistni site

Nastavení v PSP: IP Adresa 192.168.0.1

Subnet Mask 255.255.255.0

Default Router 172.29.100.48

a dns jak u vseho predchoziho

PROSIM VAS REKNETE MI ŽE JE TAM NĚKDE CHYBA NEBO SE PICNU,POŘÁD MI TO UKAZUJE TEN DNS ERROR

JO A UKAZOJEMI TO JESTE V COMPU ŽE Adresa IP koliduje s jiným systémem v síti , PLS ODPOVĚSTE

JO A I KDYZ PREPISU IPADRESU V PSP NA 192.168.0.1 TAK SE TAM TEN NAPIS Adresa IP koli..... NEUKAZE ALE PORAD JE DNS ERROR

přečti si pozorně navod a tam je napano nééééééé vychozí brána u aktivního připojení ale její IP !

a na psp máš jasně napsáno že tam má být 192.168.0.2

hoši ja vas fakt nechapu . obrazky tam jsou a y prostě ani podle nich to nedokážete pořádně opsat

a s těma automatickýma IP je to u někoho v klidu ale jistota je jistota

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji za rady ale jeste jsem se chtel zeptat jak mam dat to aby bylo bezdratove pripojeni k dispozici,nekdy mi to po haluzi naskoci ale ted to zkousim hodinu a nic ani kdyz dam opravit tak se mi tam ukaze ze nejde obnovit IP a nebo ze se nejde pripojit k bezdratove siti a ze se mam obratit na spravce site a to jsem ja.A nebo sem pripojenej ale vubec to nejede a v PSP to nic nenajde. vim ze se o tom tady uz mluvilu ale nic normalniho k tomu nebylo a prosim omluvte mou debilitu . dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu