Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downstream Panic


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak na ten 29. level?????Už mě s toho bolí hlava-ale jinak supr chytlavá hra a ta radost když se vám to povede.A měl by někdo udělat návod.
29. level
Nahore odpal diru, voda pretece a roztoci zelenou kytku. Zastrel to zeleny neco, co poskakuje kus vedle. Pak odpal mustek zabranujici dalsimu toku vody v prvni nadrzi i hned pod ni. Nech vodu pretect, odpal diru nad oranzovym portalem a nech pretect zbytek vody do leve casti mapy (vytvori se nekonecny kolobeh). Potom nech vajicko zablokovat prutok, odkloni se smer vody a zaroven se zacne plnit do vysky, kde ji nech pretect na modrou kytku. Udelej prutok nad zelenym portalem, pod nim nech sklouznout vajicko, aby zablokovalo spatny odtok a odpal posledni diru do cile.

A kdyz napises, ze by nekdo MEL udelat navod, tak ho tim spis nikdo delat nebude. Si ho muzes napsat sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na ten 29. level?????Už mě s toho bolí hlava-ale jinak supr chytlavá hra a ta radost když se vám to povede.A měl by někdo udělat návod.

..kdyz na youtube das "downstream panic psp" tak ti to vyplivne videa snad vsech levelu (nebo alepson vetsiny)

..ale zas si tim clovek zkazi hru (ptz pak tam budete porad cucet 8) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hledal na youtube a nenašel js tam level 41 na kterém jsem se hned zasekl po 40... nechápu jak to mohu vše stihnout ty jakoby bodláky odstřílet aby se mi jich dostalo do vody 80 prostě to nestíhám

JJ to je děsny kolo! jsem to dělal asi 10krat.

je to o rychlosti hlavně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ten je jednoduchej a zábavnej. Normálně pustíš rybky zmačkneš mrak, začne z něj tect voda a tím pustíš do pohybu ty kola pod rybičkama. No a pak už jse to jen o tam aby jsi to vyměřoval a vyměřoval. Jakmile se rybičky dotknou toho bodláku tak jsou mrtvý.

PS: Nevíte někdo jak na 59? Mám plán jak na to, ale je málo pomůcek a také vody.... tak pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu